המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/12.

1. Mellow29 Kopite

תודה על הסיקור. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

מבחינה התקפית לא כ"כ משנה לי מי ישחק, אני מקווה שסוארז וג'רארד יעברו את המשחק בשלום ולגבי כל השאר, לא נראה לי שזה עקרוני במיוחד מי ישחק מבין בלאמי/קארול/דאונינג/קאוט/מקסי... אפשר לומר שהתרגלתי כבר.
    אני מניח שספירינג יחזור כי קישור של ג'רארד-שלבי עלול להיות טיפה יותר מדי מופקר במשחק חוץ מול בלקבורן. מה שעובד בבית מול קבוצה שכמעט לרוב מדלגת על הקישור שלה יכול להיות מסוכן יחסית מול בלקבורן בחוץ.

השאלה היא מה לגבי ההגנה, כי ברור שאגר חייב לשחק בחצי-גמר אבל השאלה היא האם במקום אנריקה או במקום קראגר. היום הייתי פותח איתו במרכז ההגנה במקום קראגר, אם אנריקה לא ינצל את ההזדמנות וישפר את היכולת שלו היום, אין לו מקום מבחינתי בחצי הגמר. שאגר ישחק כמגן שמאלי, קראגר וסקרטל במרכז.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הרבה קבוצות נדפקו ב3 ימים האחרונים מהשיפוט, וויגאן ליברפול QPR בולטון, קבוצה אחת נדפקה ובכל זאת ניצחה, נוריץ'. קינג עם פאול ברור על הולט ברחבה כשהוא גם אחרון בהגנה, אדום ופנדל. לאחר מכן קאבול בועט בהולט בלי כדור באופן מכוון - אדום ברור, לדעתי ההתאחדות תעניש אותו על זה על פי המצלמות כי אני חושב שהשופט כלל לא שרק על זה פאול.

היום בלקבורן פייבוריטית לניצחון, לא רק שהמשחק חשוב לה הרבה יותר אלא שהיא גם תופסת את ליברפול בתקופה של תוצאות איומות וכשהראש שלנו בכלל בגביע בשבת ולכן אני צופה שחצי הרכב לא ישחק ממילא, כמו שעשתה אברטון אתמול.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגר לא יפתח בהרכב היום בוודאות, הוא אמר בראיון שהוא עוד לא כשיר ב100% ולדעתי ישמרו אותו לשבת. הייתי מהמר שדלגליש יעלה עם הרכב כזה:

דוני
    אנריקה סקרטל קואטס פלאנגן
    בלאמי ספירינג שלבי הנדרסון
    קארול סוארז

את סוארז וסקרטל הוא לא יוציא מההרכב כי הם קריטיים מדי בשבילו... אבל קראגר, דאונינג וג'רארד יקבלו מנוחה לשבת.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/12
  4. Mellow29 Kopite

Doni, Flanagan, Coates, Skrtel, Johnson, Shelvey, Henderson, Spearing, Maxi, Bellamy, Carroll.

Subs: Jones, Enrique, Agger, Aurelio, Suarez, Kuyt, Carragher.

סקרטל קפטן. ברוך השב ג'ונסון. :aaa021:

5. Mellow29 Kopite

מתפרצת נהדרת...בחיי שלא צריך את אדם, לסקרטל יש מסירות "הוליווד" לא פחות טובות. בלאמי ומקסי מסיימים מצוין, העתק של השער שלהם בנצחון הליגה בסטמפורד ברידג'. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2:0!
    מקסי הזה, חתיכת ממזר.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. StevieG Member

אני פאקין לא מאמין.

אדום לדוני.

וג'ונס, בהופעת הבכורה שלו בליברפול, עוצר את הפנדל. שום דבר לא הולך לבלקבורן עד עכשיו.

7. Mellow29 Kopite

אדום לדוני, פלאנגן חתיכת נזק.......ג'ונס עוצר את הדרדלה של יעקובו! האצבע לשמיים היא לכבוד לוקה. מרגש.

8. AW forever Member

איזה פנדל עלוב של יעקובו, ולדלגליש הייתה את ההחלטה הכי קלה בעולם בנוגע לאת מי יחליף השוער השלישי- הילד פלאנגן היה בכלל צריך לקבל צהוב שני ב25 דק' מהגיהנום שלו.
    האם זה אומר שליברפול ישחקו עם השוער השלישי מול אברטון?

9. alexshw Member

מה אתם דואגים לג'ונס יש נסיון במעמדים גדולים. ישב על הספסל בגמר גביע אופ"א 2006.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקסי כרגיל כובש, יודע איפה להתמקם ולפעמים גם איך לסיים, את זה לא ניקח ממנו וזה יותר ממה שדאונינג נותן. אז למה הוא בקושי משחק העונה? תשאלו את דלגליש. 11 שערים ב10 המשחקים האחרונים בהם מקסי פתח.
    חבל שדוני הורחק, שוער יותר טוב מג'ונס והסיכויים שלנו בשבת חטפו עוד מכה.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה זה כשיש לך מאמן שלא נותן לשחקנים הכי טובים לשחק כל שבוע. פתאום כשמעלים את הקבוצה השנייה היא בכלל נראית יותר טוב מהראשונה... חבל על השטות של פלאנו ודוני, סתם הרס לנו. ואגב, נשאלת השאלה- אם קני ידע שג'ונסון חוזר, למה לא לשחק איתו בימין ועם רובינסון בשמאל? לא חושב שיש עוררין על כך שרובו הרבה יותר מוכשר מפלאנגן. סתם חבל.

12. AW forever Member

איזה משחק באיווד פארק! בלקבורן משווים ל2-2 מעוד פנדל, והשוער של ליברפול היה חייב להיות מורחק! השופט הפחדן נתן לו צהוב. ליברפול יפסידו את המשחק הזה.

13. AS R Member

תצוגה מביכה של השוערים המחליפים של ליברפול. עד שדוני מקבל הזדמנות לפתוח בהרכב הוא עושה שטות ומכשיל שחקן, מקבל אדום אבל למזלו ג'ונס השוער השלישי עוצר פנדל רע של יעקובו, שמצמק אחר כך בנגיחה. אחר כך מגיעה גם הפאדיחה של ג'ונס, שמרחיק כדור לתוך הגב של יעקובו, איכשהו מצליח לשמוט את הכדור החוזר מידיו ואז דוחף אותו קלות. יעקובו עושה הצגה אבל הייתה דחיפה. למזלה של ליברפול השוער השלישי שלה מקבל רק צהוב למרות שדחף בבירור את יעקובו ומנע שער בטוח. יעקובו שוב בועט פנדל חלש למרכז אבל מבקיע.
    בלקבורן קבוצה חלשה להחריד שגם מול 10 שחקנים של ליברפול עושה מהפך בזכות השוערים של המחליפים של ליברפול ולא בזכות יכולת טובה.

לא ברור לי איך דלגליש עדיין מאמן ליברפול, אבל כנראה שגם ככה אין טעם להחליף עכשיו מאמן כי העונה של ליברפול גמורה.

14. StevieG Member

מה אתם רוצים מדוני? איזו ברירה היתה לו? לפנות את השער ליעקובו שיבקיע?

15. AS R Member

כן. שיהיה זהיר ויינסה לעצור אותו, אבל עדיף לתת לו לעבור אותו מלעשות עבירה שתוביל להרחקה+פנדל.