המחזור ה-34 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/4/12.

1. AW forever Member

שמע אני מבין את התסכול שלך, כי ליונייטד היה באמת משחק מצויין. היה ברור שהם יבואו דרוכים כמו קפיץ, ובריכוז מקסימאלי. כשאתה מקבל פנדל בדקה ה6 ועולה ליתרון, יורד הרבה לחץ ואפשר לשחק בוצרה נינוחה. אני חושב שהסיבה שהרבה מציינים את זה כאן (מלבד קנאה חולנית ביונייטד/לוזריות/וואטאבר) זה שלא הרבה מבדיל העונה בין האלופה והסגנית, מלבד הראש בראש מול סיטי והמשחק במחזור האחרון נגד סנדרלנד- כל המשחקים שנותרו ליונייטד הם בבית. שריקה כזאת לפנדל יכולה להכריע את העונה כולה וזה מרגיז שיש שחקן שבוחר לרמות את השופט בצלילה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אסטון וילה היא תפאורה ולא יותר. יונייטד לא מבריקה אבל קרה מה שקרה ו-3 הקודות בדרך.

יאנג עם יופי של קפיצה, זה עובד פה, זה עובד מול אסטון וילה, אבל לא סתם מנצ'סטר יונייטד מחוץ לליגת האלופות כבר בדצמבר, לא סתם ההדחה מהליגה האירופאית לא איחרה לבוא. אגב, אותו כנ"ל בדיוק כלפי מנצ'סטר סיטי.
    העונה, בלופים בהחלט יכולים להצליח בליגה האנגלית, באירופה קשה קצת יותר.

ואני לא אומר מילה על על יונייטד, כי אני לא מרגיש שהיא מרוויחה באופן מגמתי, השופטים מכריעים פה משחקים על ימין ועל שמאל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/12
  3. Bender Member

ההבדל בינינו זה שאתה לא באמת מאמין שיש העדפת שיפוט לא הוגנת ליונייטד, ולכן זה בכיינות. אני באמת מאמין שיש להם יתרון עצום עם השופטים לאורך כול השנה ושזה נותן להם אליפויות. אם היית חושב כמוני, גם אתה היית צועק את זה בכול מקום.

אני לא מבין איך אנשים מקבלים את זה שזה קרה באיטליה, אבל לא מוכנים לשקול אפילו שיש משהו מסריח גם באנגליה. כולם חושבים שאסור לבכות על שיפוט וצריך פשוט לקחת את זה על הסנטר ולהמשיך הלאה, בעוד ה-FA והשופטים משתינים עלינו בקשת.

אני שונא את טוטנהאם. בדם. אני מקווה שתרדו ליגה. אני מקווה שתתפרקו. אף אחד לא יכול להאשים אותי בחיבה אליכם. אבל למרות זה, אני יודע להגיד שאתם סובלים משיפוט נוראי. אין פה שנאה ליונייטד, סתם. אני מוכן להודות בפה מלא שאתם קורבן של השיפוט ה"מוזר" הזה, שנותן עדיפות לקבוצות צפוניות, שנותן עדיפות לבעלי קשרים ב-FA, שנותן אליפויות ליונייטד. אתה יכול להמשיך לטמון את הראש בחול ולהגיד שזה סתם, אבל אם היית חושב שזה נכון ואמיתי איך היית מגיב? עובר על זה לסדר היום? אם כן אז אתה הבכיין האמיתי פה שחושב שעדיף להגיד שהכול בסדר...

אוהדי יונייטד לא אשמים בכלום. הם חבר'ה טובים והם רק רוצים שהקבוצה שלהם תנצח. הם לא יתחילו לחטט בכול החלטה שהלכה לטובתם והם גם לא צריכים לעשות את זה כרגע. אבל גם הם צריכים להבין שהגבול נחצה. אפשר לנסות להסביר את זה באלף דרכים,אבל אם מתסכלים לאמת בעיניים זו ממש עובדה קיימת - הם מקבלים יחס מועדף. זה עוד מילא, אבל הליגה סובלת מזה. טוב זה לא עושה לאנגליה וכמו שזה הרס את איטליה בסוף זה יהרוס גם את הליגה האנגלית. בסופו של דבר כולנו יושבים על אותו ענף, והליגה היא מפעל של 20 קבוצות שבלי האמון והיושר הספורטיבי אף אחת מהן לא מרוויחה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אוהדים"...

5. Pipe Member

בנדר,

http://3432-philly.voxcdn.com/files/2011/08/asante-u-mad-bro2.Xxx

6. WellNeverDie Member

כן, אוהדים.
    הוא מוגבל. מה אתה רוצה? שאני אלטף אותו? זכותי להביע ביקורת, בטח אחרי 3 עונות שאני לא רואה ממנו כלום. תאמין לי שגם גדול אוהדי אסטון וילה מקלל פעם בשבוע שחקנים כמו הסקי, למרות שהוא לובש את חולצת המועודון.

רפאל טיפש ומוגבל. נמשיך לחבק בינוניים ונהיה בינוניים. גם ג'ון אושה היה מוגבל, אבל הבן אדם אל עשה כל כך הרבה טעויות, פעם אחר פעם.

ואם אני אומר דברים בלהט המשחק, אתה לא חייב לקחת את זה בצורה כזאת.
    ואגב, הפעם זה לא ממש בלהט המשחק. שילך לעזאזל, גם אם הוא נותן את משחק חייב בדרבי + שלושער + שבירת רגל לטבז הנבלה. אה, מצטער על "הנבלה", כנראה שאני לא מספיק אוהד.
    נו באמת.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך להגדיר אותך. אוהד שקורא לשלוח שחקן שלו לעזאזל על לא עוול בכפו מעבר להיותו מוגבל - לדעתו - הוא משהו שאני לא מצליח להבין. עזוב את העובדה שאני לגמרי לא מסכים איתך ושכמעט כל דעה על רפאל בעקבות המשחק היום משבחת אותו - נראה לי שיש לך משהו נגדו וזהו - אין לי בעיה עם זה שיש אנשים שלא מחזיקים משחקן כזה או אחר. ראיתי קודם מה שאתה ומישהו אחר כתבו על רפאל ופאביו בדיון של יונייטד ובחרתי לא להיכנס לזה למרות שאני חושב שאין לכם מושג. זכותכם.

אבל לומר לשחקן ללכת לעזאזל, זה משהו אחר. מצטער.

8. Wazza Member

גם לי יש משהו נגד התאומים, הם לא מספיק טובים ליונייטד, קל מידי לעבור אותם, הם עושים חורים בהגנה ומאפשרים מתפרצות, מתנהגים בילדותיות. לא מספיק?
    צריכים מגן ימני ושמאלי חדשים, לא יודע אם אפשר לקרוא למה שיש לנו מגנים.

9. שםמשתמש Member

בנדר הוא אדם פתטי ומתוסכל בגלל שהקבוצה שלו לא זוכרת מה זה תואר. אפילו בארכיונים קשה לחפש. רגשי נחיתות קשים.

10. alexshw Member

ניצחון מוחץ ובטוח. שבוע הבא אותו סיפור. מאמין שסיטי יפרקו בקלות את וולבז.
    בקיצור חייבים לשמור על ריכוז. שמח מאוד שנאני כבש וגם וולבק אחרי סדרת החמצות גדולות.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/12
  11. Wazza Member

בליגה האנגלית יש צוללנים טובים יותר ממנו, איך אפשר לשכוח את הטובים ביותר בליגה?

12. skyday20 Member

Ferguson on Young penalty: 'He played for it. It was a dramatic fall, but it was a penalty'."

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שפרגי צודק. הייתי רוצה לחיות בעולם בו שחקני התקפה לא מנסים לנצל את המצב הזה כדי לסחוט פנדלים אבל זה הכדורגל כיום. השחקן של וילה שלף רגל, יאנג ראה את ההזדמנות ו"דאג" שהיא תפריע לו.

14. Wazza Member

היה מגע קטן, אבל יאנג חיפש בכוונה את הפנדל, רק בגלל זה לא הייתי שורק.

15. Andrei Kanchelskis Member

כבר כתבתי פה שמצב השיפוט באנגליה צועק הצילו, ואני ימשיך לאחוז בדיעה הזאת ובדיעה הקיצונית יותר שיש צורך בהקמה של ועדת חקירה ממלכתית שתחקור את תופעת טעויות השיפוט בליגה שפשוט מסרבות להסתיים וכל פעם מחדש שוברות שיאים שליליים.
    אני אפילו ילך רחוק יותר ויטען שאם יתברר שמדובר פה בגרסה חוזרת למה שקרה באיטליה אני תומך בעונשים חמורים הן לשופטים והן לקבוצות המעורבות בדבר(דחילק אי אפשר שלא לחשוד שיש פה משהו מסריח מתחת לשולחן)אפילו לקבוצתי האהובה מנצ'סטר יונייטד שנהנת באופן כרוני מטעויות שיפוט מזעזעות.

הגיע הזמן לעשות סוף לרמת השיפוט המחפירה באנגליה שרק הולכת וצוברת לה תאוצה בשנים האחרונות!