המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/12.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב,
    גם בתצוגות החלשות של דוני לדלגליש יש חלק לא מבוטל. השוער הזה לא פתח באף משחק עד היום, גם לא בקארלינג קאפ. אז איך אתה מצפה שהוא ייכנס להרכב במידת הצורך?

2. Gnus Avenue Member

ג'וניור הוליט חתיכת שחקן. הוא רק בן 21 והוא משחק כאילו הוא שנים על המגרש, אני מקווה שונגר רואה את המשחק הזה.

גם את סטיבן אנז'וני אני אשמח לראות בארסנל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/12
  3. Strawberry Fields Member

ואם דוני היה עושה את אותה טעות במשחק גביע וגורם להדחה שלנו זאת גם הייתה אשמתו של דלגליש. מה שנקרא lose-lose situation.

4. Gunners Member

אני אסתפק בבחור הזה:
    http://www.101greatgoals.com/gvideos/hatem...astle-v-bolton/
    (כן אותו אחד שעשה בי"ס לגיבס)

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי קארול מבקיע שער נצחון... מי היה מאמין. אגר מבשל פעם שנייה בשבוע. שחקן ענק.

6. AS R Member

הייתה לי תחושה שזה ייקרה. בלקבורן פשוט היו גרועים מדי.

7. Bender Member

ה-FA לא ישפטו את בלוטלי על התיקול של על סונג. למה? כי הם המציאו סיבה שקרית.

אם התאקל הזה היה על שחקן נבחרת אנגליה, בלוטלי נתלה בכיכר העיר. ה-FA לא מעוניין בצדק, וזה כבר מעבר לכול הסבר או תירוץ. זה לא חוסר מקצועיות זה פשוט מרמה והפרת אמונים.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/12
  8. StevieG Member

איך לעזאזל ניצחנו את המשחק הזה? ההגנה היתה נהדרת, למעט טעויות אינדיוידואליות בפנדלים ועוד טעות בגול נגיחה של יעקובו, וההתקפה היתה קטלנית. למעשה, למעט פלאנגן וג'ונס, לכולם היה משחק טוב, שזה די הזוי.

9. Wazza Member

ההתאחדות הזאת כל כך מגעילה, מושחטת, לא יודע מה להגיד על הגועל הזה.. בדיוק כמו הלוזון ליג, אולי יותר גרוע.

10. Mellow29 Kopite

טוב...זה היה חתיכת משחק מוזר.

היו מעט מדי נצחונות "מקצועניים" כאלה העונה, לעלות ליתרון מבטיח בשלב מוקדם ואז להעביר את שאר המשחק בהליכה. קבוצות הצמרת האמיתיות מנצחות הרבה מאוד משחקים העונה, קיוויתי שלפחות את המשחק הזה ננצח בקלות ונשמור כוחות...לא בדיוק מה שקיבלנו, אבל מה שכן נקבל זה בוסט רציני לבטחון ביום שבת. זה מה שיקבע בסופו של דבר.

דוני שוער טוב יותר מג'ונס, שניהם נפלו למצב לא פשוט בעקבות ההרחקות. אולי זה גורם לאוהדים שמפקפקים בריינה להעריך אותו עוד יותר. לא יודע אם הוא וורלד קלאס או לא והאם הוא יותר טוב מצ'ך או קרול, אבל שוער שלא מחמיץ מעל ארבע עונות משחק פרמייר-ליג זה נכס.

סקרטל סלע במרכז ההגנה, הופעה נהדרת שלו דווקא בתפקיד המבוגר האחראי. הוא ואגר הפנומן (כשיר) זה ציוות שבתחילת העונה הייתי נורא סקפטי לגביו, בנוגע לעונה הבאה אני יכול לומר שצוות כזה הוא הכי טוב שאנחנו יכולים לחלום עליו.
    מקסי הוא באמת תעלומה. בימים החלשים שלו אפילו הוא לא בטוח שהוא על המגרש, בימים הטובים הוא כובש בצרורות ותמיד נמצא במקום הנכון. בלאמי הרגיז אותי נורא עם הבעיטות שלו מטווחים מוזרים, אבל בסופו של דבר הוא כדורגלן שעבר ויודע הרבה יותר מכל השאר.
    שאפו מגיע גם לשלבי שהיה די טוב בדקות שבהן שיחקנו כדורגל שהוא מכיר (עד ההרחקה וקצת בתחילת המחצית השנייה), ולהנדרסון שלא היה מבריק אבל רץ ונלחם והשאיר את כל הלב על המגרש.

https://p.twimg.com/AqJM0cJCIAAT2Lg.Xxx
    Anfield South, here we come!

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש נהנתי מהניצחון, מהסיבה הפשוטה ששכחתי איך מרגיש ניצחון. זה גם היה בדקה 90 משער של שחקן שאני חושב ששווה הרבה יותר ממה שהוא נותן, במשחק חוץ, מול קבוצה שלה המשחק חשוב הרבה יותר וכשאנחנו משחקים ב10 שחקנים במשך 75 דקות.
    אז כן, להיום אפשר קצת להנות. בשבת מלחמת עולם.

12. Rushie Member

ג'ונס נראה שערורייה. עם כל הכבוד לטרגדיה העצומה שעבר ולמרות הסבלנות שהמועדון נתן לו הוא משחק כמו שוער שעלה מהנערים בדיוק. מפחד מאוד מהכדור וחסר ביטחון בכל פעולה. אם אין בררה ונצטרך לעלות איתו בוומבלי אז לפחות טוב שאנחנו באים עם קצת רוח גבית אחרי הניצחון המשמח הזה. את האכזבה מפלאנגן כולם פה כבר הביעו אבל שני הצעירים האחרים קואטס ושלבי נתנו משחק טוב מאוד.

13. Bill Shankly Member

אגר כ"כ חשוב לנו. חיסרונו הורגשה היטב בתקופה האחרונה עם כל ההפסדים.

רק שיהיה בריא!

Srijandeep Das ‏ @jeremy_LFC
    And, for the 7, 657, 538, 483th time: What difference Danny Agger makes, to the entire bloody team.

14. StevieG Member

אם לא אגר, אז קואטס חייב לפתוח. מהמעט שראיתי ממנו, הבחור כבר ברמה מספיק טובה, הגנתית והתקפית, בשביל לפתוח כל משחק. אני מאוד אוהב אותו.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם באלוטלי היה אנגלי, היית אומר שהקלו עליו בגלל הלאום. אין גבול למה שמחפשי הבעיות והקונספירציות ימצאו.

זה לא שאני אוהב את ההחלטה הזו, אבל יש חוקים, הם ידועים, מסומנים היטב בחול, וזהו. לא יודע איך אטקינסון הצליח לראות את האירוע הזה ולחשוב שאין עבירה בכלל, אבל כנראה שזה מה שקרה וזהו. איזו סיבה יש להתאחדות להקל עם באלוטלי? וזה מכוון גם ל-Wazza עם השטויות שלו.