המחזור ה-35 בפרמיירליג: ערב חג והיא לבד, מול הטלוויזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/4/16.

1. JohnTerry26 Member

פשוט כתבת את זה כאילו זו לפחות דעה פופולרית. ואתה דיברת על סגל, לא על שילוב בין מאמן לסגל. יכול להיות שהעונה הכל כך גרועה בפרמיירליג גורמת לאנשים להוריד את הסטנדרטים שלהם לרצפה, טוטנהאם עשתה שיפור עצום העונה, אבל היא נלחמת על אליפות בגלל ששאר הקבוצות עלובות, אחת אחרי השניה. לשחקנים כמו ווקר, לאמלה, דמבלה, דייר וכל מי שיושב שם על הספסל אין קשר אמיתי לרמות הגבוהות לדעתי. גם ורטונגהאן ורוז לא נחשבו ממש לפלוסים בסגל שלהם לפני העונה הזאת.

אגב, תתפלא אולי לשמוע שהתיקוני לשון האלו די ילדותיים, כשאתה מפנה את תשומת הלב אל ה״בורות״ של זה שאתה מתדיין איתו. הרי העברית שלי לא באמת מעניינת אותך.

k_700 אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

כי זה הסגנון שואן חאל מנחיל. איטי ושבלוני כזה שלא מחפש ליצור הרבה מצבים.

3. nwish Member

בטח שהיא מעניינת אותי... אחרת לא הייתי מתקן אותך.
    מה "ילדותי" בזה? למה אתה לוקח את זה כהתקפה כשאני מתקן אותך? אתה לא רוצה לכתוב בעברית נורמאלית?

ואני חושב שאתה ממעיט בקפיצת המדרגה שהם ביצעו השנה, אריק דייר, דני רוז שנבחר לנבחרת העונה, ובעיקר דמבלה ולאמלה שרוב מי שצופה בטוטנהאם יגיד שהם מהטובים ביותר בקבוצה השנה, בעיקר דמבלה.
    בקיצור, אתה טוען שהליגה מחמיאה להם, אני טוען שהם פשוט באמת טובים, כרגע - זה נראה כאילו אני צודק, מצד שני הדבר לא באמת קריטי לי, למרות שהוא בהחלט דעה פופולרית.

לגבי קייל ווקר - יאפ, הוא טמבל, לא חשבתי על עמדת המגן הימני.

ובכ"ז - אני עדיין משוכנע שיש להם את ה-11 הכי חזקים בליגה, כי סיטי מקרטעת מהקישור ההתקפי ומטה, ארסנל לא קרובה, לגבינו אי אפשר באמת לשפוט אף שחקן עד שהדג יתחפף, ואתם? מה שאמרתי על סיטי רק שההתקפה שלכם פחות חזקה משלהם, כל זה לפחות כרגע, כן? בקיץ מאמין שזה ישתנה.

4. JohnTerry26 Member

כשאתה בוחר לתקן מישהו בפורום מבחינתך זה יותר מסתם בלבול בעת ההקלדה, זה חוסר ידע שצריך להתעכב עליו. מה גם שאם זה היה חשוב לך היית עושה את זה גם כשאתה לא מתכתב עם אותו משתמש. לא יודע, לא נראה לי כנה, אבל נעזוב את זה.

אני לא בטוח שכרגע זה נראה שהצדק איתך לגבי שחקני טוטנהאם, הרי אותם שחקנים היו שם בעונות קודמות, ולפיהן אני לא בטוח שהיכולת שהציגו העונה תחזור על עצמה. ואני עוד יותר לא בטוח שיכולת כזאת תזכה אותם בפרסים/איזכורים של ׳בין הטובים בליגה׳ בעתיד, ברגע שהקבוצות הגדולות יכנסו למומנטום משלהן.

5. alexshw Member

לסטר השוותה את הניצחון הכי גבוה שלה בפרמייר ליג - הקודמים היו 4:0 על דרבי קאונטי באפריל 1998 ו - 4:0 על לידס באוגוסט 2003

6. oranfu Member

כמו שיונייטד סביר שתשתפר כאשר יהיה מנג'ר אחר בעונה הבאה, כך סביר שליברפול תשתפר כשלקלופ יהיה עוד זמן לעבוד עם הקבוצה ויהיה רכש שישדרג.

לא ברור לי איך הדברים האלה רלוונטיים אגב לנקודה שהועלתה.

7. alexshw Member

לסטר בודאות תחגוג אליפות ב - OT אם תנצח.

8. oranfu Member

וואי וואי וואי. איזה תוצאה תענוג של טוטנהאם :)

golding אוהב/ת את זה.
  9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אחרי שנכתב בבוקר בוואלה שהתרנגולים ינצחו הערב בקלות לא היה ספק מה תהיה התוצאה בסופו של דבר.

golding, yakov_y ו-AS R אוהבים את זה.
  10. BayernMunchen Member

נראה לי שגם אוהדי יונייטד ישמחו אם לסטר תיקח, איזה תופעה זאת, פשוט לא יאמן! :)

11. alexshw Member

זה משפיל כשקבוצה אורחת מוכתרת אצלך בסלון. לסטר תיקח אליפות גם אם תפסיד ב - OT מה גם שליונייטד בפירוש יש על מה לשחק.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  12. nwish Member

בגלל שתמיד מדברים "נכון לתקופת הזמן המייצגת" - אני מדבר על העונה, אין לדעת אם השחקנים שלהם ישלטו בכל קבוצה גם בשנה הבאה, מן הסתם. מסכים איתך.
    אבל כמו שאמרתי בסוף העונה שעברה על הארי קיין למישהו שלא אזכיר את שמו כי אז הוא יקפוץ - אי אפשר גם לדעת שהם לא יעשו זאת ושהם לא באמת ביצעו קפיצת מדרגה.

בוא נגיד שנחזור לדיון הזה ב.. מחזור החמישי של העונה הבאה ונסיים עם הדיון התיאורטי הזה בסבבה? נשמע לי כמו אחלה דדליין.

ולגבי העברית, בכנות - קריטי לי רק כשאני מדבר עם מישהו שאכפת לי מהדיון איתו, לא תראה אותי מגיב להוא-שלא-נזכיר-את-שמו על דברים כאלה. מונה ההודעות שלי יקרוס.

13. alexshw Member

ורדי הושעה לעוד משחק ויחמיץ את אולד טראפורד

14. doundoun Member

מדהים שריאד מחרז נדחה על הסף על ידי ווינסנט לה ברון (האיש החזק במארסיי עד חפני חודש) שלא
    נתן לו אפילו צ'אנס לקחת חלק באימון של קבוצת המילואים ובלית ברירה הגיע הבחור ללה האבר.

15. alexshw Member

יש בליגה האנגלית לא מעט שחקנים שהיו די אלמוניים כששיחקו בצרפת - גם קאנטה, שניידרלין, דיאפרה סאקו. גם על קלישי וקוסיילני אף קבוצה גדולה בצרפת לא שמה עין.

oranfu אוהב/ת את זה.