המחזור ה-35, בסימן ארסנל-מנצ'סטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Sabonis, ‏13/4/03.

1. Sabonis Member

עוד 4 ימים יפתח המשחק שלפי דעתי יכריע את גורל הליגה האנגלית לעונה זו...
    שתי הקבוצות הכי טובות באנגליה יעלו למדשאות הייבורי ויפצחו במשחק על כל הקופה...
    אני מטבעי בעד ארסנל.... אבל אחרי התוצאה של מנצ'סטר בחוץ מול ניוקאסל, אני לא אתאכזב מתיקו...

מה אתם חושבים???? והאם באמת המשחק הזה גורר אחריו גורל של עונה שלמה?

2. ofer16 Member

זה משחק על 6 נקודות, והוא מאוד חשוב לשתי הקבוצות.
    כשאנחנו נכנסים לשלב האחרון של העונה, כל נקודה חשובה, ובמיוחד איבוד נקודות של היריבה. אני לא אמהר להגיד שניצחון של אחת הקבוצות יסגור את מאבק האליפות, אבל הוא ייתן לה יתרון גדול.

בקשר לתחזיות, אני תמיד טועה, אז אני אהמר על תיקו.

3. Don p1 Member

הסדר הוא דבר שולי השנה, המשחק הזה הוא מסמר הערב אצלנו במשפחה..

ללא ספק מי שתנצח תקבל תנופה אדירה ואני מניח שגם את האליפות..

4. ג'רי בית הלוי Member

יופי. עד שיש את המשחק הזה, הוא יוצא בלילל הסדר, ודווקא השנה אני עושה אותו במקום נידח שאפילו ערוץ 2 אני בספק אם יש שם. זכרונות מליל הסדר תש"ס.

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכותרת נערכה על-ידי.

משחק אחד ממחזור 35 הוקדם לליל הסדר, וזה המשחק בין ארסנל לבין מנצ'סטר יונייטד. הדיון הזה יהיה דיון על המחזור ה35, ומן הסתם יתמקד במשחק בין ארסנל לבין מנצ'סטר...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב משחק גדול אין הרבה מה לומר,משחק שכל קבוצה צריכה באופן מידי בו את הנקודות.
    סיקור,היסטוריה,דעה ועוד כמה דברים אני אכתוב כשיהיה לי כוח..........

7. AFC Member

המשחק הזה הוא רגע האמת של שתי הקבוצות - למנצ'סטר מתבטל יתרון רוי קין (יתרון שבירת העצמות) - רוי קין לא יוכל לפצח גולגולות כאוות נפשו (דוגמא - לורן רובר), כעת יש את פטריק ויירה וסול קמפבל שיספקו את קרב הבושידו הגדול ביותר באנגליה. ארסנל מגיע בכושר סביר מול מנצ'סטר לאחר תיקו מול אסטון וילה וניצחון קטן על שפילד יונייטד בגביע, שלא ממש שכנע. מנגד, מנצ'סטר חמה, ובאה אחרי 6:2 (!) בסט. ג'יימס'ס פארק (!!!).

המשחק על האליפות. לארסנל יש משחק חסר, כך שניצחון יכול לפתוח פער 3 נקודות במקרה של ניצחון במשחק החסר. כנ"ל מנצ'סטר.

בכל מקרה, חצי אנגליה עם הגאנרס, באמת שהאליפות צריכה להיות שלנו אחרי כל התצוגות האלה.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה אם חצי אנגליה עם הגאנרס זה אומר שהחצי השני עם מנצ'סטר. פויה!!! הרבה הרבה יותר מחצי אנגליה עם ארסנל, המון המון שונאים את היונייטד כמוני...

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי הקבוצות ששולטים בעשור האחרון באנגליה ללא עוררין,למנצסט'ר יש 14 אליפויות בעוד שלארסנל יש 12 זכויות.
    יוניטד בליגה בתקופה נפלאה,עם רצף פנטסטי של תצוגות נהדרות.
    הרצף התחיל עם ניצחון על פולאהם 3-0,המשיך בניצחון הנהדר על היריבה המושבעת,והכבשה השחורה ליברפול 4-0,והמשיך בניצחון הנהדר,מדהים,פנטסטי, על ניוקסאל אחת מקבוצות הבית הטובות באנגליה בתוצאה הפנומנלית 6-2.
    ארסנל לעומת זאת,בליגה,עם תיקו 1-1 עם אסטון וילה העלובה,ועם ניצחון עם הרבה מזל ובלי בפורטיביות על שפילד בגביע.
    משחק גדול,ויירה בספק אצל ארסנל,דיויד בספק אצל היוניטד,ורון יעדר אצל היוניטד.
    הולך להיות "משחק עונה אמיתי",כאשר שתי הקבוצות ילחמו עם כל מה שיש להם כדי להשיג את הניצחון.

10. KirkH Member

משה, זה ממש לא חוכמה פתאום לשכוח את כל העונה בגלל שניים וחצי משחקים.
    שורה תחתונה עד לפני חודש עוד שמענו ממך כל משחק של יונייטד ש"זה הלך קשה וחכו חכו יונייטד עוד יתנו לליגה בראש". הכל טוב ויפה אבל באותו זמן ארסנל קרעה את הליגה ושיחקה כדורגל פשוט מבריק. נורא נוח עכשיו להסתכל רק על המשחק האחרון של מאן יו כי הם ניצחו 6-2 בתצוגת הכדורגל הטובה ביותר שלהם העונה, מצד שני אתה שוכח למשל את התיקו המגעיל נגד בולטון שלא לומר ההפסד להם בסיבוב הקודם...

לפי דעתי ארסנל עדיין ראויים יותר לתואר אם שופטים לפי יכולת כללית על פני כל העונה.

בקשר לספורטיביות - אלף אינגה האלאנד ביקש למסור ד"ש חם לקינו...

11. AFC Member

בדיוק. תוסיף את רוד ואן-ניסטלרוי, החלוץ המלוכלך באנגליה.

טוב, מישהו מוכן להמר על המשחק (חוץ מעופר)? אין לי מושג מה תהיה התוצאה, באמת, מנצ'סטר ניצחה פעם אחת את ארסנל וארסנל ניצחה פעם אחת את מנצ'סטר באולד טוילט, באותה תוצאה בדיוק, ארסנל טובה יותר אבל בכושר נחות... יהיה מעניין, ללא ספק. בהחלט הכל יכול לקרות במשחק הזה.

ודייר, סליחה, חוץ מכל התיירים היפנים, כל אנגליה בעד ארסנל.

12. KirkH Member

אהה, למה לא אמרת שאתה רוצה לשמוע הימורים? בבקשה...

0-0. ככה זה, מכל הבלונים שמנפחים תמיד יוצא בסוף האויר ובדרך כלל הוא גם לא מריח משהו משהו. לדעתי היות וכרגע שתי הקבוצות עם אותו מספר נקודות (בהנחה ממש לא מבוססת אבל די הגיונית שהתותחנים יקחו את משחק ההשלמה שלהם) אף קבוצה לא תהמר. זה לא שיש קבוצה שבאה כאילו שזה הסיכוי האחרון שלה, שאם היא לא מנצחת את היריבה אין אליפות. אני חושב שגם ונגר וגם סר לוזר מאוד בטוחים בקבוצות שלהם והם בונים יותר על המשחקים הבאים מאשר על המשחק הזה. והכי חשוב מבחינת שני הצדדים זה לא להפסיד. נתיקו יתקבל בשימחה אצל שני המחנות. ניצחון יהיה חתיכת בונוס...

כמו שאמרתי, אני הולך על תיקו, הרבה כאסח המון מלחמה די הרבה מתח, אבל בסופו של עניין, תיקו, ועם מעט שערים עם בכלל...

13. Hammers Fan Member

משום מה אני דובק במנצ'סטר יונייטד במשחק הזה (אני פשוט לא מאמין שאני כותב את זה :x ).

לאחר המשחק הכל כך שפל של התותחנים בהייבורי נגדינו באמצע העונה, אני פשוט לא יכול לעמוד לצידם. ברקאמפ החלאה הכניס מרפק לבוייר, פירס עשה הצגה והרחיק ברחבה והרחיק לנו שחקן.

אני עדיין מחשיב את ארסנל כ"לאקי ארסנל", פשוט מגיע ליונייטד יותר לזכות באליפות הזו, אתם יכולים לחלוק עלי, אבל אני בטוח שבתוך תוככם אתם בטוחים שזה המצב. מנצ'סטר יונייטד היא הקבוצה הטובה ביותר ביבשת הבריטית :cry: .

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת יכולת עכשווית כולנו יודעים שיונייטד יותר טובה, אבל מבחינת הפוטנציאל כולם יודעים שארסנל כמעט ברמה של ריאל. מי לא זוכר את ההצגות הנפלאות בתחילת העונה, כשכל אירפוה התמוגגה מהכדורגל הקסום, המבריק והכל-כך לא אנגלי של הגאנרס (4-1 על לידס באלנד רואד, 4-0 על פ.ס.ו בהולנד, ועוד רבים וטובים). רק חוסר מזל משווע במהלך העונה מביא את ארסנל הלוזרים למצב שבו יונייטד מעליהם ב-3 נקודות ועם משחק עודף (זוכרים את שתי תוצאות התיקו מול ליברפול? ההחטאה של ג'ילברטו מול שער ריק ב1-1 והגול של הסקי בדקה ה-90 ב2-2). יונייטד נמצאת כרגע בשיא, אבל אם ארסנל ישחקו בחצי מהיכולת בתחילת העונה הם ישברו את הכלבים מאולד טראפורד. לעומת זאת אם הם ישחקו כמו שהם שיחקו מול שפילד יונייטד, יונייטד תנצח די בקלות.
    תחזית שלי (בבקשה אלוהים תעזור לנו ולכל אנגליה): 3-1 לארסנל.

15. AFC Member

לאקי ארסנל?

אז מי שמנצח את ווסטהאם בתוצאה יותר גבוהה הוא הכי טוב באי הבריטי?

טוב, סליחה, אבל ארסנל העונה הראתה תצוגות מדהימות, כמו 5:2 על וו.ב.א, 4:1 על לידס באלנד רואד, ניצחון בדרבי מול ספרס 3:0, ניצחון בחוץ מול צ'רלטון 3:0, 4:0 על בירמינגהאם סיטי ו-5:1 על מנצ'סטר שיטי. במקום להסתכל על המחזורים האחרונים, כשמנצ'סטר התעללה בליברפול וניוקאסל, אולי תרחיק מבט לכל העונה?

בקשר לתלונות שלך - אתה מכיר מישהו שלא היה רוצה להכניס מרפק לבויאר?!