המחזור ה-33 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏8/4/12.

1. Selby Member

לבלאקבורן מגיע לרדת והם לא יכולים להוכיח את זה יותר מהמשחק הזה. רק חבל לי שאם הם ירדו נאבד(יונייטד) אצטדיון מקומי עם הרבה כרטיסים לקהל החוץ שלנו. נכון שזה לא אצטדיון קל בלשון המעטה אבל התמיכה של הקהל חשובה וזה בא ברוב הפעמים לידי ביטוי במשחקים חשובים כולל משחקים מכריעי אליפות גם בתוצאה. ואם גם וויגאן תרד אז ביחד זאת תהיה מכה מאותה בחינה.
    לליגה זה כמובן יהיה לא רע בכלל ואני חושב שרובנו יכולים להסכים על זה. ולQPR מגיעה לפחות עוד שנה להוכיח את עצמם כלגיטימיים בליגה. אבל שום דבר לא גמור ואולי שוב וויגאן יעשו נס ויישארו בלי שאף אחד יבין איך.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/12
  2. nwish Member

לק.פ.ר מגיע לרדת עם חובות ענק אחרי ההתנהלות הראוותנית שלהם בחלון של ינואר.
    מעבר למשחק של היום, תקוותיי נמצאות עם וויגאן חביבתי ועם בולטון, שקשה לי לדמיין לוח משחקים בלעדיה וזאת מעבר לאמפתיה שבאה עם מקרה מואמבה.

וואו, כמה שרשימת יורדות של וולבס, ק.פ.ר ובלקבורן תעשה לי טוב..

עריכה:
    מחשבה נוספת, ירידה של ק.פ.ר היא ירידת ליגה של ספארקי, ואני לו יכול לאחל לו דבר כזה. אוך.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/12
  3. מזגן Member

אם אני אשמע על בארטון מתכסח עם שחקנים בליגת המשנה עונה הבאה אני מרוצה. נראה כמה חוכמה תשאר לו לטוויטר אז.

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שלא חסרות העונה יורדות ראויות אחרות, אבל לא הגיע הזמן להיפטר מוויגאן? קבוצה משעממת וחסרת ייחוד שלא מביאה כלום לליגה מלבד יציעים ריקים ב-DW. ק.פ.ר אולי לא הקבוצה הכי סימפטית בעולם אבל הביאה איתה ניחוח של פעם ודרבים לונדוניים משובחים ונשכניים, ובכלל - סיפור שקשה להישאר אדיש אליו. את בארטון אפשר לאהוב או לשנוא אבל את הרעש שלו הוא עושה ובעיקר מביא את כל כולו לפרונט. כנ"ל סיסה (שבינתיים השאיר חותם בעיקר בפנקסי הכרטיסים של שופטי הליגה). את וויגאן אפשר לשים במילון תחת הערך 'פרווה' והלוואי שמהעונה הבאה תחת הערך 'צ'מפיונשיפ'.

5. StevieG Member

אתה חושב שספארקי יירד איתם ליגה? הבן אדם גרוע כמו אברם גרנט. הוא פשוט יינטוש את הספינה הטובעת, אם יירדו.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וזה כי הוא נטש את מי בעבר? את בלקבורן הוא עזב אחרי ארבע שנים, תחושת מיצוי ורצון להתקדם. מסיטי הוא פוטר. את פולהאם הוא עזב מ"סיבות אישיות", הוא הבטיח לאוהדים שזה לא בשביל לחתום באסטון וילה כמו שמועות שהיו ואכן עמד במילתו. אף אחת מהקבוצות האלה לא הייתה במשבר איום כשהוא עזב.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

de Gea

Jones
    Ferdinand
    Evans
    Evra

Valencia
    Carrick
    Giggs
    Young

Rooney
    Hernandez

סקולס לא בסגל, נאני כן. אני מאוד חושש מהמשחק הזה, וויגאן של מרץ-מאי היא קבוצת צמרת לכל דבר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צמרת? לא הגזמת? אתה יודע, צריך גם לסיים את המצבים אליהם אתה מגיע ולוויגאן יש את הרגל המסיימת הכי גרועה בליגה.

9. Andrei Kanchelskis Member

לשחק גרוע ולנצח 1-0 קבוצה כמו וויגאן זה לא בשמיים, האטרף של צבירת הנקודות בשלושת החודשים האחרונים חייב להימשך.

למה סקולס לא בסגל?

10. nwish Member

שוב גיגס בהרכב, ויי זמיר.

טוב, בנתיים לא מחזיקים בכדור, מדהים כמה אימפוטנטיים אנחנו בלי סקולס - הלוואי וקלברלי ייכנס כמה שיותר מהר.

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדל ואדום לבאסונג (איזה כיף שדווקא האקס טוטנהאם קיבל אדום), רובין עם בעיטה מאד קרת רוח והאמת? היה די צפוי שוולבס בצורה מסוימת תאבד את קור הרוח. קבוצה קטנה שבאה עם המון התלהבות ונחישות אבל מעט סבלנות ושכל.

והנה אני רק מדבר ות'יאו כבר קובר את השני אחרי מהלך יפה עם רובין.

12. מזגן Member

טוב זה נראה גמור מול וולבס. אני לא נהנה יותר מדי. חבל לי על קבוצה שנאבקת על הישארות.

13. אבו Member

ואוו, איזה פתיחה נהדרת. המשחק הזה כ"כ חשוב ואיזה כיף שהוא כנראה נסגר בדקה ה10. הפנדל היה ספק גדול, למען האמת, וגם אם כן, אדום? החלטה שגויה כנראה, אבל גם לנו מותר להנות מטעויות שיפוט.

תיאו' סוחט את הפנדל וכובש את השני בקלאסה, סה"כ ה'אצן' נמצא ביופי של פורמה.

14. Mellow29 Kopite

http://3.bp.blogspot.com/-UJ1dqPYYxjo/TiST4nozPwI/AAAAAAAAAaE/sDNWYsNP22M/s1600/sesame+street+paranoia.Xxx

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספק גדול? פנדל ברור ואדום. כמה שזה אכזרי, באסונג יצא אדיוט.