המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/10.

1. k_700 Member

כן רק שזה דבילי להחליט אם טוטנהאם השנה קבוצה חזקה יותר ע"פ התוצאות שהיא הוציאה מול צ'לסי ויונייטד.
    טוטנהאם יותר יציבה העונה רואים את זה ואין ספק שהיא גם יותר טובה העונה.
    לא חושב שיש אוהד אחד שלהם פה שלא יסכים איתי.
    נכון הם עדיין רחוקים שנות אור מלהתקרב ליכולת של יונייטד, צ'לסי, ארסנל אבל הם בהחלט במגמת עלייה והם קבוצה טובה.

2. Dimitar Berbatov Member

בן סטילר במאי?
    ברצינות, אין לי מושג מאיפה הבאת את זה. איך אפשר לפספס את השיפור בליגה העונה? צימצום הפערים בין ארבע הגדולות לשאר אמנם לא בא לידי ביטוי במשחקים של טוטנהאם נגדן, אבל על אותו משקל ובכיוון ההפוך אני יכול להביא לך כדוגמה את שיטי שעשתה וגם עשתה נגד צ'לסי, ארסנל ויונייטד. אחת הסיבות המרכזיות לתפיסתי, לכך שאברטון רק במקום ה-8 היא התחזקות הליגה. היכולת של השנה וההתעוררות המאוחרת (כמו אשתקד), בליגה של העונה הקודמת, היו מספיקים להרבה יותר. עם סיטי פחות טובה, עם טוטנהאם חלשה וכ'ו.

מה שכן, אני מסכים שכפי שזה נראה כרגע, האלופה השנה מבחינה סטטיסטית ומבחינת עקביות תהיה מהפחות מרשימות שהיו כאן. אבל זה רק מדגיש עד כמה הליגה חזקה וצמודה. וזה כל היופי. אתה מעדיף את העונה הקודמת אז יונייטד לקחו אליפות בלי מאמץ מיוחד, עם 90 נקודות ויכולת לא מרשימה?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/10
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מעדיף את העונה שעברה כי בה אברטון סיימה במקום גבוה יותר כך שאני לא אובייקטיבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx כל עוד צימצום הפערים, שאתה מכנה, לא בא לידי ביטוי בתוצאות אז הוא לא קיים מבחינתי.
    k_700, מדוע זה דבילי? אחרי הכל התוצאות הן אלו שקובעות לכאן או לכאן, הרי על סמך מה אתה מודד חוזק של קבוצה? כאשר היא מנצחת את הקטנות? זה הרבה יותר אופי ופחות יכולת. אך נעצור כאן, זה דיון על המחזור ואנחנו סוטים מהנושא.

4. astaropus Member

גם יונייטד וגם צ'לסי וגם ארסנל סובלות ממכת פציעות קשה העונה
    בגלל זה לא יהיו לאלופה השנה 95 נקודות כנראה

5. Dimitar Berbatov Member

למה בדיוק לא בא לידי ביטוי? סיטי הוכיחה את זה השנה נגד צ'לסי בגשר (שמעטות הקבוצות שניצחו שם ב-5 השנים האחרונות), נגד ארסנל וגם נגדנו. אברטון שלך הוכיחה את זה השנה גם בתוצאות לאחר שבשנים קודמות היא הקשתה אבל לא השיגה את התוצאה.

6. k_700 Member

טוב סבבה, אז בעונת 2007/8 סיטי ניצחה אותנו פעמיים אז סיטי של אותה עונה יותר טובה מסיטי של השנה.
    הכל מתמטיקה אצלך.
    דרך אגב באותה עונה צ'לסי של גרנט פתחה להם תתחת אם אתה זוכר, אז אולי התיאוריה שלנו לא מספיק טובה.
    טוב עזוב נעבור לתושבה. בעצם עזוב תחזור לראות את הסרט.

את האמת זה קישקוש אחד גדול ממש לא אכפת לי איך לקחת את האליפות. ניצחון זה ניצחון ואליפות זו אליפות כשיש לך כל כך הרבה תארים בארון כבר לא זוכרים איך לקחת כל אחד מהצלחות.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם ממש לא אכפת לך, אז אתה מוכן אולי להסביר לי מדוע אתה חופר? ניסיון נואש להוכיח שאתה צודק, זו דעתי ואני שלם איתה. בסופו של דבר מה שיזכרו בדפי ההיסטוריה זה שהקבוצה לקחה את האליפות בשנה הזו, לא יזכרו איך, כך שכל הויכוח שנוצר (ולא באשמתי חייב לציין) מיותר לחלוטין.

ועכשיו נחזור לדיון האמיתי כאן, שלשמו התכנסנו, המחזור ה33 בפרמייר ליג. המשחק שהכי יסקרן אותי, פרט למשחק העונה באולד טראפורד, יהיה בריבוק סטאדיום, שם בולטון תארח את אסטון וילה. יהיה מעניין לראות איך הווילנס יבואו לאחר השביעייה שחטפו בסטמפורד ברידג'. ככל הנראה דלפונסו הצעיר יקבל את האשראי בהרכב הראשון על חשבונו של קארו. מילנר, הסקי ודאן יעברו מבחן כשירות בסמוך למשחק. לרשותו של קויל צפוי לעמוד סגל מלא עם אלמנדר ודיוויס בחוד ההתקפה כאשר היחיד שבספק הוא רובינסון הבלם. אני כמובן אקווה שבולטון יקחו לפחות נקודה, אך אם להיות ריאלי, המשחק הזה תלוי הרבה יותר בחבורה של מרטין אוניל, נראה איך הם התאוששו לאחר המכה שספגו במחזור שעבר.

8. Dimitar Berbatov Member

צ'לסי ללא שינויים מהניצחון הגדול על וילה, משמע דרוגבה על הספסל.
    ובצד השני:ואן דר סאר, נוויל, וידיץ', ריו, אברה, סקולס, פלטצ'ר, פארק, ולנסיה, גיגס וברבאטוב.
    שני הכוכבים הגדולים ביותר לא פותחים בהרכב במשחק העונה ומשאירים לשני המושמצים משני צידי הצידי המתרס - אנלקה וברבאטוב, להשתיק את המבקרים.

אנחנו חייבים לנצל את המצ'-אפ של גיגס/פארק VS פאולו פריירה. זאת נקודת התורפה שלהם.
    ולנסיה צריך להרוג את ז'ירקוב שנוטה להפקיר את האגף השמאלי.

Come on http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

9. דנידין Member

הצגה מוקצנת משהו של פארק.

גם המגע בין נוויל ואנלקה לא שווה פנדל.

כשהשיפוט רע באופן סדרתי בליגה, אז השחקנים מנסים ללחוץ על השופטים. אל תתפלאו אם פעם שלישית הוא ישרוק לטובת מישהו.

10. דנידין Member

במשחק בקצב שצ'לסי מחטיבים כדי למנוע מיונייטד לפתח משחק סוחף ובנתיים עומדים בזה בהצלחה.

הבעיה היא לא החיסורים של רוני או אסיין, אלא שיונייטד כמו גם ביום רביעי פשוט מפסידים את השליטה במרכז המגרש כי קאריק חלש בצורה בולטת עד כדי צועקת.

11. FaN_MU Member

כן, היום קאריק פשוט זוועה, זאת הסיבה שיונייטד בפיגור...

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי דווקא היה פנדל של נוויל על אנלקה, אבל רק בריפליי רואים את זה טוב. שיפוט סה"כ טוב של מייק דין בינתיים.

בכל מקרה, צ'לסי במחצית נהדרת, רואים כמה ניסיון חשוב במשחקים שכאלה - הם באו בלי טיפה של פחד, לשחק את המשחק שלהם ולהוציא תוצאה באולד טראפורד. בינתיים זה עובד לא רע. אני מעדיף תיקו, אבל מוכן להתפשר גם על ניצחון של צ'לסי, העיקר לא ניצחון נוסף של יונייטד.

מאלודה במשחק ענק.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה לא סתם נראה לך שהוא לא מורגש-הוא לא משחק.

אבל פלטצ'ר לא עשה יותר ממנו.

14. W.Rooney Member

קאריק על הספסל גאון.

15. Rudess Member

בשני המקרים היה פנדל. הכשלה ברורה על פארק והכשלה ברורה על אנלקה. אני מופתע שבשני המקרים דין לא שרק, הרי כבר פעמים העונה יונייטד הוחזרה מפיגור נגד יריבה מהטופ 4 באולד חרא (ארסנל וליברפול) בפנדל שלא היה (באחד הפעמים זה היה מייק דין כמובן). מה שכן, ברבא-קוף זרק את עצמו כשלמפארד תיקל אותו בצורה נקייה, ועל זה דין בצדק לא שרק.

צ'לסי מאד יעילה, מאלודה בכושר מעולה בחודש האחרון. יונייטד לא סיכנה כמעט את השער של צ'ך אבל יש את ההרגשה שהתחת של פלטשר או הברך השמאלית של סקולס ישוו איכשהו.