המחזור ה-35 בסרייה A:: העיניים לסאן-סירו (ולצ'זנה)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏29/4/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן? אמרת את אותו הדבר אחרי שפאלרמו הובילה 2:0 בתוספת הזמן כשצ'זנה ב-10 שחקנים והיא כבשה פעמיים ויצאה עם נקודה? אמרת אותו הדבר כשצ'זנה ניצחה בבולוניה בקלילות? כשצז'נה ניצחה את בארי והורידה אותה ליגה? או כשהיא דפקה שלישייה לסאמפ במאבק ישיר ביניהן במאראסי? אהה בגלל שהיא שמטה ניצחון מובטח נגד אינטר מגיע לה לרדת, לא כי כבר חודש שלהם היא נראית כמו הכל פרט לקבוצת תחתית.

מה זה כל מאמן היה שם אותם, זה מה יש, זה לא שהוא יכול לשלוף את צ'אבי...אני לא יודע מה הסיפור בין קוטיניו לליאונרדו, אבל לא נראה לי שזה מקצועי, בטח נוכח העובדה שעד שהוא נתן לו לשחק מול באיירן ובמשחק שלאחר מכן הוא היה נראה טוב, אז באמת שאין לי מושג מה הבעיה שלו איתו, אבל משהו אומר לי שזה לא מקצועי.

תסכים איתי גם שההבדל בין הצלחה לכישלון היה דקיק ביותר, הרי לא היה חסר הרבה כדי שלא ננהל את השיחה של איך הוא הצליח בחילופים. אין מה לעשות, יש פעמים שמאמנים עושים חילוף ופוגעים בינגו ויש כאלה שלא. כשזה קורה לא מעט פעמים זה מגמה (גם נגד פאלרמו ליאונרדו הכניס את פאצו בפיגור 2:0 וזה שינה את המשחק, גם נגד בארי ב-0:0 חלש הוא הכניס את קארג'ה וזה נתן לו שער ניצחון, גם נגד סאמפ הוא עשה חילוף והזיז את סניידר הצידה ובסופו של דבר אינטר ניצחה. אין לי בעיה לקטול אותו כשמגיע, אבל לא צריך להרוג אותו בכל פען גם כשהוא עושה מעשים נכונים).

ועכשיו לפינה: רגע של אתנחתה.

תקציר הניצחון + ריאיון אחרי המשחק עם ליאונרדו

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד פאלרמו הקבוצה בפיגור שני שערים במחצית, מה כבר אפשר לעשות כדי להוציא משהו מהמשחק אם לא להכניס את החלוץ היחיד שיושב אצלך על הספסל.
    כשרשמת על המשחק נגד בארי נראה לי שיש לך טעות כי השגתם נגדם ניצחונות חלקים.
    במראסי הוא תפקד כמו מאמן, שיהיה לו לבריאות.

כמו כולם גם אני בעד הישארותה של צ'זנה אך לא בגלל האיצטדיון האלגנטי הוא ההופעות היפות של הקבוצה אלא רק בגלל אנטוניולי. בגילו הוא נותן הופעות נהדרות שכוללות זינוקים ורפלקסים שלא מביישים שוערים צעירים ממנו פי שתיים.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק נגד בארי של אינטר היה נראה כמו כלום עד לדקה 70 כשהיה 0:0 ואינטר היתה אמורה להיות עם הרחקה אחרי שקיבו הימם איזה מישהו ואז קארג'ה נכנס ו-2 דקות אחר כך כבש, בישל בדקה 90 לסניידר ונגמר 3:0.

זה לא רק האיצטדיון, חחח אם כבר יש אפשרות לאיצטדיון ראוי באיטליה אז למה לא, אבל בעיקר בגלל היכולת של החודש וחצי האחרונים, במיוחד כשאנחנו רואים את סאמפ כמו צוללת רק שוקעת ושוקעת ומבזה את עצמה (וגם כשהם ניצחו בחוץת לראשונה מאז ספטמבר זה היה בפנדל בזחילה) ואת לצ'ה שעדיין לא החליטה אם היא קבוצת כדורגל או שהיא מסננת ועד שהיא תחליט כנראה יגיע המחזור ה-38 ואז נדע.

נערך לאחרונה ב: ‏30/4/11
  4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד בארי חארג'ה אכן כבש ובישל אבל יש לך טעות- חארג'ה שיחק 90 דקות.

5. 亚历山大帕托 Member

מחר ההפרש יעמוד על 6.
    נפסיד ברומא, אינטר תנצח את פיורנטינה. הפרש 3.
    פרפרים בבטן.
    ננצח את קליארי ונחגוג אליפות.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני מתבלבל, יכול להיות שהוא הכניס את סניידר?

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן

עריכה: נאפולי יכלה להשיג תוצאה הרבה יותר יפה אבל לאחר שני הפסדים רצופים העיקר הניצחון שלא מאפשר לאינטר לברוח. אדוארדו הפתיע אותי לטובה היום ובכמה מחזורים שיצא לי לראות את ג'נואה במולטיקאסט. הוא משכיח לגמרי את התצוגות העלובות שלו בחצי הראשון של העונה.

מחר מתחיל חודש מאי וברחבי איטליה הגשם חוגג, אני חשבתי שרק אצלנו המזג אוויר משתגע...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/11
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב פאציני, אחרי בדיקה קטנטנה, כנראה ידע מה הולך לקרות, בהיותו שחקן סאמפ, הוא ניצח השנה באותו איצטדיון את צ'זנה בזכות שער בדקה ה-92...

9. cazzo Il Capocuoco

ישנם עדויות שכמה אוהדי שטוטגארט נסעו לראות בעונה השעברה את משחק העלייה בפיאצ'נצה. אני חושב שיש חברות בין אוהדי צ'זנה ושטוטגארט, אבל אני לא בטוח ש"גורמים רשמיים" יאשרו לך שיש ברית בין האולטראס השונים.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא פלאמיני שהשנה היה רחוק מלהרשים מעלה אותנו ליתרון במהלך מדהים. אם הוא יחזור לעצמו זה יהיה מעולה עבור מילאן.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איבוד נקודות של אודינזה בפירנצה (בינתיים 1:2 לויולה) וניצחון של יובה באולימפיקו יבטיחו לאינטר את המקום האוטומטי בליגת האלופות בשנה הבאה. אגב מישהו יכול להסביר לי למה המשחקים של רומא ולאציו באותה שעה בערב ואילו אודינזה משחקת עכשיו?

בתחתית במאראסי נדמה ששתי הקבוצות לא רוצות להפסיד, אבל ברשיה חייבת לנצח אחרת היא יורדת ליגה סופי (נכון יהיה 5-6 הפרש אבל אין שום סיכוי שבעולם שברשיה תיקח 9 נקודות כשהשאר לא ייקחו אפילו נקודה). בהתחשב בתוצאה של צ'זנה אתמול, למראית עין, תיקו יהיה טוב לסאמפ כי היא תצמק את הפער אבל בהתחשב בעובדה שהמשחק בבית והיריבה היא ברשיה, אז היא חייבת לנצח כי אין לה משחקים קלים עד לסיום.

לצ'ה קייבו וקטאניה נגד קלארי, גם הן ב-0:0, כל התחתית ככה, מבחינת קטאניה, אם היא מנצחת היא מבטיחה את ההישארות כמעט סופית, מבחינת קייבו זה אותו דבר, כי הפסד שלה על לצ'ה יכניס אותה חזק למאבק ותוסיפו לזה ניצחון של סאמפ ובכלל תהיה קלחת רצינית שם.

מילאן כמו מילאן, מאז הדרבי, משייטת לה לאליפות ראשונה מאז 2004, סיום ל-7 השנים הרעות מה שנקרא ביהדות : )

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/11
  12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

רומא ואינטר משחקות באותה שעה אך אחת היום והשנייה מחר. אני שם לב שבמחזור הנוכחי וזה הקרוב משחק הסנדוויצ'ים הועבר לשני בערב ולדעתי זה נובע מהפסחה או משהו בלוח הנוצרי.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי עדיין מה הקשר בין רומא לאינטר, אני יכול להבין את העניין של להעביר את משחק הסנדווצ'ים לערב אבל אם כבר הפער הוא כל כך קטן בין הקבוצות למה לא לעשות את שלושת המשחיקם יחדיו.

INCREDIBILE A MARASSI ברשיה מוליכה פעמיים, בסאמפ תופסים את הראש איך זה קורא להם, איזה הגנה שערורייתית של סאמפ, מצד אחד פנדל שלא נשרק ואקארדי משחרר בעיטה ארוכה, קאראצ'יולו מתגבר על שני שחקנים והשוער, לא להאמין ודוחק את ה-1:2.

קייבו מוליכה על לצ'ה, פתאום בצ'זנה מתחילים לנשות יותר בנעימות, וואו איזה החמצה של מוקארדלי. רק בקטאניה אין שערים.

אודינזה יכולה להאשים רק את עצמה אם היא לא תעפיל לליגת האלופות, לא מפסיקים לבעוט בדלי במשחקים האחרונים. אם הם חוזרים מה-3:2, מגיעות להם מחמאות אדירות כי הויולה היו צריכים להוביל לפי מה שמראים בסימולקאסט לפחות בעוד שער אחד.

---

עריכה: איזו מחצית גדולה בג'נובה, 2:2, סאמפ חוזרת שוב, יופי של פריצה של טיסונה, ארבעה שערים במה, 12 דקות? אגב הבישול בשער הראשון של סאמפ, מדהים.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

התבלבלתי בין אינטר ללאציו.
    כנראה שהמשחקים של רומא, לאציו, אודינזה אינם באותן שעות בגלל אילוצים שונים או פריסת שידורים שתניב יותר כסף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/5/11
  15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ברור העניין הזה, להיפך אם היו משדרים ביחד היה לדעתי גורר יותר מתח...אגב שמתי לב שלראשונה 2 המחזורים האחרונים יהיו בלילה ולא אחרי הצהריים...המשטרה אגב בטח מתנגדת נחרצות בשל החוליגניזם והראות בלילה.

אגב פארמה, מוליכה על פאלרמו 1:2, אם היא מנצחת, ניצחון שלישי ברציפות, בדיוק מתי שצריך מתחבר לה.

עריכה:

מלך ברשיה אומר את המילה האחרונה? 2:3 קאראצ'ולו, בישול נהדר של דיאמאנטי, הגנה נוראית של סאמפ, עומד מרחק 5 מטר מהשער. פארמה (1:3 - קאנדרבה סוגר סיפור עוד עונה ב-A!), קייבו (0:1) וקטאניה (0:2) - אם הן מנצחות, הן נשארו בליגה סופית והמאבק נשאר בין ברשיה (בהנחה שתנצח), סאמפ, לצ'ה וצ'זנה. אגב המאמן של סאמפ חתיכת דביל, בפיגור 2:3 הוא מוציא את פוצו, היחידי שתפקד בהתקפה שלו ומכניס את מאקדה...יש לו מזל שיש את מאניני, ששולח כנראה את ברשיה ל-B ועושה 3:3 בתוך תוספת הזמן, שער גדול של מאניני.

פיורנטינה מפרקת את אודינזה 2:5, הויולה אגב עם הפסד אחד, למילאן, ב-13 המשחקים האחרונים.