המחזור ה-36 בפרמיירליג - דרבי גדול בצפון לונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏21/4/06.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכשהשופט לא שורק לעבירה והשחקן ממשיך לשחק, מה לא בסדר?

אאוצ'!

2. KirkH Member

הוא לא שורק.

בדרך כלל מקובל לחכות לחומה שתסתדר למרות שברגע שהשופט שם את הכדור על הדשא אפשר לבעוט.

בדרך כלל מקובל להוציא את הכדור לחוץ.

לך תקנה תירוץ חדש. את זה שמענו כבר.

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע שתלך ללמוד את החוקה כי השופט שורק להפסקת המשחק רק במקרה של פציעת ראש או פציעת שוער. במקרה כזה של שחקן ששרוע על הדשא ואולי זקוק לטיפול, מן הראוי שהכדור יוצא החוצה. יש הבדל בין זה ובין לבעוט אחרי שהשופט שורק לבעיטה.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה יודע את זה כי אתה מגדת עתידות או פרופסור של כבוד מטעם האוניברסיטה ללימודי הטוטו?

5. George Best Member

מה?

הוא התכוון ששחקן בועט לפני שהשופט שורק.
    רוצה דוגמא?
    הנרי מול צ'לסי עונה שעברה בהייבורי.
    יש מבין?

לגבי המשחק היום, כל הכבוד לטוטנהאם.קאריק במשחק מצוין, חבל שהגזים וניסה לעבור גם את להאמן וכך הקשה על עצמו לכבוש במקום לתת קטנה לצד ימין של השער שהיה חשוף.דאוסון במשחק מצוין גם כן, לנון היה נפלא, עשה צחוק מפלמיני וגם מדב הנמלים שבא לעזור לו, אני לא יודע אם דב הנמלים יצא בגלל הפציעה או בגלל כאב הראש שעשה לא לנון.השער אכן היה מלוכלך, אין ויכוח.
    תיקו לא ממש מוצדק, טוטנהאם הייתה טובה יותר, אם הנרי לא היה נכנס, ארסנל הייתה אולי מצליחה לכבוש אחרי שהיא תעזוב את איצטדיון האימרויות.חבל מבחינת טוטנהאם שלא ניצלה את השליטה שלה בגלל ההרכב החלש של התותחנים, נותרו לה שני משחקים מאוד קשים, בולטון תמיד קבוצה קשה, ווסטהאם באפטון פארק יהיה לה אפילו קשה יותר.אני מאמין שארסנל תסיים רביעית.

"לך תקנה איזה תואר אליפות".
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx , הקנאה אוכלת אותך אה?

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  6. KirkH Member

דיברתי על הנרי והבעיטות החופשיות.

למה להוציא את הכדור החוצה? אבואה נפצע בראש? בלע את הלשון? שבר רגל? מפרפר? קיבל מכה, לא ביג דיל, הוא לא ימות. יש סיבה שמוצאים כדור כדי לאפשר טיפול. לא עושים את זה על כל עבירה, אחרת בעידן הצלילות המודרני היו יותר טיפולים מאשר כדורגל.

7. SeRgInHo Member

והובסה 3-0 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אציע לך להצטרף אליי בקורס מזורז ללימודי חוקת הכדורגל. אין שום חוק אשר אוסר על שחקן לבעוט כדור חופשי לפני שהחומה מוכנה. אין שום חוק אשר אוסר על שחקן להמשיך לשחק או מחייב אותו להוציא את הכדור לחוץ כאשר שחקן אחר שרוע על הדשא. שני הדברים מקובלים כחלק מהפייר פליי של עולם הכדורגל. לא כולם נוהגים לפיהם. פעם דפקת, פעם נדפקת. תפסיק לבכות.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה גם ידוע שכיום שחקנים משתרעים על הדשא כדי לעצור מתפרצות.

10. George Best Member

מלוכלכך, לא מלוכלך, בזיון, לא בזיון, בושה, לא בושה, תרנגולים רמאים, לא רמאים..

בוא נסכם ונגיד שאם טוטנהאם תסיים מעל החלאות זה יהיה בגלל שהחלאות הפסידו לקבוצות כמו הבאגיז, ווסהאם בבית, אברטון וכו', בגלל 4 נקודות מ3 מפגשים כפולים מול יונייטד ליברפול וצ'לסי, ולא בגלל אותו מהלך.יאללה כמה אפשר לחפור, עברו נושא.

11. THE STRETFORD END Member

מזמן לא הייתי במתח שכזה במשחק שבו יונייטד לא מוערבת.

אז מאיפה נתחיל מרגע המחלוקת או מהכדורגל......כדורגל קודם,
    ארסן וונגר שוב לקח הימור ושוב נפל איתו,כמו נגד יונייטד עם ההרכב הפחות חזק שהעלה אז ולא הצליח בכך ונענש על כך פעמיים גם בתיקו מול פורטסמות וכך גם היום,אני מבין את הרצון להשאיר שחקני מפתח כמו הנרי וססק בחוץ לקראת המשחק הסופר חשוב מול ויראיאל אבל בסופו של דבר ארסנל יכולה לצאת קרחת משני הצדדים בגלל זה,אין עוד הרבה משחקים עד סיום העונה,זה לא הזמן לדעתי של לשחק משחקים של מנוחה,אני מבין שזה לא מעט בגלל הסגל המצומצם(התקפית במיוחד)אבל הרי ארסנל רחוקה מלהיות פייבוריטית אם תגיע לגמר ולא משנה אם זו תהיה ברצלונה או מילאן בגמר ובקרב על המקום ה 4 טוטנהאם תלוייה אך ורק בעצמה,2 ניצחונות שלה והיא בפנים,לכן שינויים שכאלה במצב שכזה זו טעות.

מחצית ראשונה כולה של טוטנהאם ששוב שילמה על חוסר ניצול הזדמנויות,
    מחצית שנייה עד החילוף הכפול של ארסנל טוטנהאם שלטה,כבשה אחרי החילוף(עוד נחזור לזה כמובן)
    אבל הנרי זה הנרי ובמאבק מול גארדנר זה לא כוחות.

קאריק - מצויין!!!שיחק יותר מאחור והשאיר לטאיניו את המוערבות בחלק ההתקפי אבל הניע כדור מצויין,ניקה שטחים,נתן כמה כדורים ארוכים מצויינים,במחצית הראשונה הקפיץ נהדר והשאיר את דפו 1 על 1,מבצע סולו ענק,עשה תרגיל מבריק על הנרי ומיד אחר-כך פס על 30 מטר שוב ל 1 על 1 ויציאה טובה של השוער עצרה זאת.
    עוד משהו על קאריק,הראה ניצוצות של מנהיגות,כאשר להאמן ופירס דחפו את דאוויס אחרי השער היה הראשון להגיע אליו,לקחת אותו בשקט,הגן על חבר לקבוצה,
    ופעם שנייה לאחר המשחק לא התבייש לגשת להנרי ולומר לו שההתגרות שלו אחרי השער באוהדי טוטנהאם לא היתה בסדר,יש לו את זה.
    לנון - לוקה עדיין במסירה אחרונה אבל ילד מבריק,לו אני אריקסון ואני מתלבט את מי לקחת לסגל כמחליף קיצוני ימני הוא או שון-רייט פיליפס התשובה היא לנון.
    דאוויס - לא בנוי לליגה הזו,היא מהירה מדי בשבילו,הוא כבר לא זריז כמו פעם,עדיין לא יודע לעצור את פרצי הזעם שלו והאדום שקיבל(שהיה באוויר)כמעט ובגללו גרם להפסד של ספרס אחרי שסתם העיפו כדורים למעלה כשהשאיר אותם ב 10 שחקנים.

ארסנל,כמה שהנרי משפיע על הקבוצה הזו זה מדהים,הכניסה שלו היתה כמו משב רוח מרענן גם בקהל וגם אצל הקבוצה,בלעדיו ארסנל היא לא יותר מקבוצת אמצע טבלה.
    במהלך של השער של ארסנל לדעתי נעשתה עבירה על סטלטרי.

ועכשיו לשער של ספרס,רובי ארל הפרשן אמר שלדעתו טוטנהאם לא היתה צריכה להוציא את הכדור כי:
    א.שחקן ארסנל נפצע ע'י חברו לקבוצה ולא ע'י שחקן ספרס.
    ב.שלו היתה הפציעה קשה השופט היה עוצר לבדו את המשחק.
    ג.אני קורא גם התגובות של חלק ממכם לגבי זה משחק הכדורגל כיום,אין כבר את הפייר פליי,שזה היה רחוק מהשער ועוד,

אני רחוק מלהסכים,למרות הרצון שלי לראות את טוטנהאם מנצחת היום השחקנים שלה(קראיק ראשון,דאוויס שני אול גם הקוראני היה שם)היו חייבים להוציא את הכדור החוצה,אני ציפיתי לזה,השחקנים של ארסנל ציפו לזה,הקהל ציפה לזה,המשך המהלך לא היה במקום.
    מילא זה היה ממש באיזור מסוכן ותוך כדי מהלך מסוכן אבל לא,זה היה רחוק מהשער,כשטוטנהאם רחוקה מלכבוש שער,ממש לא מתאים,לא לטוטנהאם,לא לכדורגל האנגלי.

12. KirkH Member

משחק פתוח, קיצבי, מהיר ועם שפע הזדמנויות לשני הצדדים בגודיסון פארק.

מיקל מחכה על הספסל.

13. Robin Member

הוא קיבל טיפול אחרי הגול...

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק אתה לא יכול להחליט מהי פציעה חמורה מספיק כדי להוציא את הכדור החוצה, כאמור נגד הצוללנים הצהובים ליונברג אחרי הצגה ברורה הוציא את הכדור החוצה כי הוא יודע שזה לא בסדר לתקוף כששחקן על הדשא, גם היום ממש ליד הרחבה של טוטנהאם דוסון נפל ופברגאס הוציא את הכדור, איך אתה מסוגל לקבוע "הוא לא ימות מזה, למה להוציא את הכדור"? מה, רק אם הוא משפריץ דם אז צריך להוציא את הכדור החוצה?

פנסיונר, יש הבדל בין שני המקרים, מה אם אבואה היה זקוק לטיפול? במקרה של הבעיטה החופשית מוזר מאד ש-99 אחוז מהבעיטות של הנרי לא מגיעות מוקדם כי קבוצות מתארגנות לבעיטה ולא מתאספים ליד השופט, מה זה לא מוכנים, אתה גם רוצה שהוא יגיד לך אם הוא בועט או מוסר ולאן? תתארגנו לבעיטה כמו שצריך. במקרה הזה האשמה כולה על צ'לסי שלא התארגנה בעוד במקרה שהיה היום יש שחקן פצוע פוטנציאלית על המגרש.

15. KirkH Member

הוא לא עשה את זה לצ'לסי - וילה אכלו אותה ומאז קבוצות חכמות מעמידות שלושה שחקנים על הכדור כשהנרי נעמד לידו.