המחזור ה-33 ונספחים: תלוי על הצלב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/4/19.

1. alexshw Member

המהפכה שדרושה היא גדולה על סולשאר וגדולה על פפ וגדולה על פוצי וגדולה על קלופ.
    בשביל לעשות אותה צריך מערכת שתהיה בה ידע ואנשי כדורגל שמבינים איך ביחד עם המנג'ר להוציא אותה לפועל.
    ושוב נכון לתאריך הזה אני לא רואה שהידע הזה קיים ביונייטד. כי להחליף מאמן אחד באחר זה לא מספיק וזה קרה כבר בעבר.

נכון מדברים על איזה מנהל טכני, אבל שוב זה דיבורים. אדם כזה כבר היה צריך לעבוד מלפני כמה חודשים כי המטרה להעמיד קבוצה תחרותית בעונה הבאה. יונייטד לא הוכיחה שהיא באמת רוצה שינוי. אותי זה מטריד יותר מהשאלה אם נסיים אחרי צ'לסי או לפני.

להיפך זה שהוא מינוי קבוע, מוריד ממנו לחץ לעונה הזו ושוב אין שום אינדיקציה לדעת העונה מה רמתו האמיתית.
    מי כמוך יודע מה די מתאו עשה אצלכם בכמה חודשים. אז מה? זה הוכיח שהוא מאמן על?

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי וולבס הייתה הקבוצה המהנה של העונה גם כולל הטופ 6.

נהניתי בכל משחק שראיתי אותם.

3. גלצ Member

רוי פטריסיו:sm_love:

4. alexshw Member

לראשונה מאז 2002/03 מנצ'סטר יונייטד לא מצליחה לנצח עולה חדשה במהלך העונה בליגה. אז זו הייתה סיטי - הפסד 3:1 בחוץ ו - 1:1 בבית.
    כרטיס אדום 100 למייק דין בפרמייר ליג.
    לראשונה מאז 1994/95 יש לנו 2 יורדות כשנותרו לפחות 5 מחזורים לסוף - אז אלה היו לסטר סיטי ואיפסוויץ' טאון. אבל צריך לזכור שגם היו אז 4 יורדות כי צמצמו את הליגה מ - 22 ל - 20 קבוצות.

5. Footballover Member

איך זה בדיוק מוריד ממנו לחץ? מלהיות סתם מישהו שבמקרה הכי גרוע יחזור למולדה כי ניסה לעשות טובה ליונייטד ולא צלח, הוא הפך לאיש שיופנו אליו כל האצבעות המאשימות וכל הלחץ לאחר תוצאות לא טובות, וזה קורה אם תרצה או לא, ככה זה עובד גם אם בתכל'ס ברור שהוא לא אשם.
    אני לא מבין את הטיעון שלך ואני גם לא מבין מה קשור די מתאו. די מתאו היה בדיוק האיש שדיברתי עליו - לא היה עליו שום לחץ כי לא היה לו מה להפסיד. הוא קיבל חוזה כי כבר לא הייתה ברירה אלא לתת לו אותו וזה קרה אחרי שהוא הביא דאבל גביעים. סולשיאר קיבל חוזה כי יונייטד זה מועדון פסאודו-אידיאליסטי שמתנהל בצורה מבדרת וכמו שאתה דואג להזכיר בכל הודעה - בלי אדם מאחורי הקלעים שמבין משהו מהחיים שלו. התוצאה הסופית? ככל הנראה דומה מאוד לדי מתאו.

6. alexshw Member

סולשאר מונה למנג'ר קבוע על ידי אדם חסר כל ידע בכדורגל ולכן ללא תהליך בחירה נכון.
    אבל זה נכון גם אם סולשאר מנצח העונה את כולם 5:0 וזוכה בכל מה שאפשר עדיין לזכות.
    זה לא ישנה את העובדה שבתוך מערכת של יונייטד אין שום ידע רלוונטי.

סולשאר קיבל אמון לשנים הבאות. איך זה מוסיף לו לחץ העונה? מה אם הוא לא יצליח להגיע לאלופות אז יפטרו אותו עכשיו?

גם אם היו ממנים את פוצי זה לא מבטל את הצורך בשינוי ניהולי בראש ובראשונה.

הגיע זמן להפסיק את השיח הזה אחרי רצף ניצחונית סולשאר גאון ואחרי כמה הפסדים אפס. מניסיון אין שום אינדיקציה לדעת זאת העונה.

מה שכן אני לא חושב שנכון להפיל על עוד מאמן את כל המלאכת של השינויים בסגל.
    יונייטד לא תצליח כל עוד היא תעשה מה עשינו ב 48. בגלל שאין עד עכשיו אג'נדה מקצועית משל עצמה, הנהלת יונייטד בכוונה מסרבת לצאת מהצל של פרגי. זה עניין יחצ"ני. זה לא פסוודו אידאליזם.
    חושבים שאם יגידו שפרגי בא לאימון זה נקרא ניהול.
    הכי נוח לא לעשות כלום ולספר סיפורים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. קשר ימני Member

אם הייתי אוהד יונייטד הייתי מפסיק לראות משחקים עד שמפרישים את אשלי יאנג.
    איזה שחקן גועל יא אללה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

@alexshw
    למה המהפכה גדולה על קלופ ?
    הוא הגיע למועדון אחר במצב גרוע יותר ושיקם אותו.

9. alexshw Member

והיה יש לו כמו בדורטמונד dof שעובד לצידו.

10. riquelme1 Member

נונו אספרייטו סאנטו, המאמן הכי אנדרייטד בכדורגל העולמי. עשה בית ספר לכל הגדולות של אנגליה, עם תקציב מוגבל וסגל לא מדהים, מוציא מוולבס את המיטב, העלה אותה ליגה בצורה מרשימה, ועושה עונת ב

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. riquelme1 Member

מאמן מדהים, שלא מדברים עליו פה בכלל.

12. alexshw Member

עושה עבודה טובה אבל לא צריך לשכוח שוולבס לא עולה חדשה רגילה.
    הם עסק של הסוכן מס'1 בכדורגל היום עם כל המשתמע מכך.

אתה לא מביא סתם ככה את רובן נבס לצ'מפיונשיפ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

בחיים לא הייתה עולה חדשה עם סגל שחקנים כמו של וולבס.
    זה קבוצה של מנדש.

נבס, חימנז, פטריסיו ועוד באים לעשות סיבוב קטן שם לפני שימכרו ב40-60 מליון פאונד(מעניין אם פיפא תחשוב לבדוק את כמות הבקשיש שמנדש הולך לשלשל לכיסים שלו).

סאנטו עושה עבודה גדולה, אבל את הקבוצה בנה לו מנדש ששיפע אותו בשחקנים שהיו צריכים לעזוב את ספורטינג עם כל הבלאגן שיש שם ולעשות סיבוב לעונה אחת במקום שיהווה מקפצה נוחה לשני הצדדים אחרי הבלגן שהיה להם בפורטוגל.

14. riquelme1 Member

חימנז, כשלון טוטאלי באתלטיקו מדריד לפני 3 שנים. פטריסיו שוער פורטוגלי סביר בשלאי הקריירה.

להוציא אולי את מאוטיניו, שהוא שחקן בעל שם. אני לא חושב שהסגל של וולבס טוב ובטח בצורה משמעותית, מקבוצות תחתית בפריימר לייג.

הוא מוציא מהסגל הזה את המיטב ויותר, לא חושב שיש מאמן בעולם שהיה מוציא מהסגל הזה יותר. לדעתי מדובר באחד המאמנים הטובים בעולם כיום, ולבטח אחד הלא מוערכים. לא פחות טוב מפוצ'טינו למשל.

15. Raulito Madridista

ללא הגעתו של סולשאר וקצב צבירת נקודות מטורף מההתחלה(היה ברור שהביזיון שהיה עם מוריניו לא יימשך, ומצד שני האחוזים היו מטורפים) - יונייטד לא הייתה יכולה בכלל לחלום על טופ 4, אבל לפתע במידה ולא תגיע לליגת האלופות זו תהיה אכזבה. אני חושב שסולשאר פתח 'יותר מדי טוב' והיה ברור שהמספרים יתיישרו, לא מדבר כרגע על האם זה היה נכון או לא לתת לו להמשיך ובטח על התזמון בו ההחלטה התקבלה, אבל הדבר החיובי הוא שכל משחק כזה מראה עד כמה מנצ'סטר יונייטד צריכה לעשות שינויים בסגל שלה. היא סופגת בכל משחק ויש הרבה שחקנים שאו שהם גמרו את הסוס או שהם לא יהיו ברמה הנדרשת מעולם.

אהבתי לשמוע את הפרגון של גוארדיולה - "כשאני רואה משחקים של ליברפול אני אומר, וואו, פאק", פרגון שבחיים לא הייתה שומע בעבר בין פרגוסון לונגר או משהו כזה.

אגב, שתי הערות נוספות: לא ממש שייך לכאן, אבל האם לדעתכם לוריס צריך לרדת לספסל של טוטנהאם? ג'רמין גנאס כתב על זה ל-BBC. מעבר לכך, זו צ'לסי הכי גרועה שאני זוכר מאז שאברמוביץ' הצטרף.