המחזור ה-36 בפרמיירליג - דרבי גדול בצפון לונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏21/4/06.

1. Hammers Fan Member

אוווו...

עכשיו אני נורא אוהב את העובדה שספרס באים להתארח אצלנו כשנועלים את העונה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

2. Gooner Member

TSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS........!!!

3. Rudess Member

איכס, גועל נפש... =ספרס. בושה וחרפה לגנוב ככה שער כששחקן שוכב פצוע על החצי, איפה ה- FAIR PLAY של הכדורגל האנגלי , ועוד בקבוצה שמתגאה על טהרת האנגלים שלה? בושה וחרפה.

אבל העונש הגדול של טוטנהאם יהיה כשארסנל השנה תזכה בליגת האלופות וטוטנהאם תלך לגביע אופ"א, אז יגיע רגע הנקמה המתוקה בעלובי החיים.

4. KirkH Member

תשתה משהו קר לפני שאתה מקשקש... אגב, את מי שנאת עד היום?

אמצע המגרש, אמצע מהלך - אין אף שחקן בליגה שעוצר ומוציא לאוואט. אחרת בחיים לא היינו רואים תיקולים במרכז המגרש שמביאים לשערים קלים. אם זכור לי נכון לפרנסנל היה שחקן שהפך את זה לאומנות וסידר לכם דאבל בדיוק ככה...

אגב, יש לי תהייה קטנה. זה מוסרי פחות או מוסרי יותר מלבעוט לפני שהחומה מסתדרת?

שבו בשקט ותתחילו לחפש מלונות באוזבקיסטן!!!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו באמת חייבים לקחת, אני פשוט רותח מזעם פה... איפה מרטין יול שיבקש משחק חוזר על המהלך הזה כמו שונגר ביקש כשארסנל כבשה ממקרה דומה בעבר?

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

את יונייטד שנאתי יותר עד כה... וקירק, כן, בפירוש כן.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אל תדברו על גביע אופ"א כאילו זו קללה, בסך הכל יפה מה שטוטנאם עשו העונה. בכל מקרה יש להם משחקים דיי קשים, לא סביר שהם יצליחו לשמור על כל הנקודות אצלם, ואם הם כן, אני איהיה מאוד מופתע וגם יגיע להם בלי ספק.

זיהרות יום שלישי, לא טוב להיות בכושר בינוני דווקא עכשיו..

8. Rudess Member

רואים שכדורגל אנגלי לא ראית הרבה, עוד גלורי האנטר. כל קבוצה בליגה האנגלית הייתה מוציאה את הכדור במהלך כזה באמצע המגרש שאין לו שום סיכוי התקפי, כדי לתת טיפול לשחקן הפצוע.

השחקן יכול לבעוט בעיטה חופשית אם הוא רוצה ,וזה באישור ותיאום עם השופט, אחרת שערים כאלה היו נפסלים.

ואיתי, אל תדאג, לא יעזור כלום לרשעים מהלול, וגם לא לסטיב בנט השופט הבן זונה, שפרט לכך שלא עצר את המשחק ,נתן לדווידס לקבל כדור בנבדל ברור באגף שמאל.

מוות לספרס.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  9. KirkH Member

פעם הבאה תעלו בהרכב החזק שלכם - אולי לא יהיו לכם טענות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

10. city Member

הגול של הנרי פשוט אומנות. שהתחיל המשחק לא ידעתי בעד מי אני אהיה, אבל אחרי הגול של טוטנהאם הפכתי למעריץ נלהב של ארסנל. פשוט גועל נפש, לא מספיק שהשחקן פצוע והם ממשיכים לשחק, הם ישר מוסרים לאגף שלו כדי לנצל את ההיעדרות שלו.
    לכל התותחנים, אין לכם מה לדאוג. הרי זאת טוטנהאם, הם בטח יפסידו לווסטהאם במחזור האחרון, או אולי אפילו מול הכדורעפנים במחזור הבא. לארסנל נשארו משחקים קלים (לצערי סיטי היא גם משחק קל בתקופה האחרונה), ואם הם לא יפשלו הם יהיו באלופות.

11. Hammers Fan Member

כמו שהאסלבנק עשה נגדנו במשחק הגביע ב-2002? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

צאו מהסרט, בכדורגל המודרני כולם מרמים את כולם. חוץ מצדיקים בסדום הפייר פליי כבר לא מאפיין את הכדורגל הבריטי, הזרים השחיתו את כולם והיום כל אנגלי בן 16 לומד לצלול ולא לזרוק זין על שחקנים פצועים על הדשא. סה-לה-וי.

ועדיין, טוטנהאם תעלה לצ'מפיונס ליג, כי מגיע לה יותר מלארסנל.

12. KirkH Member

אני גלורי האנטר מספר אחד של כל מי שמזיין את הגאנרס, אפילו אם זה אומר לתמוך ליום אחד בזבל עופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

תתחילו לתרגל. טשקנט.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרנגולים ממש לא יקרים, היום הוכחתם שאתם אפסים. אתם יכולים להתגאות בעובדה שיש לכם בריטים בהרכב עד מחר, כי לתרבות הכדורגל ולספורטיביות שמאפיינת את הכדורגל האנגלי אין לכם שום כבוד, יאנג פיו מביט על אבואה הפצוע, לרגע חשבתי שהוא ירחיק את הכדור, אבל כנראה שהוא פשוט הבין שצריך ללכת על האגף של אבואה ומסר לדווידס, שהיה צריך לצאת באדום כבר לאחר תחילת המחצית השניה. ונגר עלה עם הרכב חלש מאד, טוטנהאם שלטה ולנון עשה צחוק מפלאמיני וסנדרוס במחצית הראשונה, במחצית השניה לאחר שאבואה, ססק והנרי נכנסו השליטה המוחלטת עברה לארסנל, הנרי עם שער גדול, ואן-פרסי ואדאביור לא היו במשחק היום. פירס, דיאבי וג'ילברטו היו גרועים, כנ"ל לגבי רייס. ארסנל היתה חושך התקפית, כשדיורו נתן משחק טוב היום דווקא. משחק כואב מאד, הפסדנו היום את המקום הרביעי והבושה של לסיים מתחת לטוטנהאם תכתים את העונה הזו. בכל זאת העונה תהיה מתוקה אם נזכה בצ'מפיונז ונעיף את התרנגולים מהטורניר הזה, כדי שלא יעופו במוקדמות נגד ברונדבי או משהו כזה.

טוטנהאם פשוט קבוצה של אפסים.

14. Rudess Member

אשחר תודה על התנחומים, אבל אני חושב שארסנל תגיע לליגת האלופות של שנה הבאה, רק דרך הזכיה בתואר הצ'מפיונס ליג השנה. ארסנל עשתה לעצמה את החיים קשים כשאיבדה עוד הרבה נקודות שטותיות במהלך העונה על כל מיני הפסדים שבקלות יכלו להסתיים בתיקו , ואני לא בטוח שארסנל תנצח את כל המשחקים האחרונים שנשארו לה, למרות שעל הנייר הם נראים קלים.
    אני מאחל לטוטנהאם שיסיימו במקום הרביעי, ושאנחנו ניקח את ליגת האלופות, כך הצדק ייעשה.

15. Robin Member

ברור שאם היינו עולים בהרכב החזק היינו מנצחים, מה שמוכיח שעדיין יש מרחק גדול ביננו לסקאם.

כל קבוצה הייתה מוציאה כדור כזה. רמאות, פשוט רמאות. קאריק מסתכל שמה על אבואה על הרצפה כמה שניות טובות ואז ממשיך. רמאים מסריחים.