המחזור ה-34 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/4/05.

1. Rudess Member

קירק מה אתה אומר על המשחק של אתמול?

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם אחרי מספר משחקים מוקדם כבר לקבוע, אבל כשמגיע אז מגיע - כל הכבוד לג'ילברטו, שבמשחקים האחרונים משחק מצוין ותורם המון למשחק ההתקפה של הקבוצה, באופן מאד לא אופייני לו (אני עדיין בדיעה שהוא היה זוועתי בעונה שעברה). אני מאד מקווה לאכול את הכובע ולראות אותו ממשיך את היכולת בדרך לזכיה בקארדיף.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי יופי יופי. עזבו אתכם את התוצאה, שהיא משנית במצב הנוכחי של הצמרת, התצוגה היפה וההקרבה של השחקנים זה מה שחשוב. סוף סוף משחק של ארסנל שהביא לי גאווה העונה, קצב טוב, מלחמה, תיקולים, גאה להיות תותחן ביום שכזה. תמיד נחמד גם לקלקל קצת לצ'לסקי, דחינו להם את חגיגות האליפות בשני מחזורים.

ומה דעתכם על יונייטד? פער ה-4 נקודות שארסנל פותחת עליה בקרב על המקום השני נראה לא סגיר, בייחוד בהתחשב בעובדה שליונייטד יש עוד משחק מול צ'לסי. נקווה שהוא אכן בלתי-סגיר.

אברטון מנגד השתיקה אותי ואת שאר מבקריה והוכיחה שהיא ראויה למקום באירופה, עם נצחון על מנצ'סטר יונייטד, הישג מרשים בכל פורמה של היונייטד.

מי שממשיכה לאכזב את אוהדיה היא טוטנהאם. הפעם תיקו ביתי עם ווסט ברום מהתחתית במשחק שלא הגיע לספרס לצאת ממנו עם יותר מזה, וזה החמור ביותר בעיני. ברומיץ' עם נקודה חשובה שמחזירה אותם אל מעל לקו האדום, ועוד עם משחק חסר ביד. שימו לב לזולטן גרה ההונגרי שממשיך לכבוש ולהצטיין, השמועות באנגליה כבר קושרות אותו למעבר לקבוצות בכירות יותר, כשהמועמדת המובילה לרכושו לפי השמועות היא היריבה העירונית אסטון וילה.

הנצחון של נוריץ' חימם את גזרת הירידה (ואת אוהדי ניוקאסל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ), וההפסד של פאלאס באיווד פארק (1-0 לרוברס משער של פדרסן הנפלא על סף המחצית) משאיר אותם במקום הלפני אחרון, עם הזדמנות מוחמצת לעקוף את הסיינטס שבמקום ה-18. בלקבורן הבטיחה באופן מעשי את הישארותה עם הנצחון.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם המצב נשאר ככה, מנצ'סטר שוב מבטלת את המסע למזרח הרחוק, והופס, אין כסף לשוער.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואמרו אמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אגב, שימו לב לפורמה של דין אשטון לאחרונה, שכמעט במו רגליו (וראשו) החזיר את נוריץ' חזק למאבקי ההישרדות עם הופעות מעולות ב-3 משחקי הליגה האחרונים של הקנריות, וזאת עוד אחרי פתיחת קריירה לא מוצלחת במיוחד בחודשיו הראשונים במועדון. שווה כל פני לטעמי, וחבל שכנראה הוא שוב יחזור לצ'מפיונשיפ ממנה בא אחרי חצי עונה בלבד בפרמיירשיפ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

6. KirkH Member

ענארף...

דווקא קצת התאכזבתי מהמשחק. עם כל הכבוד לקצב טוב, משחק פתוח, והזדמנויות לשתי הקבוצות - קצת הייתה חסרה לי מלחמה על הדשא. ברוח אווירת סיום העונה לא ראיתי קבוצה שרוצה לנצח בכל מחיר. שתי הקבוצות עשו את מה שהן צריכות ולא מעבר.
    במחצית הראשונה בנט שרק בקושי פעמיים (לפתיחה ולסיום) וזה אומר הכל בעצם. משחק דרבי שעובר בצורה כל כך חלקה מבחינת משמעת ועבירות מעיד על כך ששתי הקבוצות לא בדיוק הרגישו את הסכין על הצוואר.

7. Hammers Fan Member

אותו סיפור כמו רובי ארנשאו לדעתי. היה צריך את החודשיים-שלושה כדי להתרגל לקצב ומשם החל לספק את הסחורה, עם חלוצים כאלה אין אפס.

אם נוריץ' תרד קשה לי להאמין שהוא ישאר בקארו רואוד, אותו דבר לגבי ארנשאו.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לך שהקבוצות שלהם יוותרו עליהם אחרי חצי עונה בלבד? לא זכורות לי הרבה עסקאות שכאלה בהיסטוריית הכדורגל...

ארנשאו גם כנראה יישאר בליגה, כפי שהתמונה בתחתית מסתמנת לה עכשיו.

9. KirkH Member

ארנשו?!? איך זה אותו סיפור כמו אשטון?

ארנשו קיבל קרדיט אדיר ממגסון מהיום שהוא הגיע, קשה לקרוא לפורמה שהוא הציג את הכריסמס חוץ מכישלון... אומנם יש לו את כל התכונות והיכולות כדי להפוך לחלוץ גדול - אבל הוא פשוט לא מצליח להוציא את זה לפועל. בתור חלוץ מטרה שחי בתוך הרחבה, הסיומת שלו איומה. הוא מחמיץ ה-מ-ו-ן!!!
    כשבראיין רובסון הגיע לקח לו בדיוק שני משחקים להבין עם מי יש לו עסק. ולכן הוא הביא את קווין קמבל. רובי ארנשו היום הוא לא יותר משחקן ספסל. גם את השלושער שלו מול צ'רלטון שקצת משפר את הסטטיסטיקה העונתית שלו, הוא כבש מהספסל.

אשטון הוא הצלחה הרבה יותר גדולה. אישית, לא ראיתי את דין אשטון מספיק כדי לחוות עליו דעה רצינית, אבל האימפקט שלו הוא מיידי ורציני.

10. Hammers Fan Member

אני ראיתי את ברומיץ' רק שלוש פעמים העונה, כך שאני מתבסס בעיקר על סטטיסטיקה.

לבחור יש 13 שערים כשהוא עלה רק 17 פעמים בהרכב, מתוך 27 בעיטות למסגרת (שזה אחוז כיבושים הרבה יותר טוב משל זולטאן גרה, שמועמד לתואר שחקן העונה). די מרשים מבחינתי, בעיקר כשמדובר בשחקן שהיה צריך להסתגל למעבר החד בין הצ'מפיונשיפ לפרימיירשיפ בזמן כל כך קצר. כמו שאמרתי, היו לו חודשיים-שלושה ראשונים קשים, אבל בזמן האחרון הוא מזכיר את היכולת מקארדיף.

הנתונים מכאן אגב.

11. Hammers Fan Member

לי בוייר ולס פרדיננד הגיעו אלינו באמצע עונת הירידה כדי לנסות להציל, וכשירדנו עזבו לקבוצות פרימיירשיפ. אותו דבר עשה ג'ייסון רוברטס לווסט ברומיץ' שירדה לפני שנתיים, איברסן לוולבס וכו'.

שחקנים טובים, לצערי, נוטשים קבוצות שיורדות ליגה, גם אם הגיעו כמה חודשים לפני כן...

12. MUFC - 1878 Member

כול עוד צ'לסי יקחו תואר אליפות אחד ב50 שנה אין לי בעייהhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx עדיף צ'לסי על ארסנל...

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן לפי מיטב זכרוני בוייר ופרדיננד היו חתומים באפטון פארק על חוזים קצרי-טווח לחצי עונה, ולכן היה להם כל-כך קל לחזור לפרמיירשיפ אחרי שווסטהאם ירדה ליגה. אשטון וארנשאו חתומים לטווח ארוך בקבוצותיהם, ולכן כל קבוצה שתרצה לזכות בשירותיהם תיאלץ לנהל קודם כל משא ומתן על סכום ההעברה עם הקבוצה, וזה עשוי להיות מעט יותר בעייתי.

וקירק צודק לחלוטין, אשטון עד כה הרבה יותר מרשים מארנשאו, שאיבד את מקומו בהרכב של הבאגיז לחלוצים בינוניים לכל היותר כמו קמבל והורספילד.

14. Rudess Member

מי שרואה את ארסנל מאז שג'ילברטו הגיע מבין את החשיבות שלו, אני שמח שגם אתה מתחיל להבין זאת סוף סוף. ג'ילברטו ממש לא היה זוועתי, הוא דווקא היה נפלא. מה שאתה לא מבין זה את תיאום הפעולה העיוור בין סילבה לויירה, אחד מחפה על השני. מתי אתה זוכר את ויירה עולה כל כך הרבה פעמים למעלה? רק כשהוא יודע שיש לו את סילבה מאחורה שיטאטא כל נסיון התקפי של הקבוצה היריבה. עצם זה שסילבה בלט מול שחקנים כמו למפארד ומקללה, אומרת הכל. סילבה הוא שחקן מופנם, הוא לא מנסה להשוויץ על המגרש, אין לו פוזה, והוא משדר לפעמים אדישות, אבל הוא עושה את העבודה שלו, וכשאתה רואה איך הקישור ההגנתי של ארסנל נראה מאז שהוא חזר, אתה מבין כמה היה חסר כל העונה. כמו כן , אם שמת לב אתמול , 10 הדקות הראשונות במשחק בהן ארסנל היממה את צ'לסי, היו בדיוק מה שאפיין את ארסנל בעונת האליפות, פתיחה חזקה מאד, לחץ אפקטיבי שגורם לאיבודי כדור של היריב ומתפרצות קטלניות, גם את זאת אני זוקף לסילבה.

נראה לי שאתה תאכל עוד הרבה כובעים בקצב הזה :aaa031: