המחזור ה-34 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/4/10.

1. ccnoob Member

ארסנל ממש חלשים,לא ממש מגיעים למצבים עם כל הלחץ הזה..
    ועכשיו הם עוד עם 2הבלמים הכי גרועים שלהם ועוד בשילוב של אלמוניה,קדימה טוטנהאם
    ואחרי זה שיתנו לצ'לסי בראש:)

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אתאפק עם הביקורת עד לסיום, אבל אלא אם כן יהיה פה איזה שינוי דרמטי יש לי כל כך הרבה דברים רעים להגיד על ה-mindset של השחקנים במשחק היום, שהוא כנראה השתקפות של הגישה של המאמן שלהם למשחק.

אנחנו צריכים לראות משהו אחר במחצית השנייה, לא יכול להיות שבכזה משחק אנמי של ספרס, כשהכדור ברגליים שלנו מחצית שלמה, אנחנו בועטים כל כך מעט לשער של גומס.

3. AW forever Member

אלמוניה הבן אלפיים זונות הזה, כל הקריירה שלו בארסנל אנחנו סובלים מהאיגרופים ההזויים האלה שלו, עכשיו הוא הוסיף גם החלקה מיד אחרי זה והתלבש לדני רוז פצצה. פלאשבק לגול של בנטלי. מה שכן אלמוניה אח"כ הציל גול בטוח אחרי שסילבסטרה הסהרורי איבד את מודריץ'. הפציעה של ורמאלן היא אסון, והחלק ההתקפי חלש ולא יצירתי. משום מה אבואה קשר שמאלי וזה לא מצליח, הצהוב לקאבול הוא משמעותי, חייבים לתקוף מהאגף הזה יותר. חייבים להמשיך את הלחץ.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/10
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו יותר משקף את המשחק כרגע. האמת? אני גם חושב שאנחנו קצת יותר טובים, אבל ההתקפה שלנו פשוט לא מתפקדת. אם דיאבי לא מפסיק לשחק כמו ילדון מפוחד במחצית השניה, עדיף שלא נעלה בכלל. רק הוא ונאסרי (שלדעתי טוב מאד) יכולים לשנות את המשחק הזה. רוזיצקי ואבואה נוראיים.

סול וקלישי במשחק מעולה בינתיים.

אגב, אני כבר יודע שאנשים יכנסו באלמוניה לגבי השער - אין לו אשמה הפעם. הוא איגרף רחוק, לאגף, ודני רוז באמת הבקיע שער מהסרטים. קורה.

5. AW forever Member

סבבה ומה עם זה שהוא החליק? ולמה לאגרף? נמאס.

6. George Best Member

לא שאני טוען שטוטנהאם שלטה או הייתה יותר טובה, אבל קשה לי להאמין ששכחת את המצב של פאבליצ'נקו שורמלאן הציל לקרן ממנה הגיע הגול, והמצב של מודריץ' אחד על אחד מול הליצן.

england no.1

7. Jack Wilshere Member

עם כל הכבוד לבעיטה של רוז, גול שכולו אלמוניה. קודם כל לא הייתה אף סיבה לאגרף את הכדור. הוא יכול היה לתפוס את הכדור בשקט, אבל לא בפעם הראשונה הוא בוחר לאגרף בטיפשות. מעבר לכך, הבעיטה של רוז הייתה למרכז השער. ראבק, תתעשת מהאגרוף המיותר ותהדוף את הכדור. טעות כפולה שלו.

במגבלות ההרכב, אני חושב ששיחקנו לא רע במחצית הזו, אבל מה לעשות שאין בשער שוער.. חבל רק ששוב אנחנו רואים את הכדורגל האימפוטנטי של מסירה-ועוד-מסירה. ראבק, שמישהו יבעט כבר לשער.

אין לנו מה להפסיד. תיקו והסתיימה העונה. שונגר יזרוק את ת'יאו ורובין למגרש.

8. Rudess Member

ועוד איך יש לאלמוניה האפס אשמה, וגם למי שנותן לו לשחק כל כך הרבה משחקים ולבזות את אפודת השוער הראשון. אי אפשר להבקיע כשלא בועטים לשער, לקלישי היה נסיון לא רע, אבל איפה דיאבי,אבואה ורוסיצקי שהגיעו על סף הרחבה לאפשרות בעיטה? תבעטו!

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שיבעטו רודס? מקבלים ניקוד על מסירות קצרות מרגל לרגל לא? וכשהן לרוחב מקבלים שתיים.

אה לא? כי נראה כאילו זה מה שונגר אמר להם בחדר הלבשה.

כמה פעמים כבר ראינו את זה... דפו לעומת זאת רק מריח את הכדור מתקרב אליו והוא כבר בועט לשער.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, אלמוניה באמת ליצן, אבל יש גבול. האיגרוף היה טוב, הוא היה רחוק והצידה, ומה לעשות שבדיוק הגיע דני רוז, ברגל החלשה שלו (אם אני לא טועה), ממקום לא הגיוני במגרש, וישר מהאוויר נתן כדור מדויק לרשת? דברים כאלה קורים!

"למה הוא איגרף בכלל" - לפעמים גם מאגרפים כדורים. עדיף שהיה מנסה לתפוס ואולי משמיט? האיגרוף עצמו היה בסדר, סבלנו הפעם מחוסר מזל ורגע גדול של דני רוז, וזהו. לא צריך לחפש את אלמוניה גם בקטנות.

11. AW forever Member

טוטנהאם סגרו חזק, ואין שחקן יצירתי כדי לפרוץ את זה= מסירות לרוחב, פשוט מאוד. רוזיצקי חייב לעלות שחקן אחר לגמריי למחצית השנייה.

12. Jack Wilshere Member

כן, כן... חוסר מזל. זה לא חוסר מזל אלא חוסר יכולת. שוער טוב קולט את הכדור. אין סיבה לאגרף אותו. שוער טוב גם הודף את הבעיטה של רוז ולא דופק זינוק סטייל שטראובר. נשבר הזין כבר.

13. AW forever Member

בקטנות? שכחת את ההחלקה? בעיטה למרכז השער. נמאס ממנו.

14. Djourou Member

כמובן שאני זוכר. ההודעה נכתבה בערך בדקה ה30, לפני המצבים האלה. וגם אז, ארסנל המשיכה לשלוט, אמנם לא הגיעה למצבים ממשיים, אך עדיין שלטה.

15. George Best Member

נו באמת, להאשים אותו בהחלקה?
    הטעות היחידה של אלמוניה בגול זה עצם האיגרוף שהיה בסדר, אבל לא הייתה לליצן שום סיבה בכלל לאגרף, הוא יכל לתפוס את הכדור בצורה די פשוטה.

שוער דמיקולו.