המחזור ה-34 בפרמיירליג: Breakfast in America

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/4/18.

1. cheddar Member

פלוס 2 זה יותר מ2 היה פה פלוס 1**

2. oranfu Member

רוברטסון טוב מאוד.

מילנר בינוני, אבל בינוני שנמצא בכושר מצוין. עוזר לנו שהוא יודע מה זה לנצח בסגל של צעירים שצמח מלמטה ולא ניצח בכלום בחיים שלהם.

ווינאלדום אפילו לא בינוני. הכינוי שלו בטוויטר זה GHOST ולא רק בגלל שהוא דומה לג'יימס סיינט פטריק מ-POWER.

לוברן היה מצוין נגד סיטי. אז מה אם הוא היה עלוב בעשרות משחקים מאז שהגיע למועדון? 2 המשחקים האלה הוכיחו שהוא לא בינוני...

סיונרה ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  3. Lebron Member

גם את צ'אן שלא צויין כאן לא הייתי מגדיר כבינוני.

4. alexshw Member

גם ב - 2005 סגרתם יפה קבוצות חזקות יותר בצ'מפיונס, גם ב - 2007 וגם ריאל שהפסידה לכם 5:0 בסיכום לא הייתה פראיירית והיו עוד דוגמאות במפעל.
    איך אוהדי יונייטד לא מבינים אם הם לא מפסיקים לשבח את דרגת האימון של קלופ. זה היופי בכדורגל, ניתן לחפות על פערים עם מאמן נכון, בפרט במפעל גביע.

כרגע בליגה זה מסתדר יותר לפי איכות הסגלים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

אהה?
    סיטי ניצחה בהפרש של 2 , מה אתה רוצה מחיי?

6. קשר שמאלי Member

מדהים מה שקלופ מוציא מסגל שיש בו 5 שחקנים (ואן דייק, צ'אן, סלאח, פירמיניו, מאנה) טובים

7. k_700 Member

או חיכיתי רק להודעה הזאת, כייף להרים לך.

אוקי בוא נתחיל בעצם מזה שהוכחת אותי, בוא נסיים את הדיון, ווינלדום(ווינלאדלום ווינאכלום או איך שלא תרצה לקרוא לו) הוא לא כלומניק כי הוא שיחק מול מנצ'סטר סיטי ובלם את הקישור שלהם.
    הבאת לי עכשיו טיעון ברמת המשה אוחיון כדי לגרום לי להטריל בחזרה , הצלחת, אתה מכיר אותי.
    הבנתי, שחקן אחד נתן משחק אחד ממש טוב בעונה ואפילו משחק מכריע ברבע גמר ליגת אלופות אז זה בעצם מבטל עונה שלמה(רוצה לומר אפילו קריירה שלמה) של כלומניקיות מוחלטת אצלכם וכשאני אומר כלומניקיות אני מתכוון לזה שבימים שהוא לא מורגש הוא מקבל 5-6, בשאר הימים 3, לא ממני, מכולכם בערך.
    אבל בוא נסיים את הדיון, הוא לא בינוני כי הוא שיחק משחק אחד טוב מתוך 98 בקריירה אצלכם ועוד מול סיטי.

אני זוכר את פלאיני משמיד את הקישור של סיטי לפני שנתיים בריצה שלנו עם ואן חאל(כשכמה ימים לפני הוא עשה את זה לקישור שלכם), מה אני צריך להבין פה? שהוא לא שחקן שיסריח את המגרש לגאלאטסראיי?

רוברטסון זה עוד דוגמא ברמת הטיעון שאני מקבל שלוש שנים- "תראו את אשלי יאנג כמגן שמאלי, כמה מגנים שמאליים יותר טובים בליגה יש?".
    יופי, לך תעכל את זה כי זו עמדה שגם ככה רזה בכשרון.
    בוא לא נשכח שעד לפני פחות מחודש היו רצות פה הדאחקות שהוא נראה ממש מגוחך בכל פעם שהוא מנסה לעלות קדימה ולנסות להגביהה כדור.
    ולא שהוא רע, תחת קלופ הוא מזכיר לי בדיוק כמו שווס בראון או ג'ון אושיי לפעמים נראו לפרקים ארוכים תחת פרגוסון כשהם היו יוצאים למשימה.
    לגמרי מגנים אמינים, עבודה מדהימה בצד המנטלי והמקצועי של המאמן.
    תזרוק אותם אחר כך לאיזה ווסט ברומיץ' או האל ואתה מוצא אותם בעוד שנתיים בליגה אחרת, לא בפריימרליג.

אבל בהצלחה עם החלומות שמדובר פה באיזה שחקנים שבעצם נכנסים לכל מועדון בטופ 3 כי ליברפול כרגע שם.

ג'יזס מלו, אתה מתחיל לפתח את התסמינים האלה שיש לאוהדים שלנו בכל פעם שקצת יורדים על הרמה של השחקנים שלהם...
    כאילו לא ברור לכל בן אדם מהצד שבליברפול וגם בהרכב מסתובבים שחקנים בינוניים, לחלקם להגיד שהם בינוניים זו מחמאה.

8. cheddar Member

מגיע לך קרדיט אבל
    אולי באמריקה זה שונה, במדינה שלנו מוגדר הבדל בין 2 בדיוק, ל2 פלוס שזה בעצם כל דבר שהוא יותר מ2.
    אפשר גם לומר +1.5 למשל, ואז יודעים שזה מכוון לניצחון כמו של סיטי היום.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/18
  9. Rushie Member

יש לנו הרבה בינוניות בקבוצה, אבל לשים את רוברטסון הבאמת נהדר באותה שורה עם ווינאלדום, לוברן והאחרים פשוט מראה כמה אותו בן אדם לא עוקב אחרי המשחקים שלנו.

וצ'מברליין היה מעולה היום, עשה כל מה שהאשמתי אותו אתמול שלא עשה מול סיטי וממש הניע את ההתקפה.

10. k_700 Member

את האמת לוברן ובקטוס שמתי בקטגוריה משל עצמם- חרא טהור.
    וינלדום בקטגוריה של הכלומניק שנתן משחק אחד טוב מתוך 100.

כל השאר בקטגוריה של רוברטו קרלוס אההה סליחה... אנדרו רוברטסון.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוברטסון לא בינוני. אני מהמבקרים היותר גדולים של משחק ההתקפה שלו העונה אבל הוא מגן טוב מאוד. מצוין הגנתית, השתפר התקפית כי הוא הפסיק לנסות לעשות דברים שהוא לא יודע. יש לו מניות בהתייצבות של ההגנה.

מילנר והנדרסון לטעמי לא בינוניים. שחקני סגל לגיטימיים לחלוטין בכל קבוצה בטופ 6 להוציא את סיטי. אולי יש פה חוסר הבנה של מה זה בינוני, אני מסתכל על מה יש ליריבות באנגליה. כשהן משחקות עם כל מני פלאיני, מקטומיניי, דרינקווטר, בארקלי, השאריות של פברגאס, ז'אקה, אלנני, מישהו מהם עדיף על השתיים האלה? באיזה עולם? הם לא צריכים להיות שחקני הרכב קבועים, כן. כשצ'אן פצוע וקייטה עדיין בלייפציג זה מה שקורה, מקווה שנביא עוד קשר בנוסף לקייטה.

טרנט וגומז שתיים משחקני ההגנה הצעירים הכי טובים ומבטיחים בליגה.

עם מי נשארנו? ווינאלדום, בינוני לחלוטין. לוברן וקאריוס שחקנים שבכושר טוב כרגע אבל בפועל כולם יודעים שלא מספיק טובים. מאטיפ בלם סביר ולא יותר מזה. אוקס בכלל לא קשור לדיון הזה.

כל השאר - ללאנה, אינגס, קלאבן וכו' פשוט לא רלוונטיים. אין מה לדבר על מה קלופ מוציא מהם כי הם לא רואים מגרש. זה רע מאוד שאלה שחקני הגיבוי ומראה שהסגל קצר, אבל קלופ עוד לא נאלץ לבנות עליהם.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק. אם הם לא היו בינונים או שהיו שחקנים טובים יותר במקומם הייתם מתמודדים על האליפות.
    ליברפול באמת בתקופה נפלאה לאחרונה, אבל אסור לשכוח שבחצי הראשון של העונה אותם שחקנים בינונים עלו לליברפול בהרבה מאוד נקודות, זה שמאז סלאח מעמיד מספרים של רונאלדו ומסי קצת משכיח את זה...

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא מתמודד עם סיטי הזאת כל האליפות, צא מהסרט. סלאח זה סלאח כבר מספטמבר, הוא לא התחיל לשחק ככה רק בינואר.

מה שעלה לנו בנקודות בחצי הראשון של העונה זו ההגנה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Coutinho10 Member

אלכס לא נמאס לך לצאת פיתה ? לפני חודשיים אמרת שליברפול לא תגיע לכלום עם הבעלים והכדורגל שלה והופ אנחנו בחצי גמר אלופות.
    לך לישון כבר, כדורגל זה לא רק כסף ואם מישהו קרוב יותר לאליפות כרגע זה אנחנו ולא אתם.

15. alexshw Member

כל הכבוד על הדחת סיטי. לא זכיתם בכלום ממשי. כשתזכו תחזור אליי.
    ב - 2005 לקחתם אולי אתה חושב שרציתי את בישקן ביונייטד? בחייך.

הסגל של יונייטד איכותי ב - 2 דרגות. שוב הוא מאומן בצורה גרועה, עדיין כמה נקודות מעליכם בטבלה. עם מאמן נורמלי זה גם דו ספרתי, וגם נגמר בתבוסה כואבת באולד טראפורד.

רק אל תשכחו אחר כך לספר בעתיד שמכירת סלאח לא פגעה בכם. אך אתם לא משתנים כבר שני עשורים.