המחזור ה 35 בסריה A:: תיקו בין נאפולי לרומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏27/4/12.

1. ASROMA Member

סטטוס 55 נקודות בקרב על המקום השלישי שמגיע לנקודת רתיחה, אינטר מנצחת ונצמדת ללאציו ונאפולי עם אותן מספר נקודות לפני המשחק הערב בפריולי. בנקודה מסוימת יש לנו סיכוי די קלוש אבל יש עם אודינזה תנצח את לאציו היום... ואז כולן יהיו עם 55 על סף ההזוי.

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא מאמין שנעשה את הבלתי יאמן אבל אני כן מרוצה מדבר אחד-קאסנו. איזה שחקן! הראה למה התגעגענו אליו כל כך, החזיר תהיות של מה היה אם אבל לפחות כעת ניתן לקוות שיגיע בריא בקיץ לפולין ואוקראינה כדי לעשות משהו בזירה האירופאית. פורצה קאסנו!

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

פער בצמרת: +3 ליובה ויתרון במפגשים פנימיים.
    משחקים נותרים ליובה: לצ'ה (בית), קליארי (חוץ), אטלאנטה (בית).
    משחקים נותרים למילאן: אטלאנטה (בית), אינטר ("חוץ"), נובארה (בית).
    ביאנקונרים מסריחים, ברכות על האליפות. אם נשים בצד את תלונות השיפוט וכל שאר הוויכוחים, גולת הכותרת של האליפות ה28 אמנם תהיה ההימנעות מהפסדים (בתקווה שתפסיד למרות שקשה לי להאמין), אך לדעתי נעשה פה סוג של עוול להגנה של הקבוצה. נותרו שלושה מחזורים לסיום ועד כה הקבוצה ספגה בליגה פאקינג 18 שערים (לאור היכולת של הקבוצה היא תספוג מקסימום שני שערים עד סיום העונה), אם ספיגת ה24 שערים של מילאן אשתקד הייתה יוצאת דופן מה נגיד על ההישג הזה?
    --------

מהלך אישי יוצא מן הכלל של נוצ'רינו. עם כל הכבוד למארקיזיו, נוצ'רינו ראוי יותר לפתוח בהרכב הנבחרת, אני מקווה שפראנדלי חושב כמוני. קסאנו... חלוץ אדיר. אם לא היה תוקף אותו השבץ הארור, זהות האלופה הייתה נקבעת כבר לפני מספר חודשים.

4. AS R Member

כמעט כל שער של ווצ'יניץ' הוא שער מרהיב. הראשון שלו היום פשוט אדיר, מזכיר לי את שער הכבוד של דה רוסי באולד טראפורד באותו משחק איום.

האוהדים של רומא כבר שבועות דורשים את פיטוריו של אנריקה. אתמול טוטי ניגש לדבר עם האולטראס במחזה נדיר. בניגוד לשמועות ברשת הם ממש לא קיללו אותו אלא רק אמרו לו דבר אחד- שאנריקה יעזוב.

מארקיניו בהחלט מתגלה כשחקן נהדר כצפוי, אם כי בברזיל הוא היה משחק באופן שונה לחלוטין. שם היה לו תפקיד הרבה יותר חופשי והיה פורץ בדריבלים מסחררים מדי משחק. ברומא הוא משחק בצורה מתונה יותר, מצטרף להתקפה כשאפשר ומגלה בעצמו את יכולת הנגיחה שלו בה לא ממש השתמש בברזיל.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

6 נקודות מתוך 9 נותרות, זה מה שצריך. זה צמוד יותר ממה שנראה, תיקו אחד ארור וכל המומנטום הולך...

אני כולי עם אודינזה היום, 4 קבוצות 55 נקודות... וואו זה יהיה מטורף

6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש תחושה רעה שהמאבק ייגרר עד המחזור האחרון. מקווה מאוד שאני טועה.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

Udinese: Handanovic; Benatia, Danilo, Domizzi; Basta, Pinzi, Asamoah, Pasquale, Abdi; Fabbrini; Di Natale

Udinese bench: Padelli, Coda, Pazienza, Pereyra, Fernandes, Torje, Barreto

Lazio: Marchetti; Diakitè, Dias, Biava; Konko, Gonzalez, Ledesma, Matuzalem, Scaloni; Mauri; Rocchi

Lazio bench: Bizzarri, Garrido, Zauri, Cana, Zampa, Alfaro, Kozak

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מישהו שצופה במשחק בין אודינזה ללאציו רוצה להרחיב על מה שהולך? הבנתי שהיה שם שער של אודינזה ששחקני לאציו טוענים שהוא לא חוקי כי נשמעה שריקה (שהבנתי שזה היה מצד אוהד לאציו בכלל).

למרות שמה ההבדל הגדול בין 1 לבין 2..הדיווח האחרון ששחקני לאציו מסרבים לחזור למגרש.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

4 קבוצות עם 55 נקודות! מקום אחד בלבד בליגת האלופות! למי בכלל אכפת מהסקודטו? איזה מאבק אדיר!

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

Marchetti went up for a Lazio corner kick and was close to getting his head to it, but with the goalkeeper halfway up the field Udinese went on the counter-attack and Pereyra was able to deposit into an empty net.

Lazio were livid and a scuffle broke out at the final whistle, as they heard a whistle from the crowd and stopped playing. Andre Dias was particularly furious and was sent off for his protests, while play was halted for several minutes as the referee tried to restore calm amid absolutely chaotic scenes on the touchline. The final whistle did eventually go after Scaloni refused to leave the referee alone and was booked, while he then had to be dragged off the field by teammate Cristian Ledesma.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן נשמעת פה שריקה וניתן לראות שגם חלק משחקני אודינזה מפסיקים לשחק אך לא ברור לי מדוע מארקטי והלציאלי הנוסף ממשיכים לשחק, אם הם היו מפסיקים כמו השער אני לא חושב שהשער היה נחשב.

בכל אופן, בין אם השריקה הגיעה מהשופט או מאחד האוהדים, אודינזה הייתה מנצחת בכל מקרה ויוצרת טבלה צמודה ביותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/12
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מביך שדבר כזה קורה. גם אם מארקטי והשני היו עוצרים זה לא אמור להשפיע על ההחלטה של השופט לאשר או לאשר את הגול בכל מקרה.

פולמי ככל שיהיה, עדיין מדובר בשער ושער בכורה לטוקו פריירה באיטליה.

14. 亚历山大帕托 Member

למה כולם מתחרפנים כאילו שמו את הבתים שלהם על אנדר שערים? השער הזה לא משנה כלום בטבלה הפנימית בין הקבוצות.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל אנדרה דיאס שקיבל אדום ומורחק משלושה משחקים בעקבות התבטאויותיו החריפות נגד אחד הקוונים בסיום המשחק, מצטרף מארקטי לאחר שנמצא כי דחף את השופט בסיום. השוער מורחק מארבעה משחקים ובכך שניהם לא ישחקו יותר העונה.
    דיאס לא אבידה כל כך גדולה, אלא להפך כשדיאקיטה יושב על הספסל, אך ללא מארקטי סיכויי ההעפלה של לאציו לליגת האלופות פוחתים משמעותית. קבוצה כל כך מטומטמת...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/12