המחזור ה-36 בפרמיירליג: חם, חם, חם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/5/17.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובנושא אחר, לוקאס שוב פותח. הפעם אני לא רואה סיבה שהיא אינה אמונה מלאה שהוא השחקן שצריך לפתוח בהרכב בהתחשב שקוטיניו בהרכב ולאלאנה בספסל. מי שהגה את המשפט "אין ייאוש בעולם כלל" כנראה לא היה אוהד ליברפול.

oranfu ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

בסדר,גם ראניירי שנה שעברה לקח אליפות. עם לסטר. אליפות אחת לא אומרת כלום על המאמן. להוציא את אותה אליפות עם צ'לסי מוריניו כבר 5 שנים נכשל בכל חזית,גם בליגה וגם באירופה. אם נחזור ל-2015 אז לצד האליפות הנחמדה(בלי אף יריבה ראויה ראוי להזכיר) צ'לסי הודחה כבר בשמינית גמר הצ'מפיונס, ועוד על ידי פסז' הבינונית

3. סמואל אטו Member

אתה רק מחזק את הנקודה שלי.
    אם אני מנהל את יונייטד ויש לי מאמן ואני רואה עד כמה מאמנים הם לא כאלה רלוונטיים(ראניירי), אז אולי אני בסדר עם מקום בליגת האלופות(אחרי שנתיים בלי) וגמר אירופי ומתרכז בלהמשיך לתת למוריניו לאמן.

רוב הדיון פה מתנהל בנקודת ההנחה שיונייטד מסתכלת על מוריניו באותה צורה שהמשתמשים כאן רואים אותו. לא נראה לי שזה המצב.
    ברור שהדבר הכי טוב יהיה לשנות את כל הניהול המקצועי, אבל אם זה היה רלוונטי כבר היו עושים את זה.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מי שבסדר עם עונה עלובה שכזאת ואולי לגרד ברגע האחרון צ'מפיונס (שסביר להניח שההרפתקאה שם גם כך תסתיים בשלב הבתים כמו עם ואן חאל)-שלא יתפלא שגם העונה הבאה תיראה בדיוק אותו דבר.

5. DRORIKO Member

מה? מאמנים הם הכי רלבנטים שיש. תראה את ההשפעה של אלגרי ביובה, את פוצ'טינו בטוטנהאם, אפילו את קלופ שעושה קסמים עם הסגל הסתמי שלו. ראניירי הוא סתם דוגמא למאמן ששנה אחת שיחק לו קלף, באותה מידה הייתי יכול להביא את די מטאו(הוא עוד מאמן בכלל?)
    אוי ואבוי אם מועדון כמו יונייטד,אחד המועדונים הגדולים בעולם, יהיה מבסוט מהעפלה לליגת האלופות וזכיה בליגה האירופית. זה משהו שיכול אולי להתאים לסביליה, יוניטד חייבת לשאוף גבוה יותר.

6. סמואל אטו Member

1. אם מאמנים הם הכי רלוונטיים, אז למה אתה מבטל את האליפות של מוריניו עם צ׳לסי(שלקח עוד אליפויות בעוד כמה מקומות? או אפילו את של ראניירי(תוכיח ששיחק לו קלף)?

בסופו של דבר כל תפקיד במועדון הוא חשוב, אבל יש עוד המון משתנים שצריך לקחת בחשבון.
    אלגרי עושה עבודה יפה ביובה, אבל זה לא נמדד בתארים כי סביר להניח שעם התקציב של יובה והניהול שלהם גם ראניירי היה לוקח אליפות ומגיע לרבע גמר ליגת האלופות ואולי מעל זה.

2. כל קבוצה צריכה להיות שמחה מכל עלייה ביכולת ותוצאות.

7. DRORIKO Member

"1. אם מאמנים הם הכי רלוונטיים, אז למה אתה מבטל את האליפות של מוריניו עם צ׳לסי(שלקח עוד אליפויות בעוד כמה מקומות? או אפילו את של ראניירי(תוכיח ששיחק לו קלף)?"
    כי אני שופט מאמן לאורך שנים. בין 2002-2012 הוא היה מאמן כביר,ובצדק נתן לעצמו את הכינוי "המיוחד". ב-5 שנים האחרונות הוא כשלונר , האליפות עם צ'לסי היתה היוצא מן הכלל,ולמען האמת הרבה פחות מרשימה מהאליפויות איתה בקדנציה הראשונה,אז הוא גבר על יונייטד של פרגוסון,ארסנל של ונגר(אין שום קשר לזאת הנוכחית) וליברפול שזכתה בצ'מפיונס.

"אלגרי עושה עבודה יפה ביובה, אבל זה לא נמדד בתארים כי סביר להניח שעם התקציב של יובה והניהול שלהם גם ראניירי היה לוקח אליפות ומגיע לרבע גמר ליגת האלופות ואולי מעל זה "
    לא אם תשאל את קונטה

"2. כל קבוצה צריכה להיות שמחה מכל עלייה ביכולת ותוצאות"
    איזה עליה ביכולת,זאת אותה קבוצה בינונית כמו בתקופת ואן חאל,ועוד אחרי חיזוק בקיץ

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/17
  8. סמואל אטו Member

1. לשפוט לאורך זמן זה הדבר הנכון, אך אתה בוחר את חלון הזמן שמתאים לנקודה שלך.

2. לשאול את קונטה מה?
    הוא זה שהתחיל את השושלת הזאת.

3. לא אמרתי שהייתה עלייה ביכולת.

9. DRORIKO Member

1.זה לא חלון הזמן "שמתאים לי", זה ה-5 שנים האחרונות, אינדיקציה טובה כדי לקבוע שמאמן איבד את הרלבנטיות שלו.

2.אמרת שעם התנאים של אלגרי ביובה אפילו ראניירי היה מצליח בצ'מפיונס. קונטה הוא ההוכחה שזה קשקוש

10. סמואל אטו Member

1. אם אתה מביע את הדעה שלך, והדעה שלך היא ש-5 שנים זו כמות הזמן הנכונה, אז זה החלון שמתאים לך.
    יכול לבוא משתמש אחר ולהגיד שצריך לבדוק 10 שנים אחורה.

2.איך בדיוק זה קשקוש?

11. DRORIKO Member

1.אם הייתי כותב נניח "בין 2009 ל-2011 הוא נכשל וגם בעונות 2013, 16 ו-1826" אז זה באמת היה לא רלבנטי. לתת את ה-5 שנים האחרונות זה הכי רלבנטי שיש.

2.כי קונטה נכשל שנה אחרי שנה עם אותו סגל שאלגרי הביא לגמר, מה שמוכיח לך שזה לא כזה פשוט להגיע רחוק עם התנאים שלאלגרי יש ביובה. להגיד עכשיו ש"ראניירי היה מצליח לא פחות מאלגרי" זה סתם קשקוש אינפנטילי. בלי להעליב.

12. סמואל אטו Member

ומי אמר שאם קונטה היה נשאר הוא לא היה מגיע גם לגמר?
    אני לא מבין את הנקודה שלך.
    פרגוסון המנג׳ר הכי גדול בכל הזמנים, הוא הצליח כל שנה? כל שנה גמר ליגת אלופות? כל שנה זכייה?

13. DRORIKO Member

בסדר ואם אלישע לוי היה נשאר בב"ש היא היתה לוקחת אליפות ומכסחת את אינטר. בכדורגל אין "אם"

14. alexshw Member

לא מסכים. כי הרי הרוב פה בטוחים שמוריניו ימשיך ויהי מה. אנחנו מביעים את דעתינו ולא את דעת ההנהלה.
    הנהלת יונייטד לא ממש מתעניינת בכדורגל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

אתה לוקח כל דבר לקיצוניות.
    אם אלישע היה נשאר וב״ש היו מחתימים את צדק, וואקמ, שהר, ויטור וכו׳ אז ב״ש הייתה נראית יותר טוב ממה שהיא נראיתה שנה קודם. הם לא היו מצליחים כמו עם בכר כי אלישע לא היה מביא יתרון מול מכבי ת״א או מול קבוצות באירופה.
    מצד שני, היה מאוד קשה לבכר להשיג את תוצאות דומות אם במקום ויטור, וואקמה וצדק
    הוא היה עולה לשחק עם פאיוביץ וסיראז׳ נסאר.

קונטה מאמן מצויין ואלגרי מאמן מצויין, ובסיטואציה הנכונה שניהם יצליחו.
    קבוצה כמו יובה שקונה את פיאניץ׳, דיבאלה והיגואין מהיריבות שלה ומוסיפה סביבם שאריות מבאיירן וברצלונה על בסיס ההגנה הנהדרת שקונטה בנה - תיקח אליפות גם עם מאמנים פחות מוכשרים מאלגרי וקונטה כי יש להם פור רציני על הליגה, וכנראה תגיע בקלות לרבע הגמר באלופות כי יש להם פור על קבוצות כמו מכבי ת״א, באטה, אולימפיאקוס, באזל, פסו, מונאקו וסביליה.
    בגלל זה השורה התחתונה היא לא תמיד הדבר הכי חשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/17