המחזור ה-34 בפרמיירליג: ואין גלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/4/17.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד שאם קלופ יסיים 5 זה עונה רגילה זה ענייני?
    היית איתנו ב8 החודשים האחרונים? אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מכם. אנחנו לא אמורים לסיים 5 וזה יהיה כישלון לסיים שם בעונה כזאת שלנו ובעונה כזאת שלכם ושל ארסנל.
    3-4 זאת הצלחה אני מסכים -למרות- שחיזוק נקודתי בינואר היה יכול גם להוביל למאבק אליפות.

אצלכם העונה בכל מקרה תהיה כישלון, רק שאם תסיימו עם מקום באלופות הכישלון יהיה נסבל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אתם קבוצה של מקום 5-6 מבחינת רמת הסגל. אתם קבוצה מאוד מאומנת בהתקפה ולכן אתם נמצאים איפה שאתם נמצאים.
    אם מוריניו היה ממצה את מלוא הפוטנציאל של הסגל שלו העונה, הוא היה מסיים בדו ספרתי לפני ליברפול.

אדום של פעם אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

גיל, לא בלבלת לי את השכל אתמול בתרד שלנו שאם נסיים 3 ואלופי הליגה האירופאית אז זה איזה סוג של הישג/ הצלחה לעונה ראשונה שלו אצלנו?

אני אדגיש שוב, לא חשוב איך מסתיימת העונה הזאת לדעתי זה כשלון עצום.
    כשלון כזה שבבסט סנריו זה פיטורים מכובדים בסוף העונה בהודעה מסודרת לעיתונות ובהסכמה הדדית.

אולי עם הליגה האירופאית ומקום 3(שלא יקרה בחיים) זה יהפוך מהאנדר אצ׳יבריות הכי גדולה בעשור האחרון באירופה לסתם כשלון עצום שיכנס לספרי ההיסטוריה, פור דה רקורד ומבלי להתייחס לכדורגל פח זבל שאנחנו מוציאים מהשחקנים שלנו ב99 אחוז מהמשחקים העונה.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמצא את הציטוט המקורי שלי כי אני לא זוכר.

אלכס, רמת הסגל זה לא מעניין. עובדתית אם אתה רוב העונה בטופ 4 ומסיים אותה מחוץ לטופ 4 אתה צריך להיות מאוכזב.
    אם אתם תסיימו טופ 4 זה ירגיש כאילו גנבתם את זה לקראת סיום העונה, אצלנו זה הפוך.
    אם נסיים 5 זה יהיה כישלון ואני לא מבין מה כל כך מפתיע בזה שצריך לדבר על זה.
    כבר בקיץ אמרנו שצריך לסיים טופ 4, אתה מדבר על הסגל אבל היה אפשרי גם לחזק אותו יותר מכמה שהוא חוזק בפועל.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד חוזרים על הקטע הזה ש״אם קבוצה X לא הייתה מחרבנת לעצמה ת׳עונה כמו שהיא עשתה...״ קיצר, השיט הזה חוזר על עצמו כל עונה.

נ.ב - מוריניו, יונייטד, נבואות שקר של קיי, תגובות סופר דופר ענייניות של אלכס וזה... אבל שום מילה על פפ? קריסה טוטאלית.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם המשפט שלך התייחס אלי או לא אבל רק לשם הבהרה, אם נסיים 5 יגיע לנו 5...הטבלה לא משקרת בסיום העונה וההגנה שלנו היא ההגנה שלנו והיא לא פחות חשובה מההתקפה.
    יחד עם זאת, זה ברור שאם אתה כל העונה בטופ 4, אתה בונה ציפיות גבוהות יותר.
    אם היינו כל העונה מקום 5 ומסיימים במקום ה-5 זה היה מרגיש פחות כישלון כמו שנסיים עכשיו במקום ה-5.
    לדעתי יש פה שילוב שאנחנו טובים יותר ממה שחשבנו שנהיה והליגה חלשה יותר ממה שחשבנו שהיא תהיה ולכן הציפיות קפצו ממאבק על 4 ל 5-6 = כישלון.

oranfu, Mellow29 ו-Rushie אוהבים את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא לא מתייחסת לתגובה שלך.

אני מדבר על הגדולות ובעיקר העשירות יותר.

8. yonmu Member

עם ניצחון בדרבי הוא יכול להתחיל רצף ולסיים במקום השלישי, שזה כשלון סביר.
    גם הכשלונות שלו בשער המפעלים - שמינית צ'מפיונז (בשערי חוץ), חצי גמר גביע, שמינית גבי אנגלי (והדחה מול יונייטד) - הם כשלונות די סבירים.

ואחרי כל זה - הקבוצה כן קיבלה את הסגנון שלו. אני חושב שזה סגנון מחורבן שמביא טראבלים רק כשיש לך את מסי וצ'אבי (שיביאו טראבל גם בלעדיך), אבל ההנהלה של סיטי מאמינה בסגנון הזה והוא התחיל לחלחל. אז נכון, העונה הזאת היא כשלון, אבל מי שהאמין בפפ יכול בקלות להמשיך להאמין בו ולהשתכנע שבעונה הבאה סיטי יאמצו לא רק את הנעת הכדור של בארסה, אלא גם את הזכייה בתארים שלה.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה סגנון?

זה לא נראה יותר טוב ממה שהיה עם פלגריני.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אולי בעשרת המשחקים הראשונים זה היה נראה כמו הקבוצה של פפ, אחר כך? יכולת בעיקר מביכה, הגנה לא מאוזנת, ונפילה כמעט בכל הזדמנות לייצר רצף שמראה על יציבות. וכן, לא הביאו את פפ בישביל שמינית הצ'מפיונס, שמינית גמר גביע והתחרות על המקום בצ'מפיונס. זה לא מיני כישלון, לא כישלון קטן, זה כישלון חד משמעית.
    ואחרי כל זה, כן, הייתי משאיר אותו עוד עונה. למה? כי אין הרבה מאמנים שטובים ממנו בשוק, ולאור הרזומה שלו בהחלט מגיעה לו עוד עונה, והזדמנות להראות שכן התהליך שלו לוקח זמן אבל בסוף יצליח.
    התחושה האישית שלי זה שזה ייראה אותו הדבר, אבל זה נחיה ונראה.

oranfu ו-אדום של פעם אוהבים את זה.
  11. yonmu Member

אני לא מדבר על רמה אלא על סגנון. בהחלט רואים שמדובר בקבוצה של פפ. זה שמדובר בקבוצה גרועה של פפ לא משנה את זה.

מראש לא הייתי מביא אותו, אבל העונה הבאה היא המבחן שלו.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@yonmu,

״בהחלט רואים שמדובר בקבוצה של פפ.״

במה זה בא לידי ביטוי? מה השוני בקבוצה הזו לזו של פלגריני, מלבד הפרסונל שהצטרף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. cheddar Member

אולי למשל הניסיון המוגזם הזה, לצאת מהרחבה תמיד במסירות,
    אם אפשר להרחיק את הסכנה או לעשות פעולה מאוד מסוכנת, שאולי תעלה בשער הם יעדיפו לחטוף את השער הזה.

14. Scouser Member

פפ זה המאמן היחידי שבאופן ממש אובססיבי דבק במשחק מסירות. הוא גורם גם לשחקנים עם משחק רגל בעייתי כמו קבאז'רו, שחקני ההגנה של סיטי וכו' לשחק מסירות באזורים מסוכנים תחת לחץ. מדי פעם זה משחרר לחץ וגורם להתקפה מסוכנת אבל סיטי חטפה לא מעט גולים העונה על זה (ובמשחקים חשובים, כמו מול מונאקו).
    קבוצה של פפ באה לידי ביטוי גם בהתעקשות שלו על הצבת מגנים/קשרים אחוריים כשחקני הגנה ולו רק בשל משחק הרגל שלהם, ואז אתה מקבל כל מיני אלתורים עצובים של קולארוב בלם.
    כשהכל הולך לסיטי זה יכול להיות מרהיב (המחצית השנייה מול בארסה באיתיחאד לדוגמה), אבל כשזה מתרסק זה קיצוני. זו שיטה שברור מאליה שדורשת שחקנים מהטופ העולמי ולכן היא גורמת לך לחשוב האם שיטה שמצריכה שחקנים ברמה עולמית היא שיטה ששווה משהו (לדעתי לא).

15. yonmu Member

כמו שהסבירו מעליי - קבוצה עם משחק מסירות מוגזם.
    שוער שמשתתף בהנעת כדור, העדפת בלמים עם טכניקה (=מגנים) על בלמים סולידיים יותר, משחק עם כמה שיותר קשרים התקפיים - מהסטת דה ברוינה וסילבה לקישור המרכזי ועד העדפת אחד הקשרים ההתקפיים על אגוארו.
    בקיצור, אפשר להבין מה הוא מנסה לעשות מהקבוצה הזאת. את זה אי אפשר להגיד על מוריניו (ולדעתי גם על ונגר), וכן אפשר להגיד על קונטה או על קלופ. במבחן הציפיות-מול-תוצאות אין ספק שהוא מתחת לקונטה וקלופ ורק קצת מעל מוריניו וונגר (אם בכלל). במבחן ה'אני יודע מה אני רוצה לעשות עם הקבוצה' - הוא הרבה מעליהם, ולכן מי שמאמין בשיטה שלו אמור לתת לו עוד עונה.