המחזור ה-36 בפרמיירליג - דרבי גדול בצפון לונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏21/4/06.

1. Raulito Madridista

אוהדי ארסנל, לא ברור לי למה אתם כל-כך בטוחים שתזכו בצ'מפיונס, מתוך ארבעת הקבוצות שמשחקות בחצי הגמר אתם השלישית על הנייר, ואני לא חושב שיש קבוצה שמסוגלת לעצור את ברצלונה, שתיהיה בגמר, ואף אחד לא אמר עדיין שארסנל בגמר.

לדעתי וונגר עשה טעות חמורה יותר שפתח ללא פבראגס, הנרי עוד בסדר, אבל פבראגס הוא שחקן שעוזר לארסנל לשלוט במרכז המגרש, וארסנל הייתה חלשה מאוד בלעדיו, משחק גרוע של המגנים שלה. אני משוכנע שהנרי ופבראגס היו יכולים לשחק את כל המשחק הזה, אם ארסנל הייתה מנצחת פה טוטהנאם הייתה נשברת, הגול שהם הבקיעו היה ביזיוני ומכוער, מקווה שהם יקבלו את שלהם בסוף(זה יהיה כל-כך מצחיק אם ארסנל תגמור מקום חמישי והספרס רביעי, וארסנל תשחק במוקדמות ולא הם).
    הנרי הראה עם השער שלו שהוא גאון כדורגל וארסנל בלעדיו יורדת ב50% לפחות. לזה אני לא קורא איבוד נקודות כי זה גול עם מזל כמה דקות לסיום, אבל ארסנל הייתה צריכה גם בעונה הבינונית הזו בפריימרליג להיות רביעית, כל-כך הרבה נקודות שטותיות היא איבדה העונה(הנה מה שאני זוכר):

הפסד מבזה 2-1 בחוץ לווסט ברומיץ
    הפסד 2-1 למידלסבורו בחוץ
    הפסד 1-0 לניוקאסל בחוץ
    הפסד ביתי 3-2 לווסטהאם של בניון
    תוצאת תיקו 1-1 עם פורטסמות במשחק שיכל להיגמר עם חמישייה של ארסנל.

ואני עוד לא תיארתי את ההפסד הקבוע כל עונה לבולטון בחוץ ואת ההפסד לליברפול בדקות האחרונות.

2. ManUtd Fan Member

ידעתי שבסוף, לאחר השער של טוטנהאם זה ייצא תיקו, זה היה כל-כך ברור. אני לא מצדיק בכלל את המעשה של טוטנהאם, הם היו צריכים להוציא את הכדור ולאפשר לטפל שם באבואה. בכל אופן, הייתרון הזה היה מוצדק, בלי שום קשר לפציעה. טוטנהאם שלטו במשחק, עשו הכל כדי להכניס שער. איך התעצבנתי שקאריק לא הכניס מול שער ריק. חבל שהוא ניסה לעבור את להאמן, הוא היה צריך לבעוט כשהוא היה מולו, ומזוותי כמעט בילתי אפשרית אין פלא שהוא החטיא דבר כזה. חבל שהפצצה של ג'רמיין דפו לא שברה את האף ללהאמן. במחצית השנייה טוטנהאם שלטו במשחק, עד השער שלהם כמובן. ייתרון מוצדק הגיע ואז הם התחילו להסתגר, וידעתי שבסופו של דבר יגיע השיוויון. מה שטוטנהאם מצליחה ב-70 דקות ארסנל מצליחה ב-20 דקות. חבל מאוד שככה זה נגמר. דאווידס קיבל אדום כמובן מוצדק, וזו הייתה עבירה של תיסכול.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיש ממש "הגיע" במשחק הזה, כיוון שבמחצית הראשונה ארסנל שיחקה עם הרכב טלאים (כמובן שזו אשמתו של ונגר בלבד אבל מי יודע, אולי ההימור הזה ישתלם בסוף? עדיף לבקר אותו על כך בסוף העונה. אני אישית בינתיים חושב שזה לא היה צעד נכון).

אולי אני נשמע נואש אבל אם אנחנו מנצחים את כל שלושת משחקינו הבאים (שזו אפשרות סבירה בהחלט), מספיק תיקו אחד של ספרס בשני המשחקים שלהם כדי שנסיים במקום הרביעי. ועזבו רגע את הצ'מפיונז ליג, יהיה לי קשה מאד לראות את הגב של הפרגיות בטבלה.

4. Rudess Member

נקווה לא להגיע לפנדלים :)

יאללה טיירי, הולכים הביתה להביא את הגביע מפריז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Gooner Member

אני די בטוח שטוטנהאם יאבדו נקודות מול בולטון,בקשר לווסט האם,אני לא בטוח זה נראה שאלן פרדיו מעדיף להתמקד בגביע...

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוליטו, אף אחד מלבד רודס לא בטוח בכך שארסנל תזכה בצ'מפיונז ליג. מה שכן, אני בטוח שנעבור את הצוללנים הצהובים. אגב הגמר משחק פתוח לגמרי, יהיה מדובר במשחק בית של ארסנל בערך (ועזוב בדיחות על צרפתים וכו', בארסה הביאה לסן סירו 4,000 אוהדים בערך, ארסנל הולכת להשתלט על האצטדיון מבחינת אוהדים), ואולי כמעט בלתי אפשרי להכניע את בארסה בשני משחקים, אבל במשחק אחד הכל יכול לקרות, ובטח שכשמדובר ביריבה קשה מאד עבור הקטלונים. אבל עזוב דיבורים על הצ'מפיונז, היום היה בדרבי האחרון בהייבורי תיקו שכולו הפסד, מתחשק לי לאכול את עצמי ושאולי בית"ר תעודד אותי היום.

7. Robin Member

אויש נו תשתוק כבר. מעניין מה אתה תגיד אם דבר דומה יקרה במשחק שלכם מול ליברפול יותר מאוחר. אני מוכן לשים 100 שקל ש-you'd be singing a different tune.

8. KirkH Member

אני בטוח שהוא יהיה מאושר לדעת שהוא כבר בגמר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Rudess Member

זאת אחת הסיבות שאני בטוח שניקח את ליגת האלופות, המשחק בפריז יהיה משחק ביתי של ארסנל :)

10. Robin Member

בקיצור אנחנו מדברים על אם ואם ואם. קודם נראה אם ווסט האם עוברת ואז נתחיל לחשב את הסיכויים של הספרס לאבד נקודות.

11. Rudess Member

לא צריך כרגע בכלל להסתכל על "אם", צריך רק לרכז את כל הכוחות בליגת האלופות ולהציל את העונה הזאת ובוודאי שאת העונה הבאה.

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק לא הוגן הוא משחק לא הוגן. גם כשהוא גוזר עליכם תיקו 1-1 עם הספאדס במשחק המכריע של העונה וגם כשהוא מציל אתכם מהפסד ביתי לצ'לסי. אז קח לתשומת לבך את העצה שלך ותתרגל שבשלב הבתים האירופי הבא של ארסנל יגיעו ללונדון דנייפרופטרובסק, שחטיור דונייצק וסטיאווה בוקראסט...

13. Rudess Member

שחטיור דונייצק כבר שיחקה מול ארסנל בליגת האלופות לפני כמה שנים :)

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין פנסיונר, כשהשופט שורק לבעיטה והשחקן בועט, מה לא בסדר?

לך תקנה איזה תואר אליפות.

15. Gooner Member

מציל מהפסד ביתי?!..באותו משחק רק החמצה ענקית של הנרי הצילה אותכם מהפסד 3-2,אבל מזה משנה.
    כולם יודעים שאפילו אם טוטנהאם תגיע לליגת האלופות היא לא תעבור את שלב המוקדמות.