המחזור ה-35 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/4/10.

1. Gass12 Member

יאללה פיטר צא מזה. נכנסת בי כניסה גסה שדורשת צהוב. החזרתי לך בכניסה מתחת לחגורה.:)
    ..
    גלגל הלאה הכל בסדר ביננו אין טינה ואין נעליים.

2. רפאל Member

לא היה פנדל.
    לעלזל הלך לי כל החשק לראות כדורגל, עם הווינריות הזו שמאפיינת את יונייטד אין סיכוי שהם לא ייקחו בסוף אליפות.
    לא משנה עד כמה טוטנהאם יותר לוזרים אפילו מהסיטי המשחק הזה ישפיע מאוד לרעה היום על צ'לסי.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/10
  3. RealStretford Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx

4. AW forever Member

למחוק.

5. AW forever Member

יופי נחמה שחיכית לי, אבל פנדל היה.
    אני מחכה שתאמץ את העצה של הגאון השני שלכם גאס, אני באמת אחיה גם בלי שתגיב לפוסטים שלי.
    שניכם by far האנשים הכי חסרי מושג בפורום.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

התוצאה הזו היא כמובן לא בשורה טובה עבורינו, אבל מבחינתנו שום דבר לא צריך להשתנות, אם נעשה את שלנו ניקח את האליפות.

באמצע הדרך היינו במצב אופטימאלי והחזרנו את היונייטד בכח למאבק, לקראת הסוף שהיה נראה שזה לחלוטין הולך לכיוון של היונייטד הם איבדו מעט גובה ועזרו לנו לחזור לתמונה, אבל אין שום ספק, זה קרב בין 2 קבוצות שאין לתאר, אלו לא הילדים של ארסנל או הלוזרים של ליברפול, אלו 2 קבוצות חזקות, בוגרות, איכותיות, בעלות אופי, ודי מגוחך היה לראות מספר אוהדים של היונייטד שלא יודעים מה יש להם ביד ואיבדו את האמונה, והיו בטוחים שהם לא לוקחים את הנקודות היום, אבל כנראה הם ילמדו בעזרת ההצלחות שהקבוצה שלהם שוב ושוב נותנת להם, מנצ'סטר יונייטד לא תרפה עד לרגע האחרון, ומנצ'סטר יונייטד תהיה שם כדי לטרוף ברגע הראשון שנראה חולשה, הפער הוא מזערי, גם 4 נקודות זה לא יותר מדי, יש את הלחץ מאחור, אין ספק בכך, אבל פה זה המבחן האמיתי, לא רק היום כמובן, אלא עד סוף העונה.

7. George Best Member

פנדל על בארי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

גם אם תראה עוד אלפיים שנה כדורגל, אתה לא תבין את הבסיס שלו.
    אחרי זה עוד מכנה אחרים חסרי מושג.

פעם אחת אואן דקה 90, פעם אחת רוני, ופעם נוספת סקולסי.
    אנגליה אנגליה אנגליה.

גארי נוויל :aaa8:

אולי העונה לא תסתיים עם תואר, אבל כ"כ הרבה רגעי אושר וגאווה, אחחח איזה קבוצה, האהבה הכי גדולה שקיימת.

פנדל על בארי :aaarofl:

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שוב יורדים באותו יתרון שירדנו בשני המשחקים האחרונים (בהם סיימנו ב2:2), מקווה שלא יהיה שיחזור לתוצאה המעצבנת הזו, בה ספגנו שער שיוויון בדקות האחרונות והפסדנו שתי נקודות שהיו לנו בכיס. כמה כיף לראות את ארטטה כובש, הפעם זה היה לאחר שסחט פנדל וניגש לבעוטו והכניע את רובינסן. סאהה מצוין, כמוהו גם קייהיל, פינאר פחות מדויק מבדרך כלל אך נוכחותו מאוד חיונית לחלק ההתקפי שלנו. מי שמעצבן כהרגלו הוא בילי, עם קבלת החלטות שגויה שבעקבותיה הרס לנו לפחות שני מצבים להגדיל את התוצאה. אין עוררין על פערי האיכות בין שתי הקבוצות, שלא נדבר על פערי האינטילגנציה של המאמנים, בה מויס מוביל בהרבה על סם השמן, שאני לא אופתע אם הוא אחראי על ענן האפר שנוצר באירופה, מאמן אפור ומשעמם, קבוצתו משחקת בהתאם.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להגיד פרט ל- לוזרים.

אין פשוט מילה אחרת לכנות את מנצ'סטר סיטי בכל הקשור למשחקי הדרבי השנה. לוזרים.

במשחק ראשון הפסידו בתוספת זמן.
    בגביע הליגה הפסיד את העפלה בתוספת זמן.
    היום הפסידו בתוספת זמן.

10. Dimitar Berbatov Member

לירן, תעשה לי טובה - 4 נקודות+הפרש שערים זה הפרש מזערי, לא יותר מידי? רוב אוהדי יונייטד המשיכו לשמור על אמונה אבל אני חושב שזה ההפך ממגוחך לחשוב שהסיכויים בקאנטים, זאת מחשבה ריאלית. נוכח הכושר של היריבה, נוכח לוח המשחקים הפחות קשה, נוכח היכולת של יונייטד במשחקים האחרונים ומעבר לכך ההיעדר האופי, הנחישות והמלחמה שדיברת עליה כן.
    אבל אין ספק שתמיד כיף להיות מופתעים לטובה וכשמדובר ביונייטד, זה כבר עניין שבשגרה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא הפרש מזערי, אבל זה ממש לא מבטיח לצ'לסי שום דבר כאשר ידוע שהיא מתארחת בלוד ובאנפילד, וגם משחקי הבית יהיו קשים מאוד, וראינו איך התפתח המשחק מול בולטון, כך יהיה עד הסוף. לוח המשחקים של צ'לסי רחוק מלהיות יותר קל מזה של היונייטד.

הסיכויים של היונייטד רחוקים היו מלהיות שואפים לאפס, גם לפני המשחק וגם אחריו.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שזה שקרוב שוב. כמו בדרבי הקודם בליגה, גם הפעם ראיתי את המשחק עם בן דוד שלי (הגיע כדי לראות את המשחק של מכבי תל אביב מול ביתר ירושלים) ושוב קפצנו כמו שני מטורפים שהרגע יצאו מבית משוגעים בשער של פול סקולס.
    תאכלס, משחק בינוני של שתי הקבוצות. היונייטד יצרו 2 מצבים טובים וסיטי איימה עם כדור אדיר של קרלוס טבז שהענק ההולנדי לקח בצורה ענקית.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אברטון רשמית קבוצה משוגעת. כבר חשבתי שיהיה שוב ריפליי לשני המשחקים האחרונים לאחר שהצלחנו לאבד פעמיים את היתרון שהיה לנו, פעם משער של נזונזי בדקה 68 מ25-30 מטרים שהיה לא מכוסה ובעט לשער של הווארד, שער יפה כשלעצמו. כעבור 9 דקות מויס עשה חילוף מפתיע, הוציא את היברט והכניס את יעקובו, שהחזיר לו ממש 20 שניות אחרי שנכנס כאשר הבקיע את השני מבישול של אניצ'בי שהציג משחק מעולה. חילוף מנצח? לא אם תשאלו את רוברטס, שנכנס מחליף בדקה 63 והשווה את התוצאה בדקה 80. 10 דקות מורטות עצבים כאשר בראש שלי משוחזרים שני המשחקים האחרונים שלנו, אך זה לא קרה הודות ליעקובו שקיבל כדור ברחבת ה16, הסתובב על המקום ושלח פס יוצא מן הכלל לקייהיל שהיה לו מכוסה ברחבה והאוסטרלי דחק את הכדור פנימה. 3:2 במשחק משוגע כמו שהשדר ציין יותר מפעם אחת. צעקתי בגול של קייהיל אף על פי שהשער הזה לא מעניק לנו שום דבר היות ואיבדנו עניין בליגה. ובכל זאת כשהקבוצה שלך מבקיעה שער מכריע במהלך תוספת הזמן, זה הרבה יותר מתוק. תשאלו את אוהדי מנצ'סטר יונייטד.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בולטון עושה מהפך ומנצחת 2:1 בסטוק, עוברת משוכה לא קלה ולוקחת שלוש נקודות יקרות שמעלות אותה למקום ה14 על חשבון וולבס, שהוציאה נקודה חשובה מאוד (ומפתיעה) בקרייבן קוטג', לאחר שסיימה ב0:0 עם פולהאם. ברנלי מפסידה 2:1 באצטדיון האור לסנדרלנד ויורדת למקום הלפני אחרון לאחר הנקודה שהאל לקחה בסנט אנדרוז מול בירמינגהאם. שווה לעקוב אחר התחתית, יהיה חם זה בטוח.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גארט בייל, כפיים איזה מהלך.

2 משחקים מצוינים של טוטנהאם מול ארסנל וצ'לסי בזו אחר זו? זה כנראה חלום כלשהו...האם סוף סוף טוטנהאם תהיה בטופ 4 אחרי שלפני כמה שנים יוסי לקח להם את המקום במחזור האחרון?