המחזור ה-36 בפרמיירליג - דרבי גדול בצפון לונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏21/4/06.

1. Rudess Member

וואו, איזה גבר יצאת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זכור לי גם שערים של ארסנל שהתחילו מהלכים לפני שהקבוצה היריבה היו מוכנים... לא רואה בזה משהו נורא כל עוד זה חוקי. וכשיש את ליברפול וצ'לסי בליגה, כל מה הכדורגל האנגלי חיי עליו כל השנים - נגמר וחסל. גם בזה אני לא רואה שום דבר נורא, יש הצלחות באירופה..

3. Robin Member

מה זאת אומרת לפני שהיא הייתה מוכנה? לפני שהיא מוכנה זה אותו דבר כמו כשיש שחקן פצוע על הדשא? רואים את השחקן, מסתכלים, חושבים המממ... כדאי לרמות? מחליטים שכן ומבקיעים? דבר דומה קרה לנו מול שפילד וונסדי (או יונייטד, לא זוכר) ואז ונגר ביקש מההתאחדות האנגלית משחק חוזר. לארסנל יש קלאסה, וזה למה שתמיד נהיה יותר טובים ממכם ספרס, גם אם תסיימו מעלינו עונה אחת.

4. KirkH Member

איפה הסמיילי הבוכה?

מה קרה רודס, רק לכם מותר לרדת על הספרס / צ'לסי?

הספרס לא ראו את הכדור מהרגע שפרנסנל עברה לשחק עם הסוללה הרגילה - אתם יכולים להאשים עד מחר את הפייר פליי, השופט, הסינים, אוהדי צ'לסי וגלורי הנטרס למיניהם. אכלתם את הדייסה שונגר בישל.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב חבר'ה במשחק מול הצוללנים הספרדים כשטאקינרדי צלל ללא שום סיבה נראית לעין, ליונברג הוציא החוצה את הכדור מעמדה מצוינת למתפרצת למרות שזו הצגה ברורה, ארסנל בעבר כבשה כששחקן היה שרוע על הדשא מול שפילד יונייטד ו-ונגר ביקש משחק חוזר, טוטנהאם קבוצה פשוט דוחה.

וקירק, העובדה שהנרי השאיר את ססק והנרי על הספסל כגיבוי מוכיחה שהוא לא זילזל במשחק אלא נתן מנוחה, אומנם לדעתי החלטה לא נכונה שכן המשחק הזה לדעתי יותר חשוב מול הצוללנים הצהובים, אבל הוא לקח בחשבון שהוא יצטרך אותם ומכאן שהוא לא זילזל, הוא ידע שיש אפשרות סבירה מאד שהוא יזדקק להם במשחק הזה.

6. Arsenal fan Member

אבל פה השחקן היה פצוע, מול העיניים של פיו ודאוידס. פשוט בושה וחרפה. תרנגולים אפסים.

תחגגו כול עוד אתם יכולים. לפחות עד ה-17 במאי.
    איזה טעות איומה של ונגר איים. הוא עלה עם שני מגנים שלא יודעים לתקוף, הוא עלה בלי המנוע במרכז השדה, והוא עלה בלי הנרי שעל החשיבות שלו לקבוצה מיותר לדבר.

צריכים לשים הכול על הצ'מפיונס עכשיו. זאת הדרך היחידה להגיע למפעל בעונה הבאה. אני לא רואה מצב שהספרס מאבדים נקודות מול בולטון או ווסטהאם.

7. Rudess Member

לדייסה שונגר בישל קוראים זכייה בליגת האלופות, אני מוכן שאוהדי ארסנל יאכלו כל שנה דייסה כזאת, ואתם תמשיכו לאכול קוויאר.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ווסטאם בחוץ, ליברפול יגיעו לעשות בונקר, מי יודע...

9. KirkH Member

כי הוא היה יכול לשים במקומם על הספסל את וולקוט ובנדטר? ונגר לא דביל מושלם והוא לא חשב שפרנסנל תפסיד בלי הכוכבים שלה, אבל מבחן התוצאה הוא הקובע.

אגב, ווסט האם היא בערך הקבוצה האחרונה שתפתח רגליים מול הספרס וגם בולטון זו לא מכשול שלוזרית טבעית כמו הספרס תדלג עליו בקלילות, יהיה מותח ומעניין עד הסוף.

אבל בינתיים, בוקרסט.

10. Arsenal fan Member

שאני יבין, אתה משווה את הכדורגל של ארסנל לכדורגל של ליברפול?

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פשוט נקבתי במקומות בהם טוטנאם מאבדים נקודות.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף איזה משחק..........

אני יודע דבר אחד בבירור - המשחק הזה היה נגמר בניצחון של החלאות אם היה משוחק במשך 5 דקות נוספות. למעשה, אפשר לומר די בבירור ששלטנו ברוב המשחק הזה ופספסנו יותר מדי הזדמנויות קורצות (שני מצבים מעולים לדפו, כמעט שער מדהים של קאריק, כמה הזדמנויות לטאיניו - איפה אלה שאמרו שאנחנו משחקים כדורגל אפור?). אם לא היינו כובשים שער כך כך מתריס, אלא מנצלים מצב אחד מיני רבים שהיו לנו, לא מן הנמנע שארסנל הייתה נשארת בצל, כפי שהייתה במשך 70 דקות של כדורגל היום.

על השער עצמו יש לי מעט מאוד לומר. זה מעצבן, זה מקומם וזה מאוד לא ספורטיבי. ברור שאם הייתי בצד השני של המתרס הייתי זועק על ההתנהגות המבישה של ארסנל, אבל היום למזלי הייתי בצד הנשכר של המשחק, ואני יכול לומר שמבחינת אקטים לא ספורטיביים נוספים שלא נמנעו, דוגמת שערים מפוקפקים תוך שריקות לא נכונות אודות נבדלים ועבירות פעלו לרעתי הרבה יותר מאשר לטובתי.

לא ראיתי שהתלוננתם על אקטים לא ספורטיביים כפי שקירק ציין, לא אתם ולא הפדופיל דאגתם לנזוף בהתגרויות החוזרות ונשנות של ויירה, לאורן או להמאן מדי דרבי (כולל היום). גם שער שמובקע תוך כדי עבירה או נבדל הוא אקט לא ספורטיבי, ולרוב לא שורקים עליו. זה לא מצדיק אף צד בויכוח, כי אקט לא ספורטיבי הוא גרוע באשר הוא. שום דבר כבר לא ישנה את התוצאה של היום, לדאבונכם וגם לדאבוני - כי לדעתי הגיע לקבוצה שלי לנצח היום והיא כמעט הפסידה.

13. KirkH Member

אחלה דייסה. אני בטוח שאם העניינים יגיעו לפנדלים או יוכרעו מטעות שופט או סתם החלקה של בלם שלכם הטעם יהיה חמוץ משהו.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק על זה יכלתי לחשוב כשראיתי את חבורת הבכיינים הצרפתים אחרי השער של קין. Fair Play MY ASS.

15. Arsenal fan Member

אז מה הקשר ליברפול לפה?