המחזור ה-34 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/4/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איבוד הנקודות באיווד פארק מסמל את העונה של מנצ'סטר יונייטד: קרוב אבל לא מספיק.

2. שלו Guest

משום מה אני תמיד מתבלבל בין השניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בכל מקרה, ארסנל תצטרך להפסיד לטוטנהאם וצלסי לבולטון בשביל שליונייטד ישארו סיכויים לזכות בסופו של דבר בכתר, אבל זה לא ממש ריאלי, לפחות מבחינת צ'לסי. ארסנל עם מכת הפציעות שלה לא תצח לדעתי את הספרס אבל צ'לסי תטייל לה בסטמפורד ברידג' נגד בולטון החלשה.

3. Jack Wilshere Member

משחק מגעיל, בדיוק כמו הקבוצה של אלרדייס. מעניין אותי מה היה קורה אילו היה לו חומר שחקנים יותר טוב, האם גם היינו רואים כדורגל כל-כך מגעיל מהקבוצה שלו? כנראה שכן. כל הקבוצות שלו פשוט לא מנסות לשחק כדורגל. נכון, הקבוצות שלו עובדות קשה על המגרש, אבל ראבק הם אפילו לא נאבקים על הירידה, ויש להם כמה שחקנים לא רעים בכלל - פדרסן, דיוף, דאן ועוד. רובינסון מחזיק את הכדור שעה ובסוף בועט את הכדור הכי רחוק שאפשר, כל מסירה שנייה מסתיימת בכדור לשום מקום, כל כדור חוץ זה חתיכת טקס - ניגוב של הכדור, לטיפה, הדיפה. לפחות דקה על השעון. בעיטה חופשית זה בכלל פרויקט. בחיי שהם לא חיברו יותר משלוש מסירות מתחילת המשחק. גועל נפש.

נכון, היום אפשר לשמוח על איבוד הנקודות של יונייטד, אבל לנו יהיה עוד יותר קשה לשחק נגד הנבלות האלה שנגיע לשם.

לגבי יונייטד. מעבר לכך שיונייטד מטבע הדברים הרבה פחות טובה בלי החזיר, לדעתי חסר לה קשר יצירתי באמצע. גם היום ראו את זה. ולנסיה ונאני אומנם מסוגלים ליצור, אבל זה לא מספיק. נאני עשה התקדמות העונה, אבל לדעתי זה עדיין לא זה. מקאדה? עם כל הכבוד לאיזה גול חשוב שהוא הבקיע, הוא עדיין לא בשל וראו את זה היום. ברבאטוב? זה בדיוק מסוג המשחקים שהוא לא טוב בהם.

4. George Best Member

נאני זה לא זה, גם פלטצ'ר לא מספיק טוב, אתה רציני?
    שני שחקנים נהדרים ששווים ללא צל של ספק מקום בהרכב ואפילו כבאנקרים.
    נראה לי חוץ מאברה ורוני מבחינתך, כל היתר לא מספיק טובים עבורנו.

5. Jack Wilshere Member

לדעתי נאני נכון לעכשיו זה עדיין לא זה, אבל לא אמרתי שהוא לא צריך לשחק.. נכון, הוא נתן משחקים טובים העונה ועשה התקדמות בסך הכל, אבל עדיין הוא מקבל יותר מדי החלטות לא נכונות. היום הוא הרג כמה מתפרצות שהיה כתוב עליהם גול עם החלטה די טיפשית. לא אומר שלא יצא ממנו שחקן, אבל כרגע זה לא זה לדעתי.

מי דיבר על פלטצ'ר בכלל? דווקא אתה תתפלא לשמוע את דעתי עליו. כתבתי אותה לא מזמן בדיון שלנו.

"נראה לי חוץ מאברה ורוני מבחינתך, כל היתר לא מספיק טובים עבורנו" - לא אמרתי את זה, וזה לא מה שאני חושב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/10
  6. George Best Member

"פלטצ'ר זה טוב להתלהבות וללחימה, אבל לא מעבר לכך"

את זה אתה כתבת, לא אני.

7. GiladG2 Member

המון שערים נכבשים היום בפרמייר ליג.

8. Jack Wilshere Member

נכון, אבל לא אמרתי שהוא לא מספיק טוב ולא שווה הרכב.. הכוונה שלי הייתה שחסר לכם שחקן אמצע שיכול ליצור. פלטצ'ר זה לא מספיק, על-אף ההתקדמות שהוא עשה והעובדה שהוא כובש ומבשל לא מעט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/4/10
  9. The_Arsenal Member

דעתי על פלצ'ר השנה השתנתה פלאים. בכל המשחקים של יונייטד שראיתי הוא היה מס' 2 אחרי רוני. הוא באמת שחקן אנדרייטד, לא אפור ולא נעליים. פשוט שחקן אמצע יוצא מן הכלל, שגם נלחם בלי פשרות וגם יודע לספק מסירות שלא היו מביישות אף שחקן הרכב של ארסנל (ואני בכוונה רושם את זה ככה עם רמיזה לרודס). נכס ליונייטד.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עוד משחק מסתיים לו ב0:0, הפעם החלאות לא הצליחו לנצח באנפילד את פולהאם. מה לעשות שבלי טורס הסיומת לוקה בחסר.

11. SeRgInHo Member

בקצב הזה לא בטוח בכלל שהם ישחקו באירופה בעונה הבאה. חלום ליגת האלופות נגמר היום באופן רשמי מבחינתם.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רשמית אבל בהנחה שסיטי מנצחים היום קשה לראות אותם חוזרים מזה.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית די בינונית עם סיום גדול שלנו, חבל שספגנו את השער הטיפשי של ג'רום שהגיע עם עבודה גדולה של מקפאדן(מצוין ומסוכן) דווקא על טורה שהוא שחקן ההגנה הבכיר מאלו שאלו על הדשא.
    קשה להחליט אם היה פנדל על אדבאיור כי האיכות של המשחק אצלי במחשב לא בשמים אבל הגיע הזמן שגם אנחנו נהנה מחמת הספק אחרי הרבה מקרים שהכל הלך נגדנו.
    ג'ונסון(איזה זינוק של אונואה) ובלאמי כרגיל מבשלים, אדבאיור(12 שערים ב21 משחקים, כמה חבל שהיו לו העונה את כל השטויות מסביב) וטבז כרגיל כובשים והייתי רוצה לראות את רייט-פיליפס נכנס למחצית השניה להוריד קצת חלודה מהתקופה האחרונה ולהיכנס לעניינים לקראת הישורת האחרונה, בסה"כ מרוצה.

14. avdz7 Member

השיטי בדרך הבטוחה לטופ פור...

15. Dimitar Berbatov Member

מה זאת הפסימיות הזאת? טוטנהאם, טוטנהאם הוטספר.
    give me a break, שום דבר לא סגור. בטח לא כשמדובר במנצ'סטר סיטי. הם עוד ימצאו דרך לפשל