המחזור ה-35 בסרייה A:: העיניים לסאן-סירו (ולצ'זנה)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏29/4/11.

1. עודד (אוהד הצלחות) Member

נו, הרי כל מי ששיחק צ'מפיונשיפ מנג'ר -3/04 יודע שצ'רצ'י השחקן הכי טוב בעולם עוד מגיל 17 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 הפנדלים שקיבלנו אתמול מעלים אותנו ל13 פנדלים העונה. הקבוצה היחידה שעברה משהו דומה זה לאציו עם 14 פנדלים ב96'.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקו מוטה פתח בכל חמשת משחקיה האחרונים של יובנטוס (למחזור אחד הורחק) ורק במשחק אחד עבר את ה 60 דקות (63). תנו הימור מתי דלנרי יוציא אותו היום.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פיהוק אחד ארוך ומשעמם. אין מתחרים למחצית העלובה הזאת... יאללה סורנסן.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יודע למה לאציו עם סרט שחור על היד? וכמה צופים נמצאים כרגע באולימפיקו?

6. 亚历山大帕托 Member

לא שמעת? זה בכל החדשות ביממה האחרונה.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוסמה או היטלר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פפה עם גול שכנראה ייתן את הניצחון לנו (שוקל מילים לאחר המשחק הקודם מול קטאניה) אך יותר מעניין אותי דווקא המבשל - בראצו. אני לא חושב שיש אוהד יובה שלא מחבב את הבוסני הנחמד הזה, הגיע אלינו ישר אחרי העלייה ומאז תורם את חלקו בצניעות ומבלי לעשות הרבה רעש ובלגן, תוך התמדה והשקעה שניכרים לכל מי שצופה בנו... וכמעט בכל עונה יש לו משחק אחד לפחות שבו הוא מתפרץ ובגללו אנחנו מנצחים.
    בעונה הבאה הוא צפוי לעזוב אך אפשר להגיד שמבין כל השחקנים שהובאו ליובה אחרי הקאלצ'ופולי הוא בין האהודים ביותר.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה לי הרגשה שאחד מהרומאניסטות יכבוש. העדפתי תיקו כמובן אבל גם זה בסדר.

נזכרתי עכשיו שכאן בפורום אוהבים מאוד את מאטרי. על מה?

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, כמה נקודות שלא קשורות למשחק:

- אני חושב שכמעט בוודאות הבטחנו את המקום השביעי (כמה שכואב לומר את זה), כעת צריך לקוות שמילאן לא תפשל בגביע. עם איך שפאלרמו נראית, זו ממש לא תהיה בעיה לנצח אותם ברנצו בארברה.

- לראות משחק באולימפיקו מלא זה בערך הדבר הכי קרוב לגמר מונדיאל שאני יכול לדמיין. אמנם חבל שהרמה לא התעלתה לגמר מונדיאל, אבל האווירה הייתה מצוינת והיה כיף לראות את המשחק באיצטדיון 90% מלא. אני מאוד מאוד מקווה שהאווירה באיצטדיון החדש שלנו תשאף למחצית מהאווירה של האולימפיקו הרומאי. ואפרופו אולמפיקו, נשארו לנו עוד 2 משחקים לסבול את האיצטדיון המעצבן והמנוכר שלנו. באמת שאי אפשר לחכות.

- לא אתעלם מהחוסר ספורטיביות שהפגין פליפה מלו כשצלל אחרי שלדסמה לא הספיק לגעת בו ובכך גרם לו לקבל את הצהוב השני. מצד אחד לדסמה גלש כדי לעצור מתפרצת וצהוב היה הגיוני ביותר אך הנפילה של מלו כדי "לסחוט" את הכרטיס היא משהו שאני אישית סולד ממנו.

בכל משחק שהוא משחק הוא מאוד מסוכן, כולל היום (ההחמצה שלו במחצית הראשונה היא יותר הצלה אדירה של מוסלרה), הוא כבש 7 שערים ב-12 משחקים כשברובם הוא לא משלים 90 דקות שזה נתון מצוין יחסית לשחקן שמגיע באמצע העונה. יש לו קילר אינסטינקט שאין לאף אחד אחר בסגל שלנו, הוא גם מהיר וגם שולט בכדור ולא בול עץ כמו טוני. לפעמים הוא יותר חלש מהרגיל, כמו היום, אבל באופן כללי הוא מצוין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/11
  10. 亚历山大帕托 Member

לדזמה ניסה להשיג אותו בבעיטת המשך ונדמה לי שהצליח ללטף אותו קלות, אבל כמובן שפפה צלל. מה זו הקבוצה המגעילה הזאת שבניתם לכם? להקיא.

משחק מזעזע.

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נשמע כמו אוהד אינטר מהזן הנחות ביותר.
    4 נקודות מהמקום הרביעי כשנשארו עוד 3 משחקים זה לא כזה נורא. רומא מפסידה למילאן, לאציו ואודינזה נפרדות בתיקו והינה נשארו 2 נקודות לסגור בשני משחקים.

עריכה לגבי מאטרי : ראיתי 3\4 משחקים שלו ובכולם הוא החמיץ בצורה מזעזעת שערים בטוחים אחד על אחד מול השוער. הוא גם לא תורם שום דבר לבניית ההתקפה ככה שתהיתי האם לא עדיף לפתוח עם טוני שבכל פעם שנכנס מעורב בשער וסוחב איתו את כל הגנת היריב.

12. Joel Gion Member

גם אם לדסמה לא פגע בו (עזוב את זה שרק על הכוונה, שבבירור הייתה, מגיע לו צהוב), מלו ממש לא צלל או התחזה ומקסימום הסתבך ברגליים ונפל. הספרינט לעבר השופט והעצבים לא מוסיפים לו כבוד אבל זה משהו באישיות המתוסבכת שלו שאני כבר למדתי לקבל ולא להתרגש יותר מדי.

קובי, מאטרי מלך העולם וצריך להיות החלוץ הפותח של הנבחרת. החמצה אחת, שגם היא הרבה יותר הצלה אדירה של מוסלרה, לא אומרת כלום.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור מוצלח למחלקת הנוער שלנו.

צמד לדיאגוסטינו.
    צמד לצ'רצ'י.
    צמד לטוטי.
    שער ניצחון לרוזי.
    שער ניצחון לפפה.

3\4 נוראיות במיוחד וזה רק במשחקים שיצא לי לראות. יש כסף, תקנו חלוץ ברמה עולמית.

14. Joel Gion Member

כסף אין כל-כך ובכל אופן תודה אבל לא תודה, מאטרי בדרך הנכונה להפוך ל"חלוץ ברמה עולמית" (פשוט חולה על ההגדרות האלה). גם טרזגה לא היה משתתף בבניית ההתקפות ואיתו בהרכב בכלל היה נראה שאנחנו באופן קבוע משחקים עם 10 נגד 11, כל עוד מאטרי ימשיך ללכת בדרכו ולנצח לנו משחקים אני אצליח לחיות עם זה.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק הנקודה שלי. אם אתה כבר לא עושה כלום, לפחות אל תחמיץ כמו חובבן. מאטרי נמצא שנות אור מטרזגה ולדעתי יובנטוס מסוגלת להרכיב התקפה טובה יותר.

הידיעות על ההשקעה הגדולה בקיץ שיקריות?