המחזור ה-34 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/4/10.

1. קינג לדלי Member

ויש חתיכת אף להוציא...

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

2. wieitan Member

איזה כיף !! לא משנה מה יהיה בסוף העונה ועדיין הסיכויים שלנו למקום רביעי נמוכים מאוד, בגלל לוח המשחקים המטורף שלנו.
    הניצחון על החלאות הסרוחות והעובדה שזה גמר לשחצנים-בכיינים את העונה, פשוט עושה כייף.
    הלילה אני אשן כמו תינוק: אקום כל שעתיים עם חיוך.

השחקנים שלנו לא החזיקו מעמד בדקות האחרונות ואני לא רואה אותנו עומדים מול הרוסים, במשחק שלישי תוך 6 ימים.
    קירק השמפניות במקרר ?

לדלי הראה כמה הוא חיוני ואיך הוא יחסר לנו בשבת - הוא לבטח לא יהיה מסוגל לשחק תוך שלושה ימים.
    אם לוקה ישחק בשבת במרכז השדה מול הטנקים של צ'לסקי, זה לא נראה מבטיח בלשון המעטה.

3. George Best Member

11 השערים האחרונים של קייהיל - בנגיחות.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע בני, האם סוף סוף הגעת, באיחור אופנתי, למסקנה שגומז שוער מעולה? כי למיטב זכרוני התכחשת לכך בעליל.

5. RealStretford Member

בוקר טוב חברים!

ללא ספק העונה הכי מעניינת זה אין ספור שנים בליגה האנגלית. המתח כנראה ימשיך עד הרגע האחרון ממש. כל הכבוד לספרס על נצחון ענק על השכנים. אין לי ספק שהמשחק ב5/5/2010 יהיה קרב אדיר.

בינתיים בסוף שבוע עניין קטן לשנינו -צ'לסי והכלבים. זה באמת מה שהסקוטי האיום פעם הגדיר - squeaky bum time

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/10
  6. Dimitar Berbatov Member

לראות את השער של דני רוס, בחור בן 19 בהופעת בכורה פרמיירליג קונה את עולמו עם שער בדרבי הצפון-לונדוני, ולאחר מכן להעיף מבט אל היציעים בשכרון חושים ועל הסלוגן שכתוב שם - TO DARE IS TO DO שמסמל בלא מעט מובנים את טוטנהאם הוטספר. אני משוכנע שלא רק אני, בעל סימפטיה לתרנגולים, התרגשתי.
    קדימה ספרס, לא להיכנס לאופוריה ולשאננות. מועדון גדול לא מסתכל רק על להרוס ליריבה, להמשיך בלחץ ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ). ובנימה יותר רצינית, לא משנה איך תגמר העונה של טוטנהאם, להסיר בפניהם ובפני רדנאפ את הכובע. לעשות את העונה שהם עושים, כשהם כבר כ-5 חודשים כמדומני ללא השחקן הטוב ביותר שלהם, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

רק חבל לי מעט שעם כל העונה המדהימה שאנו, אוהדי הכדורגל האנגלי, עוברים - ובסוף, בישורת האחרונה מאבק האליפות סגור רק ארבעה מחזורים לפני סיום העונה, בתחתית זה לא גמור אבל סיכויים גבוהים מאוד שהמצב ישאר זהה גם ב-9.5. נותר לנו "רק" המאבק על המקום הרביעי. oh well, לפחות נתנחם במחזור ענק בעוד יומיים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/10
  7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם אנקדוטה מעניינת: לידס ממש בשירות צ'לסי. אחרי שהדיחה את מנצ'סטר מהגביע וסללה את הדרך בשביל הבלוז לקחת את התואר, אתמול בוגר מחלקת הנוער של המועדון, דני רוז, מוציא למעשה את הגאנרז מהמירוץ לתואר.
    מי היה מאמין...

8. ManUtd Fan Member

לאלמוניה יש חלק בהחלט נכבד בשער של דני רוז, אבל אני חושב שזה היה יותר ברגע הבעיטה מאשר בעת האיגרוף. הבעיטה, עד כמה שהיא הייתה חדה, נבעטה למרכז השער, קצת ריכוז מאלמוניה והוא היה מצליח להדוף את הכדור, אבל איך אמרו פה, הוא העדיף לעשות זינוק של פוזאיסט.

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלמוניה הוא שוער בדיחה. עברו איזה שתי שניות מהרגע שהוא הספיק לקום ועד לבעיטה עצמה. כל שוער נורמלי היה מנצל את שתי השניות האלה בשביל להתמקם טוב. אלמוניה לא עשה את זה, ובגלל זה הוא גם לא היה מוכן לבעיטה. בכלל נדמה שהוא לא הספיק לייצב את הרגליים שלו, מה שבכלל הקשה עליו לעצור את הבעיטה. כמו שנאמר פה, האגרוף לכשעצמו לא היה כ"כ נוראי (למרות שזה גם לא היה הדבר הכי טוב שהוא היה יכול לעשות מן הסתם), אבל הטעות הייתה בבעיטה עצמה.

ארסנל תעשה לעצמה טובה גדולה אם היא תדאג לשוער נורמלי בקיץ. הליצן הזה אשם בלא מעט נקודות שהם הפסידו. אני באופן אישי לא הבנתי למה הם לא הביאו את גיבן לפני שנתיים ואפילו בשנה שעברה, אבל זו כבר היסטוריה. בכלל זה מוזר שונגר נותן לאדיוט הזה לעמוד אצלו בשער כ"כ הרבה זמן, כאילו הוא רואה משהו שאנחנו לא רואים...