המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/12.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

כן, אני בא אליו בטענות, התפקיד של חלוץ הוא להבקיע שערים, הוא לא עושה את זה ושום צמד נגד לסטר לא יגרום לי להתלהב ממנו.

גם נמאס לי מהאפס שמאמן את הקבוצה הזו, הוא מאוהב במיקל האפס שהקישור של בארסה עומד לעשות ממנו צחוק במקום אסיין שהרס לבדו את שתף המשחק שלהם וזה שקאלו הגרוע משחק משחק מלא וסטארידג' מתייבש על הספסל.

2. Jack Wilshere Member

פריי מאוד מרשים אותי בכל פעם שאני רואה אותו. להבדיל מאצן סרק כמו וולקוט למשל, קבלת ההחלטות שלו טובה מאוד, הוא יודע מתי לשחרר את הכדור ומתי לדהור קדימה. והוא רק בן 18... גם דמבלה היה מצויין, ולדעתי הוא אנדרייטד. צ'לסי לא הגיעו למשחק, והתיקו די משקף.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תענוג לראות את פולהאם משחקת תחת מרטין יול. הקבוצה אומנם נאיבית, אבל האיכות שלהם בחלק הקדמי מרשימה ביותר, וסגנון המשחק שלהם מאוד נעים לעין. מי שבלט לטובה אצלם היום הוא הצעיר קרים פריי, שזו הפעם הראשונה שראיתי אותו בפעולה ומאוד התרשמתי. הוא מאוד נוח עם הכדור, ולא מפחד to take on players. שחקני הגנה לא אוהבים לשחק מול שחקנים כמוהו ש"מתקיפים" אותם עם דריבל איכותי. מי שיודע לעשות את זה טוב במיוחד הוא מוסא דמבלה, שגם במשחק לא הכי מדויק שלו עדיין מעורר באז באיצטדיון בכל נגיעה בכדור.

הגיע לחניכים של יול לנצח. הם שלטו רוב הזמן במשחק והכתיבו את הקצב. חבל ששוב החלטת שיפוט תמוהה משפיעה על התוצאה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

דמפסי... עונה מטורפת. הכל נכנס. 22 שערים בכל המסגרות. אני לא יודע אם הוא מסוגל להרים את עצמו לרמה גבוהה יותר, למועדון גדול יותר. הוא מזכיר לי את טים קייהיל, בכך שהוא לא כדורגלן גדול ולכן היכולת שלו למצוא את הרשת לא בהכרח תספיק במקום אחר (כפי שסקולס, ג'רארד או למפארד לא היו שווים מקום במועדונים שלהם רק בזכות הגולים). כך או כך, שנה למזכרת.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה מדהים. הם לא הרפו לרגע. כמה תעוזה צריך כדי לתקוף עם כל כך הרבה שחקנים ב-WHL?! לאמברט לא דופק חשבון לאף אחד, הולך בדרך שלו ויהי מה. ווילברהאם וגרנט הולט הרגו את ספרס עם משחק מצוין עם הגב לשער, ופילקינגטון הפעלתן משלים אותם היטב עם הצטרפויות מהקו השני.

השער של בן ארפה הוא מתמודד רציני ביותר על שער העונה. בעיני הוא גם צריך להיות הזוכה. כמה מהירות, כוח מתפרץ וטכניקה במהלך אחד...

6. Jack Wilshere Member

אכן עונה גדולה של דמפסי, ואני מסכים עם הניתוח שלך (אם כי דמפסי כדורגלן מוכשר ומגוון יותר מטים קיהיל). גם אני תהיתי ביני לבין עצמי אם הוא מסוגל להצליח במועדון גדול יותר, וגם אצלי התעוררו ספקות בהקשר הזה.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא בטוח אם הוא מסוגל לספק את הסחורה במועדונים גדולים יותר, אבל זו כנראה רכבת שהוא כבר פספס בכל מקרה. הוא כבר בן 29. לא רואה מועדון גדול מוציא את פנקס הצ'קים עבור שחקן בגילו עם upside מוגבל. שחקן שאני מאוד מחבב, ומאוד שמח על העונה המדהימה שהוא נותן.

8. Bender Member

אני היחיד שחושב שגארי קייהל הוא אחת ההחתמות הנוראות ביותר של צ'לסי? הוא כזה בלם בינוני, שהוא נראה לי נער הפוסטר השנה לשחקן אנגלי שמקבל קרדיט עצום רק בגלל שהוא אנגלי ולבן. הוא עלה לצ'לסי בלא מעט שערים פשוט בגלל מיקום ויכולת חלשה לא?

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נייג'ל, דמפסי זאת דווקא החתמה דלגלישית קלאסית...

אבל פולהאם באמת נראית מצוין כל פעם שראיתי אותה העונה, יול עושה שם יופי של עבודה. מסכים איתכם לגבי דמפסי, אבל לדמבלה יש מקום ועוד איך בחלק מקבוצות הצמרת בליגה. גם פריי נראה כאילו יש לו עתיד מאוד מאוד מזהיר, מהיר מאוד, חזק, דריבל איכותי וגם חילק כמה מסירות יפות מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/12
  10. Jack Wilshere Member

נדמה לי שמוקדם מדי כדי לומר אם קיהיל הוא אחת ההחתמות הנוראיות ביותר של צ'לסי. בכל אופן, אני מעולם לא ראיתי בו משהו מיוחד, ולא חשבתי שהוא הולך להיות בלם גדול. בתקופתו בבולטון, כאשר רבים שיבחו את המשחק שלו, אני ראיתי טעויות שלו מחזור אחרי מחזור. לטעמי מדובר בעוד בלם עם נתונים טובים (קרי, חזק, גבוה ונוח יחסית עם הכדור) שלא קורא ומבין את המשחק מספיק טוב. מעבר לכך, צריך גם לזכור שהוא כבר בן 26, כך שספק אם אפשר לצפות ממנו להתקדמות ממשית.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראיתי אותו רק בשני משחקים העונה, לפחות שאני זוכר, כך שאני לא יכול לומר דבר מלבד זה שבשניהם הוא היה גרוע ונראה לא קשור לרמת המשחק. מול נאפולי בחוץ אני חושב שהייתה לו פעולה סבירה על כל 3 רעות.

הוא בסגל של הנבחרת?

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שהוא בסגל, יש סיכוי לא רע שהוא גם בהרכב...

לא חושב שמדובר בכזו החתמה נוראית. שים לב שמאז הגעתו ההגנה שלהם יחסית התייצבה (עם דגש על יחסית). היא עדיין נראית רעועה, אבל זה לא הטיילת שהיתה שם קודם לכן, אותה אני מייחס בעיקר לחור המהלך דויד לואיז. קייהיל לא מספיק דומיננטי כדי שמרכז הגנה שלו ושל לואיז ייראה נורמלי, אבל לצד פיגורה כמו ג'ון טרי הוא יכול לספק את הסחורה.

13. Bender Member

אם קוס עשה את הקפיצה אולי גם הוא יכול... למרות שקוס הראה ניצונות גם בעונה הראשונה שלו במשחקים גדולים (למשל בניצחון על ברסה), לצד פשלות אדירות ואני לא יודע אם קיהיל הראה אי פעם ניצוץ כזה. השנה אבל, הוא שחקן ההגנה הטוב שלנו ביי פאר.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תנחומיי (?)

15. skyday20 Member

Blackburn v Liverpool preview.
    http://static.bbci.co.uk/sport/images/football/team-badges/66x66/blackburn-rovers.Xxx http://static.bbci.co.uk/sport/images/football/team-badges/66x66/liverpool.Xxx

חדשות קבוצה לקראת המשחק : בבלקבורן החלוץ הצרפתי אנתוני מודסט, יעזר מהמשחק בעקבות כרטיס אדום במשחק הקודם מול ווסט ברומיץ אלביון.
    מרטין אולסן נפצע בכתף, גם באותו משחק מול WBA, אבל הוא יבדק לקראת המשחק, וזה יהיה Game time decision אם הוא ישחק או לא.
    מיצ'ל סלגאדו עם פציעה ארוכת טווח, לא יהיה זמין, אבל חוץ מזה הסגל המלא עומד לרשות סטיב קין.

בליברפול דניאל אגר אחרי שישה שבועות בחוץ, נכנס בחילוף במשחק האחרון מול ווילה, והיום הוא צפוי לחזור לXI הראשונים.
    פפה ריינה עדיין מושעה, מה שאומר שאלכסנדר דוני יעמוד בשער.
    לוקאס, צ'רלי אדם, ג'ונסון וקלי יעדרו.

שתי הקבוצות צריכות את מלוא הנקודות, כל נקודה שבלקבורן תצליח לקחת מהמשחק הזה, תעלה אותה מעל הקו האדום,
    ניצחון והיא אפילו תדלג מעל בולטון אל עבר מקום 16.
    לפני שלושה שבועות היה נראה שבלבקורן נתנו לעצמם קצת אוויר בתחתית, אך אחרי 3 הפסדים רצופים, הם חזרו לשם עוד פעם.
    אבל בכל זאת הם בכושר יותר טוב מהסקואזרים. כשמסתכלים על טבלת 6 המשחקים האחרונים,
    ליברפול מקום 19.Relegationform#
    מול קבוצה לא יציבה, בלקבורן יראו בבמשחק הזה הזדמנות שלא כדאי לפספס,
    בסך הכל ב2012 הם הציגו יכולת יותר טובה מליברפול.
    סטיב קין, שמח על התזמון של המשחק רגע לפני המשחק של ליברפול בFA CUP ומעריך שיהיה ליריבה קשה להתרכז לגמרי מולם.
    הוא אמר שאם הם יכולו לחבר את היכולת מה80 דקות מול יונייטד, ו20 הדקות הראשונת מול וסט בורמיץ (בשאר הדקות הם קיבלו 3-0 בראש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx) אז הם יכולו להשיג תוצאה חיובית.
    למרות ששחקנים מקצועיים ברמה הזאת לא אומרים לחשוב על משחקים אחרים, חוץ מזה שעומד מולם.
    בתת מודע ליברפול יחשבו על הדרבי המתקרב מול אברטון בוומבלי, אבל בגלל היכולת הרעה שלהם בזמן באחרון,
    הם לא יכולים להתייחס למשחק כמשחק חימום חסר חשיבות לקראת הדרבי. ליברפול צריכה גם לחזור למסלול הנכון בליגה.
    דניאל אגר אומר לקראת המשחק, אנחנו צריכים קצת להשתפר אם אנחנו רוצים להוציא תוצאה מול בלקבורן.
    כשאתה משחק במועדון גדול, זה לא משנה אם אתה נלחם על תואר או לא, תמיד יש בשביל מה לשחק, ואחנו צריכים לנסות לנצח כל משחק במיוחד באנפילד.
    זה לא קרה בשבועות האחרונים, והשאיפה היא לשנות את זה.
    ליברפול תשמח להסתכל על הרקורד שלה מול בלקבורן. ולראות שמתוך 26 מפגשים (בליגה בכירה)
    האדומים הפסידו רק פעמים, אחת מהם בפעם האחרונה ששני הצדדים נפשגו באיווד פארק.

נתוני משחק.
    ליברפול מוליכה את הליגה בפגיעה בעמודי השער.
    ליברפול ניצחו יותר משחקים בחוץ מאשר בבית.
    ליברפול הפסידו 6 משחקי חוץ מתוך ה7 האחרונים.

ב17 משחקי הבית של בלקבורן בליגה, היא שמרה על רשת נקייה רק פעם אחת.
    בלקבורן עם סטיב קין עדיין לא הפסידה 4 משחקים ברצף.
    בלקבורן כבשה רק שער 1 בשלושת המשחקים האחרונים.

הרכבים אפשריים.
    Blackburn
    Robinson, Orr, Dann, Hanley, Martin Olsson, Formica, Nzonzi, Dunn, Pedersen, Hoilett, Yakubu.

Liverpool
    Doni; Flanagan, Skrtel, Agger, Enrique; Henderson, Spearing, Gerrard, Downing; Suarez, Carroll