המחזור ה-36 בסרייה א':: המאבק על אירופה ממשיך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏7/5/13.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוטי איווניר: "לא נראה לי שאלבראז הבקיע שער בראש מאז שהיה ילד בארגנטינה".

כן, חוץ משער הבכורה שלו העונה בליגה והשער נגד טוטנהאם באירופאית, הוא באמת לא הבקיע בראש. העיקר האידיוט הזה משחק אותה מבין גדול בכל מה שקשור לאינטר.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי היה עדיף לנגוח את הכדור ולא להחמיץ ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

אונאזי!

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/13
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת שאינטר שיחקה טוב, ריקי וגוארין יצרו מהלכים מסוכנים ולמרות שהראשון החמיץ פנדל בצורה מביכה עדיין הוא בין הטובים במשחק הזה, קובאצ'יץ' שוב הזכיר שמדובר באחד השחקנים הטובים ביותר ששיחקו במדי אינטר ב-20 השנים האחרונות וסה"כ הקישור וההתקפה נראו טוב. אבל ההגנה...ראנוקיה פשוט זוועתי, ז'ואן בלם עם פוטנציאל גדול אבל הוא עוד לא בשל והנדנוביץ' נותן לפעמים יציאות של שוער ליגה ג' בישראל.

לא יודע אם הגיע לנו לנצח, מה שבטוח שלא היינו נחותים מלאציו. אבל אין מגיע בכדורגל, והאמת? טוב מאוד שנפטרנו מהנטל הזה שנקרא הליגה האירופאית.

4. BvB Member

לא נסחפתה?שחקן הכי טוב ב20 שנה האחרונות?,היו לאינטר כוכבים אבל מאז שמוריניו עזב המועדון מתפרק.
    עד שלא יביאו שחקנים כמו שהיו אטו,זלאטן,סניידר,פאנדב הם יישארו ככה ולא יתקדמו.
    לגבי השחקן הכי טוב ב20 שנה האחרונות אל תשכח שחקנים כמו אדריאנו החלוץ ולואיס פיגו נראה לי שהם בקצת יותר טובים

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאז שמוריניו עזב...כאילו מוריניו השקיע מהכיס שלו בתקציב וכאילו הוא זה שניהל את העניינים. אינטר במצב פקקט בגלל מוראטי והתנהלות הכי לא נכונה שיש, לא בגלל שמוריניו עזב.

וכן, קובאצ'יץ' אחד מהטובים ביותר ששיחקו במועדון הזה מאז שמוראטי הבן הוא היו"ר, ואני יודע ששיחקו במועדון הזה שחקנים גדולים. אבל הילד הזה, פוטנציאלית, יכול להיות אחד השחקנים הגדולים ביותר בהיסטוריה וזאת לא הגזמה. לראות מבחור שחגג רק לפניי כמה ימים 19 חוכמת משחק וטכניקה ברמה עילאית כזאת זה משהו שלא רואים כל יום ולא כל 5 שנים גם. זה כמו לראות את זידאן שוב רק בתור רג'יסטה, פשוט ככה.

6. 亚历山大帕托 Member

http://www.imagetoo.com/images/1367778790.Xxx

7. BvB Member

זה לא קשור אם מורניו השקיע מהכיס שלו,זאת עובדה מאז הזכייה באלופות ב2010 משהו לא עובד בקבוצה וצריך למצוא פתרון.
    לגבי קובאצ'יץ' אני חולק עליך ולדעתי הוא לא יותר מעוד שחקן הרכב באינטר

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה יכול לחלוק עד מחר, סביב הילד יש קונצנזוס שמדובר בפוטנציאל יוצא דופן.

בשביל להבהיר לך את המצב של אינטר, הבעיות הכלכליות החלו עוד לפני עונת הטראבל, או יותר נכון בקיץ של אותה עונה. אינטר אמנם הביאה שחקנים איכותיים בדמות מוטה, מיליטו, סניידר, לוסיו ואטו, אבל בוא לא נשכח שהיא גם מכרה שחקנים ובראשם איברהימוביץ', שתמורתו היא קיבלה 40 מיליון יורו ואטו, וככה היה לה גם נוח לבצע את הרכישות האחרות(לא כולל מוטה ומיליטו). בכל קיץ מאז, למעט הקיץ האחרון נראה לי, אינטר סיימה ברווח, ויש לכך סיבה - מוראטי. המצב הכלכלי של הבן אדם לא טוב, יכול להיות שעכשיו זה ישתנה עם הכניסה של רוסנפט לסאראס, החברה של משפחת מוראטי, אבל המצב שלו פשוט לא טוב. אני די בטוח שאינטר תהיה הקבוצה האיטלקית הראשונה שיכנסו אליה בעלים זרים, כי היא קבוצה גדולה שנמצאת במשבר כלכלי חריף ולכן לא יהיה קשה להיכנס אליה כבעלים. יכול להיות שזה יקרה בקרוב מאוד.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני מחזורים נותרו לסיום העונה, והמצב בתחתית מתחיל להתבהר. 99.999% שסיינה תצטרף לפסקארה בליגה השנייה. הפער בינה לבין ג'נואה עומד על 6 נקודות, אך לאור העובדה שבשני המחזורים הקרובים הרובור יפגשו את מילאן ונאפולי- הם יאלצו להשלים עם העובדה שבעונה הקרובה ישחקו בסריה בי. אם לא יקרו הפתעות יוצאות דופן, פאלרמו תהיה הנושרת השלישית, שכן הפער בינה לבין ג'נואה תפח ל 4 נקודות.

* לאציו ניצחה אתמול לראשונה את אינטר בסן סירו מאז 1998.
    * לראשונה מזה 14 שנים- אינטר לא תשתתף באף מפעל אירופאי.
    * הפסד נוסף של פסקארה והיא משווה את שיא ההפסדים של ונציה מ 1949/50.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/13