המחזור ה-34 בפרמיירליג: ואין גלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/4/17.

1. DRORIKO Member

ואין גולים

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/17
  2. yonmu Member

(אני ממש לא אוהב את הסגנון של פפ וחושב שבלי מסי-צ'אבי הוא לא באמת יעיל יותר מסגנונות אחרים אבל-)
    אי אפשר להשוות בין הכשלון שלו לכשלון של מוריניו.
    גם אם הם קיבלו קבוצות במצבים די דומים, גם אם הם השקיעו סכומים (אסטרונומיים) דומים ברכש, גם אם למוריניו יש מפעלים אחרים עם תוצאות טובות העונה -
    הקבוצה של פפ משחקת כדורגל, ואת הכדורגל של פפ.
    הקבוצה של מוריניו לא משחקת כדורגל, וזה אפילו לא ה'אנטי-כדורגל' של מוריניו.

אגב, שמישהו ילמד את סטרלינג לצלול. אם הוא כבר עושה את זה, שלפחות יהיה קצת אמין...

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חתיכת מטומטם הפלאיני הזה.

@yonmu מסכים עם רוב הדברים, אני רק אוסיף שהרכש של 2 הקבוצות היה שונה העונה. ביונייטד ראו בבירור מגמה של לקנות כוכבי על במטרה לזכות כבר העונה באליפות, בסיטי הגיעו לא מעט שחקנים צעירים שאמורים לשנות את הצורה של הסגל שרץ עם פלגריני בשנים הקודמות(וטבעי שיקח להם וגם לפפ זמן להשתלב בצורה אופטימלית). אני חושב שבעונה הבאה נראה השפעה גדולה יותר של פפ על סיטי מאשר זאת(אם בכלל) של מוריניו על יונייטד.

Coutinho10 ו-yonmu אוהבים את זה.
  4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלאיני מטומטם אבל הוא לא היה צריך לראות את האדום הזה. כלום בפיתה.

5. Sturridge Member

לאאא אידיוט עכשיו הוא יפספס את טוטנהאם.

6. Greek Member

איזה כדור של דה בריינה לאגוארו, מאסטרפיס.

7. nwish Member

אתה לא אמור לרצות שטוטנהאם לא תנצח?

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מאוד מקווה שזה היה המהלך האחרון של השחקן האידיוט, המנוול, הטיפש, חסר האחריות וחסר הספורטיביות שמאמלל אותנו כבר ארבע שנים אצלנו.

חוץ מזה, תוצאה סבירה בהתאם להתפתחות המשחק, אבל קוברת כמעט סופית את הסיכוי לעשות משהו דרך הליגה. אני מאמין שסיטי תסיים בטופ 4 בלי להתאמץ, זה בין ליברפול לארסנל.

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי קבוצות כושלות ועלובות. על המשחק הרע עוד אפשר להבליג, אבל כששני המאמנים מביאים איתם את הגועל מהקלאסיקו בספרד זה באמת דוחה. מאחל לשניהם לטייל לקראבח בימי חמישי בעונה הבאה.

לירן ו-אלעד אוהבים את זה.
  10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה יש פה להתלבט? עזוב שכנראה הגיע לו צהוב שני תוך דקה גם בלי הנגיחה. תנועת הנגיחה היא ברורה ומספיקה כדי להרחיק. זה שאגוארו הוסיף נפילה לא מפחית ממנו כלום. אידיוט שהפקיר את הקבוצה שלו בפעם המי יודע כמה.

11. Mellow29 Kopite

אורי, אתה מבין שאם אתם מנצחים כל מה שנשאר לכם אתם מעל ארסנל ומעל ליברפול, נכון? וכן, אתם לא תנצחו הכל, אבל גם אנחנו וארסנל לא.
    אחרי ההרחקה של פלאייני הייתי בכלל אומר שהסיכויים של יונייטד השתפרו משמעותית לסיים בטופ 4 אחרי התוצאה היום. חבל שסיטי לא מצאו שער.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בהתחשב בכך שנשאר לנו את טוטנהאם בליין (הפסד כמעט בטוח) וארסנל באמירייטס (הפסד בסבירות גבוהה), אנחנו צריכים להיות במרחק יותר ממשחק אחד מכם כדי לסיים בטופ 4. אם היינו מנצחים היום זה היה אפשרי.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין את הטענות לפפ. סיטי של פפ משחקת בדיוק את הכדורגל של ברצלונה של פפ. מינוס המשחק המהיר, מינוס התנועה ללא כדור, מינוס המשחק לעומק, מינוס ההברקות ומינוס היעילות בהתקפה.

שי, Gianzola ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. Mellow29 Kopite

או שכן או שלא. אתם בסה"כ צריכים 4 מ-6 משני המשחקים האלה ולחכות לנפילה של ליברפול שתגיע. קשה אבל אפשרי אם תבואו לשחק כדורגל ולא רק להרוג את המשחקים.
    אני מבין שמהצד שלך זה לא נראה משכנע במיוחד, אבל תחשוב על שבליברפול אנחנו בקושי משלימים מניין להרכב ועכשיו גם צריכים לסמוך על התרנגולים. זה גם לא מרגיע במיוחד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

נגמרה לה עונת 2017, יחס השערים שלנו לא מאפשר סיכוי גם אפ ננצח הכל(וברור שלא ננצח).

הדיבורים אולי על מקום 3 היו הזויים וגם הם לא רלוונטיים.

מוריניו בא למשחק שהוא חייב נצחון, לא פחות, שיחק את המשחק שהןא יודע ומסוגל להפיק מסגל כזה(כלומר לתת לסיטי איזה 78 אחוז החזקה בכדור ואיזה 20 מצבים) רק כדי לגרד תיקו אפס.
    זה אפילו לא היה התיקו אפס הרגעל שלו בצורת אמלול היריבה, סתם חוסר חדות אופיינית שלהם וכל זה נזכיר בתקופה רעה שלהם ויעני טובה שלנו.

עצוב שזה הכדורגל שאנחנו מסוגלים להפיק מול יריבה ישירה וכשכל כך חשוב הנצחון.

אנחנו לא שווים הרבה יותר מהרמה האפסית שאנחנו מציגים בעונה הכי חלשה שידעה הליגה האירופאית.

עצוב שעל הכלום הזה המאמן הגרוע הזה מקבל עוד עונה.

Coutinho10 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.