המחזור ה-34 בפרמיירליג: חלליות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏12/4/19.

1. VAR Member

אתם צריכים לפתוח להם רגליים בלי קשר לתוצאה היום.

2. קשר שמאלי Member

לפתוח רגליים ליריבה העירונית? משעשע. וכן אני יודע שהם שונאים את ליברפול יותר

3. VAR Member

אם הייתי אוהד יונייטד? לא הייתי סולח לעולם אם בזכותי ליברפול לוקחת אליפות. זה בדיוק מסוג הדברים שבגללם מכבי חיפה מעניינת לי את הביצה כיום. נגד מכבי ת"א היו פותחים רגליים ונגד ב"ש היו נלחמים כאילו החיים של הילדים שלהם תלויים בזה. זה לעולם לא יקרה לקבוצה שבאמת מזוהה עם הקהל שלה.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד לא מסוגלת לקחת נקודה מסיטי בין אם היא ממש ממש תרצה או תרצה קצת פחות, כך שאני לא מבין את מהות הדיון.

Civil, Esomech, Sturridge ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

אני חושב שהכי הוגן זה שהמועדון יארגן סקר אוהדים בפייסבוק אם צריך לפתוח רגליים נגד סיטי או לא

6. Roma מנהלים

הצעד הראשון שצריך לעשות בצ'לסי זה להחזיר את קאנטה לעמדת הקשר האחורי, פשוט בזבוז.

היגואיין גמר את הסוס, סין או ארגנטינה מחכות.

owen11111, Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. VAR Member

על סקר כזה (אפילו שהוא מאוד מתאים למועדון כמו מנצ׳סטר יונייטד) אוהדים של קבוצות אחרות יכולים להשפיע.

בלי קשר אם אתה צריך סקר מאולתר בשביל לדעת מה האוהדים שלך רוצים אז אתה במצב רע מאוד.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון עצום.
    עצום עצום.
    קבוצה ווינרית חזקה ואדירה.
    יאללה לפורטו. בהצלחה לטוטנהאם.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע מאיפה להתחיל לענות לקשקוש הזה.

10. Scouser Member

מצחיקים הדיבורים על פתיחת רגליים של יונייטד, אם סיטי תבוא ביכולת סבירה זה יגמר ובקלות. וכמובן זה לא שיונייטד בים, העתיד של העונה הבאה שלה על הכף (עם משמעות כלכלית גדולה).

ניצחון גדול. סלאח עם שער מטורף, הנדרסון עם בישול מעולה. היה לנו קצת מזל שהזארד החמיץ פעמיים בדקות הטובות שלהם, אחרי זה הצלחנו להוציא את העוקץ מהמשחק. אם הם היו כובשים לכו תדעו.

11. oranfu Member

ענקים!

ניצחון ענק, אין לי מה להגיד יותר מזה.

יונייטד? אין צורך לעשות סקר, זה ברור מהאוהדים שלהם פה, מהשחקני עבר שלהם בתקשורת ומכל מקום. חד משמעית הם מעדיפים 4 תארים של סיטי על אליפות שלנו.

בכל מקרה הם עלובים, תלוי לחלוטין רק בסיטי. יונייטד בטח גם לא ינסו (וזה עוד יותר עלוב כי הם נלחמים על ליגת אלופות).

owen11111 אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

ניצחון מוצדק וקליל למדי של ליברפול.

זה קצת אירוני שסארי מתויג כמאמן ״פרואקטיבי״ שמעוניין לשלוט בקצב המשחק, כשבפועל העונה הוא נחשף כone trick pony שמשנה דברים רק כשהוא צריך להגיב בצורה נקודתית.

הקרדיט היחיד שאני יכול לתת לו זה הדקות שרובן וקאלום מקבלים. האחרון היה גרוע היום, אבל זה מסוג המשחקים שהוא צריך לחוות כדי להמשיך את הצמיחה שלו כשחקן.

רובן מבחינתי תענוג. בקבוצה שלא הולכת ראש בקיר עם איזו אמונה דוגמטית הוא היה נראה הרבה יותר טוב, כי הוא בקלות יכול להפוך לאחד הקשרים הטובים בליגה.

oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

זו לא גישה נכונה. שחקן מקצועני צריך לבוא ולעשות את המקסימום מול כל יריבה. גם בתוך המועדון של יונייטד זה לא שבאמת אכפת להם מי תיקח אליפות. יש להם את המשימה שלהם.
    הדבר שכן צריך לעצבן אוהדים אם הקבוצה מתאמצת מול יריבה אחת לתואר ולא מול אחרת. קרי מה שקרה למכבי חיפה ב - 2016 בפליי אוף עליון.
    מה שעצבן אותי ואת האוהדים שמול ב"ש מכבי חיפה באה בכל הכוח ומול מכבי ת"א היא עשתה הכל כדי לחטוף בראש, נראה כמו הוראה ישירה מלמעלה.

לא חושב שביונייטד זה יהיה המצב. יעשו את המקסימום בדרבי, כפי שעשו מול ליברפול.

14. Footballover Member

הבדלי רמות כואבים ושום דבר שנעשה לא ישנה את זה. הם יותר טובים בערך בכל עמדה על המגרש, וכמו שאמרתי בעבר, בעונה הבאה הפערים כנראה רק ילכו ויגדלו כי אין שום דבר שמצביע ההפך.

טופ 4 היה כבר גמור פחות או יותר אבל היום זה סופי ונעול. אין שום סיכוי בעולם שחבורת הילדות האלה תנצח באולד טראפורד. גם לזכות בליגה האירופית יהיה פחות או יותר בגדר של נס מינכן. עוד עונה בליגה האירופית, אולי נשכיל הפעם ללמוד משהו.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתם לא צריכים לנצח באולד טראפורד, תיקו תוצאה מצוינת בשבילכם (בהנחה הסבירה שנפסיד בדרבי). וזה לא שאנחנו נראים טוב מדי...