המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/10.

1. GRANDE LAZIO Member

תן תשובה כמו בנאדם במקום להתחמק. האם החשיבות של השלושה שציינת לקבוצה שלהם זהה לזו של רוני ליונייטד?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

של שלושתם ביחד, לדעתי בהחלט החשיבות היא לא פחותה. (וכנראה אני לא היחיד שחושב ככה...)
    אבל מה זה משנה? הפואנטה שלי זה שזה לא משנה, אלופה צריכה להוכיח שהיא שווה להיות כזאת כאשר היא מתמודדת עם קשיים בדרך, ופציעות של שחקנים כמו אסיין ורוני הם קשיים בדרך שצריך לעבור.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/10
  3. yonmu Member

Grande lazio - אתה מדבר פה על על 3\4 מההגנה של צ'לסי. רוני, עם כל החשיבות שלו, הוא שחקן התקפה אחד, גם אם הפינישר העיקרי של היונייטד.

4. GRANDE LAZIO Member

כן, אבל גם בלעדיהם עסקים כרגיל בצ'לסי, שעדיין חזק במאבק על התואר. אם תוציא את רוני, מישהו באמת מאמין שיונייטד תמשיך באותה ריצה מטורפת? הבנאדם הוא חצי קבוצה, בלי להמעיט ערך מהיתר.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה עסקים כרגיל בצ'לסי? להראות חושך מצרים 180 דקות מול אינטר זה רחוק מלהיות עסקים כרגיל, לא להראות כדורגל נגד קבוצות בלקבורן ומנצ'סטר סיטי זה ממש לא עסקים כרגיל, אלו דברים שאני חותם שלא היו קורים עם אסיין על המגרש, החיסורים שלהם משפיעים מאוד על המשחק, הכל קשה הרבה יותר. עם אסיין על המגרש צ'לסי הייתה שומרת על המקום הראשון ופער ה-4 נקודות שהיה לה, צ'לסי הפסידה נקודות במשחקים שאסור היה לה להפסיד, שבסגל מושלם זה לא היה קורה, כך שמאוד מעוות לומר שאלו עסקים כרגיל.

ובלי רוני ליונייטד יהיה אולי קשה יותר, והוא בחוץ בסך הכל לשבועיים, לא כזה ביג דיל, אי אפשר לבטל את היונייטד בגלל חיסור של שחקן אחד.

6. yonmu Member

זה המעטה אדירה בערך של היתר. רק במחזור האחרון יונייטד הראו שהם מסתדרים יופי בלעדיו עם 4-0 קליל. ההגנה האדירה תהיה אותה ההגנה, הקישור ימשיך להיות דומיננטי, וולנסיה ונאני (גיגס?) ימשיכו ליצר מצבים. השאלה היא רק אם ברבאטוב יצליח לסיים כמו שרוני יודע.

7. GRANDE LAZIO Member

שורה תחתונה, אדון לירן, היא שצ'לסי במאבק על האליפות, דבר שלא היה קורה - ואת זה האופטימיים שבאוהדי מנצ'סטר יונייטד היו אומרים לך - אם רוני היה בחוץ לאותו פרק זמן שאסיין בחוץ.

אינטר הייתה גדולה עליכם, עם או בלי אסיין.
    אתה פשוט מנסה לשמור על האינטרסים של הקבוצה שאתה אוהד. לגיטימי, אבל לא מציאותי חביבי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/10
  8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מול קבוצה שספגה עד לפני המשחק 56 שערים, לא קשה לנצח אותה גם בהעדר רוני, כך שלהכניס את בולטון למשוואה זה לא רלוונטי.
    מחר אין ספק שזה יהיה מבחן אופי עבור פרגי וחניכיו, עם דגש על ברבאטוב, שיצטרך לאייש את עמדתו של רוני וזה לא סוד עד כמה רוני מאוד משמעותי בקבוצה, משימה לא פשוטה לבולגרי.
    קבוצה שרוצה לזכות באליפות צריכה להסתדר גם עם חסרונות מהסוג הזה, גדולים ככל שיהיו, רק כך נוכל לדעת את הגדולה שלה, אף על פי שאני עדיין בדעה שמי שתזכה באליפות בתום העונה תהיה האלופה הכי פחות משכנעת בעשור האחרון.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואלה לא מבין איזה אינטרסים ולמה אתה חותר... אבל האמת שזה לא כזה מעניין... אז דלג. אני מציג את הדברים איך שאני רואה אותם... לחפש אינטרסים בכל הודעה של משתמש זה הכי קל, אבל לא מוביל לשום מקום. עם אסיין על המגרש הכל היה נראה אחרת, גם באירופה וגם בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/10
  10. k_700 Member

למה כי היא תביא אליפות עם 81, 82 נקודות?
    כי יכול להיות שהיא הפסידה 6 פעמים העונה?

תן נימוק משכנע למה.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא חורץ את גורלה של האלופה שבדרך, הכל בהשוואה לאלופות מהעונות האחרונות. אני מסתכל על כל העטיפה: יכולת, סטטיסטיקה וכל מה שמסביב. לדעתי גם הליגה השנה לא כזו חזקה כמו שעושים ממנה, לפחות לא יותר משנים קודמות, אך למרות דעתי אני כמובן אפרגן לכל מי שתזכה בכתר, אחרי הכל היא עושה זאת בליגה הטובה בעולם.

12. Robin_Van_Persi Member

מבחינתנו(ארסנל),במידה וננצח את הזאבים,והמשחק של צ'לסי את יונייטד יגמר בתיקו,אנחנו שוב נחזור לתמונת האליפות ובענק.

חבל שאנחנו מחסירים כל כך הרבה שחקנים,אבל עדיין זה יהיה מספיק בשביל לנצח את וולבס ועוד בבית.

13. k_700 Member

אתה רוצה להגיד לי שטוטנהאם העונה לא יותר חזקה, מחורת ומגובשת מטוטנהאם של העונה שעברה?
    אתה רוצה להגיד לי שסיטי לא יותר חזקה ומפחידה מהשיטי של השנים הקודמות?
    ליברפול נחלשה בעיקר בגלל הפציעות, העקשנות של המאמן שלה ועודף לוקאס בהרכב אבל זו עדיין קבוצה שמאיימת על המקום ה-4 ומסוגלת לנצח כל קבוצה בליגה.
    ארסנל חזקה יותר מארסנל של העונה שעברה.
    צ'לסי ויונייטד אלו צ'לסי ויונייטד.

העונה יותר קבוצות קטנות הם מוקש לכל קבוצה בטבלה, ראה סטוק, פולהאם.
    אברטון לפי דעתי התחזקה העונה ווילה לפרקים גדולים בעונה נראיתה ווילה הרבה יותר מאיימת מזו של שנה שעברה.
    לא יודע איזה סרט הבאת מהוידיומאט אבל הליגה העונה כן יותר חזקה וכן יותר קשה.

ואת דעתי על הקבוצה שלי , גם יונייטד העונה התחזקה בעיקר בצד המנטלי. תמיד הראנו אופי העונה מראים הרבה יותר כמו כן כובשים הרבה יותר.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/47574000/Xxx/_47574064_manu_che_0506.Xxx
    מנצ'סטר יונייטד-צ'לסי
    שבת, 14:45, אולד טראפורד
    שופט: מייק דין

השבוע, ולא בפעם הראשונה, כל אנגליה עקבה אחרי הרגל של ויין רוני. כמו לפני ארבע שנים, גם הפעם כוכב מנצ'סטר יונייטד ואנגליה נפצע קצת לפני המונדיאל ומכניס אומה שלמה למתח, אך התוצאות הפעם היו משמחות יותר-רוני ייעדר רק שבועיים-שלושה, יהיה בריא כשור במונדיאל וגם יונייטד תזכה ליהנות ממנו בשלבי הסיום של העונה. אבל בינתיים, השדים האדומים מגיעים לשבוע קריטי מאוד בלעדיו. אחרי הפסד 2-1 במינכן במשחק הראשון של רבע גמר ליגת האלופות, במשחק בו יונייטד הציגה יכולת מחפירה אך הייתה רחוקה שניות בודדות מלצאת עם תיקו, יונייטד תארח את הגומלין ברביעי הקרוב, אך לפני זה יש לה משחק עונה קריטי ביותר בליגה. ניצחון מעמיד אותה בעמדה מצוינת לאליפות, תיקו משאיר את המצב כשהיה והפסד משמעותו שהיא תצטרך לרדוף אחרי צ'לסי ולא להפך. רוני כאמור לא יהיה שם אבל אואן הארגריבס, תאמינו או לא, עשוי לחזור לסגל אחרי 19 חודשי היעדרות. גם ג'ון אושיי עשוי לחזור אחרי שנפצע בדצמבר. דימיטאר ברבאטוב, הבולגרי המושמץ, הוא זה שיפתח בחוד ההתקפה של פרגוסון.
    http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01112/owen-hargreaves_1112238c.Xxx
    את רוני ראיתם מספיק השבוע, ולכן בתמונה מופיע אואן הארגריבס שחוזר אחרי פציעה קלה של שנה וחצי

צ'לסי נחה באמצע השבוע ונהנתה לצפות בשתי יריבותיה לאליפות מתרסקות בליגת האלופות ומאבדות את טובי שחקניהן. ייתכן כי בסופו של דבר ההדחה נגד אינטר עשתה רק טוב לקבוצה של אנצ'לוטי. כעת צ'לסי יוצאת לאולד טראפורד למשחק בו כאמור, ניצחון יהפוך אותה לקבוצה המובילה של המירוץ לאליפות. דידייה דרוגבה, שלא השתתף בניצחון הדורסני 7-1 על אסטון וילה בסטמפורד ברידג' בשבוע שעבר, חוזר מהפציעה בדיוק בזמן הנכון והוא ישחק. צ'לסי תקווה לשחזר את היכולת המצוינת מאותו משחק. הלונדונים לא ניצחו באולד טראפורד כבר חמש שנים, מאז הניצחון 3-1 בגארבג' טיים של עונת 2004/5, אך יש לזכור ששני ביקוריה האחרונים אצל יונייטד היו בעיתות משבר-לפני שנתיים מיד אחרי הפיטורים המפתיעים של מוריניו, ואשתקד בעיצומו של המשבר בין סקולארי לשחקנים. כיום צ'לסי מגיעה חזקה יותר ומגובשת יותר, למשחק הכי חשוב שלה העונה. הנעדרים של צ'לסי הם אלה הפצועים כבר זמן מה-קראבליו, אשלי קול, בוסינגווה, איבנוביץ' ואסיין.
    http://sportingsmilesblog.files.wordpress.com/2009/12/didier_drogba_chelse_16409a.Xxx
    דרוגבה חוזר אחרי שנעדר מההצגה במחזור הקודם

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה מתייחס ספציפית לשדרוג של קבוצה כזו או אחרת. אני מתייחס לזה כליגה. אולי תואיל בטובך לפרט לי מה טוטנהאם עשה השנה מול יונייטד וצ'לסי? עם כל הכבוד למיקום שלה בטבלה, המאזן שלה מול הטופ 4 בעונה הקודמת היתה היה הרבה יותר חיובי. מסכים שאצל מנצ'סטר סיטי זה ההיפך. עצם העובדה שליברפול, לאחר עונה מכפירה שעוברת, מועמדת לסיים במקום הרביעי, זה מסביר הכל. אברטון? אולי התחזקה אך בפועל היא ממוקמת שלוש מקומות מתחת למקום בו סיימה עונה שעברה, לא בגלל חוזק של היתר, אלא בגלל התעוררות מאוחרת. פולהאם בשנים האחרונות היתה מוקש במשחקי הבית שלה כך שלתפוס את העונה הנוכחית כיוצאת דופן זה לא צודק, שלא נשכח ששנה שעברה הם סיימו במקום השביעי. כנראה שקבוצות הליגה לא התרגלו לשיטת המשחק של סטוק, אך אני בטוח שהחל מעונה הבאה זה ישתנה. עכשיו תרשה לי להמשיך לצפות בסרט שהבאתי מהוידיומאט, 'מציאות נושכת'בבימויו של בן סטילר. ולמשפט סיכום, זו דעתי ואין טעם ליצור ויכוח בנדון.