המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/4/10.

1. avdz7 Member

אני אופטימי למחצית השנייה (גם כי יותר גרוע מזה לא יכול להיות, וגם האיש שיכול להפוך מחציות הוא פרגי).
    לא ייתכן שיש לנו 2 כלים התקפיים במשחק (ברבא שגם ככה לא תורם כלום וולנסיה שכל מהלך שלו שקוף מדי. גיגסי ושאר החברים היו עסוקים יותר בפעולות הגנתיות לצערי) כשלצ'לסי יש את דקו, למפארד, אנלקה, מאלודה, ג'ו קול... סקולס עם משחק מאוד מסוכן וצהוב כבר יש לו. הייתי מכניס כלי התקפי כמו נאני (חייב לשחק!) על חשבונו של הג'ינג'י.

2. Igi Member

דווקא היום קאריק על הספסל, אולי התכוונת לסקולס?
    וכמו שאמרת, שום פנדל לא על אנלקה ובטח שלא על ברבטוב.

בכל מקרה, מחצית ראשונה של לחץ מצד צ'לסי ופאניקה מצידנו. למרות שזה די בלתי אפשרי, הלוואי וברבטוב היה שוכח לרגע שסומכים עליו שיחליף את החלוץ והשחקן הטוב בעולם כרגע, כי יש לי הרגשה שהוא כן יכול להביא לנו את השינוי המיוחל.

מאלודה ווקול עם גול שבהחלט שווה אליפות, פשוט מהלך גדול. יונייטד ללא שום יצירתיות במחצית ה-1 וגיגס כמעט ולא נגע בכדור, אם זה ימשיך ככה הייתי רוצה לראות את נאני במחצית הראשונה(לאו דווקא על חשבונו של גיגס).

3. דנידין Member

רגע, אז מי זה שם שמשחק באמצע במקומו?

4. George Best Member

מסכן מייבש השיער...
    איזה מחצית נוראית שלנו, השחקנים מפוחדים כמו גור חתולים מול רוטווילר.

אם זה תלוי בי - נאני ומאקדה במקום סקולסי וגיגסי.

we'll never die.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פייי איזו שליטה במשחק של צ'לסי במחצית הזו... נראה כאילו הם יכולים להניע כדור במרכז המגרש בלי הפרעה עד מחר אם הם רוצים.

אני מנסה להיזכר מתי בפעם האחרונה ראיתי את יונייטד משחקת עם הרכב כל כך אפור וחסר מעוף ואני לא מצליח. בלי רוני, עם נאני על הספסל ועם גארי נוויל המכשף חורש את הקו הימני... נכון, זה הרכב סולידי עם משמעת טקטית נהדרת והרבה נסיון, וייתכן שזה דבר יותר חשוב ממעוף במשחקים מהסוג הזה, אבל ברגע שההרכב הזה נכנס לפיגור וצריך ליזום אין לו מה למכור. נאני יעלה כבר בפתיחת המחצית השנייה לדעתי, הוא השחקן היחיד על הספסל של היונייטד שיכול להביא את המפנה פה עם הוירטואוזיות שלו.

צ'לסי חייבים לשחק יותר דרך קו שמאל במחצית השנייה, יש שם מיסמאץ' אדיר עם ז'ירקוב ומאלודה מול ולנסיה ונוויל הקשיש. גארי הסנדלר כבר עם צהוב, קצת יותר התקפות דרך הקו שלו והוא לא גומר את המשחק, אין לי ספק.

בקשר להחלטות של דין על הפנדלים - ליונייטד לא הגיע פנדל בשני המקרים. העבירה של נוויל על אנלקה לעומת זאת היתה יותר רצינית, ונראה לי שאני הייתי נותן עליה פנדל. נכון שזו עבירה עם הגוף ולא איזו כניסה לרגליים, אבל הוא ממש מנע מאנלקה לשחרר בעיטה וזו לא היתה כניסה חוקית של כתף אל כתף אלא כניסה עם כל הגוף.

6. דנידין Member

דווקא דין זה אחד שאוהב לשרוק פנדלים, מה פתחו לו בגמילה?

ולמה קאריק לא משחק, כי הוא היה חלש ביום רביעי או כדי לשמור אותו לרביעי הבא? לא מבין, זה כמעט כמו לוותר על המשחק איך שמרכז המגרש נראה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/10
  7. Three Lions Member

פארק- פנדל. למרות שהנפילה קצת מוגזמת.
    אנלקה- פנדל ברור יותר מכולם וזה היה ברור אפילו בלי ריפליי. נוויל פשוט דוחף אותו.
    ברבאטוב- לא פנדל בחיים והשדר של ספורט 1 זקוק למשקפיים באופן בהול.

צ'לסי היו צריכים עוד שער, אנלקה הוא אגואיסט ועם דרוגבה במקומו זה היה נראה אחרת. יונייטד לא יפסידו את זה.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

צ'לסי יורדת להפסקה ביתרון מוצדק מאוד, שליטה אבסולוטית על כר הדשא, יונייטד מאידך אפורה ולא מאיימת. לי אישית, בתור צופה נייטרלי, חסרה החוצפה החיובית של נאני, לדעתי פרגי צריך להכניס אותו בפתיחת המחצית השניה על חשבון ולנסיה/פארק ואולי אז נראה שינוי. בנוסף אליו גם את קאריק כמובן, על חשבון סקולס/פלטצ'ר, מרכז השדה של האדומים פשוט לא קיים.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סגור על זה שעם דרוגבה היינו מבקיעים יותר. המשחק זורם אחרת כשהוא על המגרש, ואנלקה עד עכשיו דינמי הרבה יותר, כאשר הוא שחקן המטרה.

10. Jack Wilshere Member

צ'לסי עומדים מצויין על המגרש. רואים שהם הגיעו מוכנים למשחק. אף שחקן של יונייטד לא מקבל חופש פעולה. מעבר לכך, לצ'לסי יש יתרון איכותי במרכז השדה. השיפור במשחק של מאלודה כמעט בלתי נתפס..

יונייטד לא עשו כלום במחצית הזו מעבר לנסות לסחוט כמה פנדלים (שלא היו לדעתי. אומנם מישהו שם נגע לפארק ביד, אבל הנפילה שלו הייתה מוגזמת). דווקא לצ'לסי לטעמי הגיע פנדל כשנויל החמור פשוט נכנס באנלקה כשהוא בכלל לא הולך לכדור. ברבאטוב לדעתי לא מסוגל לבדו בחוד מול ההגנה הקשוחה של צ'לסי.

ואיך אפשר בלי להתייחס לליצנים של צ'רלטון. איזה הגזמות הם מריצים שם.. שליטה מוחלטת של צ'לסי. נכון, צ'לסי היו יותר טובים, אבל שליטה מוחלטת?!

למרות השליטה של צ'לסי, אני יכול לראות את יונייטד משווים מכלום ושום-דבר (פנדל?) במחצית השנייה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/10
  11. A. Arshavin Member

אנלקה חייב למסור, כבר שתי מתפרצות לפחות של צ'לסי שהוא תקע. אני מאוד מקווה שיונייטד יאבדו נקודות, עדיף תיקו אבל גם הפסד מאוד יעזור.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאני לא צריך להיכנס על חשבון ולנסיה או פארק אלא על חשבון גיגס או סקולס. גיגס תורם בעיקר לסגירה על פאולו פריירה, לא מעבר, יונייטד צריכה שחקן התקפי על קו שמאל בדמותו של הערס הפורטוגזי. קאריק במקום סקולס זה גם חילוף די מתבקש.

לצערי הרב מהיכרותי ארוכת השנים עם היונייטד של פרגוסון אני יודע שהם יחזרו במחצית השנייה. אין בנאדם שיודע להפוך משחק במחצית כמו הסקוטי.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שהיה פנדל על פארק, היה קצת מגע אבל פארק ממש תורם עם צלילה תיאטרלית, תלוי בזווית שממנה רואים את המקרה.
    לעומת זאת נוויל עם דחיפה ברורה על אנלקה, פנדל לכל דבר ואני לא מבין איך השופט לא שרק על זה.
    צ'לסי נראית טוב יותר ואפילו מיקל תורם למשחק, שמחתי על השער היפה של ג'ו קול, שחקן פנטסטי שהפציעה שעבר כנראה תמנע ממנו לשחק במונדיאל לאחר שלא היה עם הנבחרת בכל משחקי ההכנה.

14. דנידין Member

גם אם הכתף היה קצת יד, גם אז מטורף מי שיתן על זה פנדל.

למה באלאק לא משחק?

הנה הוא נכנס. מפתיע שצ'לסי כל כך חזקים במרכז המגרש בלי אסיין ובלי באלאק..

15. A. Arshavin Member

רק שאלת וכבר הוא נכנס.

עריכה: סיומת ענקית של דרוגבה, למרות נבדל ברור.
    כ"כ לא אופייני ליונייטד דווקא לספוג ככה בבית. מחצית שנייה הפוכה ב180 מעלות, והם מקבלים את השני.
    איך אמר השדר: "They Need a Miracle..."