המחזור ה-36 בפרמיירליג: מ-ה-פ-ך! סיטי במקום ה-1!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/4/12.

1. WellNeverDie Member

ממש לא חביבי, מנצ'יני מנסה לשחק אותה גבר עם מלחמה פסיכולוגית בשקל. די פטתי אני חייב לומר. אבל באמת, כמו שאמרו פה, אני לא חושב שזה יהיה מעבר לגול אחד במשחק, לשני הצדדים. אלא אם כן השופט יהיה חייב להתערב ולהרוס את המשחק כשהוא לא באמת חייב - וזה קורה לא מעט העונה.

2. Eric Cantona Member

כולם עושים מלחמות פסיכולוגיות, גם פרגי שלנו מאוד מנוסה בהן ואני חושב שזה דבר חשוב. מה שאלירן לא מפנים עדיין, שאותה סיטי של תחילת העונה ששיחקה כדורגל שמח בלי לחץ כבר לא קיימת יותר, כי בשטח יש הרבה לחץ ואת הכדורגל הזה הם לא מצליחים יותר לשחזר. הניסיון והאופי שלנו הם יתרון ביחס לפחדנות של מנצ'יני אבל זה לא מבטיח כלום, הולך להיות גהינום. ממה שראיתי בתקופה האחרונה מתרשם ומאמין שאנחנו יכולים לעשות זאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/12
  3. ראיין אדלי Member

מנצ'סטר יונייטד מוכיחה פעם אחר פעם איזו קבוצה אדירה היא, קבוצה עם כל כך הרבה ניסיון במאבקים האלו, ווינרית אמיתית
    מאמין שהפעם יונייטד תיקח את שלושת הנקודות, נראה שסיטי לא בנויים ללחץ האדיר הזה.
    תנו לפרגי לעשות את העבודה

4. מזגן Member

נראה לי שהסיכוי היחיד של סיטי זה טבז. לאף אחד אין תשובה לאיש הזה שאפילו עם כרס אין לעצור אותו. שאר שחקני סיטי הם שכירי חרב שבירים.

5. StevieG Member

שחקנים כמו יאיא טורה וקולו טורה היו במעמדים כאלה, לא רק טבז. חוץ מזה, עונה שעברה, חצי גמר הגביע, וומבלי. סיטי ניצחו את יונייטד. לא יודע למה אוהדי יונייטד מנהלים פה מלחמות פסיכולוגיות נגד אוהדי סיטי, אבל זה שקרים ודי רחוק מהמציאות. כנראה שאוהדי היונייטד שיורדים על סיטי שהם מתפרקים בלחץ, ולא שמו לב שיונייטד שלהם איבדו 5 נקודות נגד וויגאן בחוץ ואברטון בבית במחזורי הסיום של העונה, כנראה מנסים רק לחזק את הביטחון בקבוצה שלהם, שדי מעורער כרגע.

באלוטלי חוזר מהשעייה. רק שמאנצ'יני לא ייפתח איתו בטעות במקום טבז.

6. Mellow29 Kopite

באלוטלי במשחק כזה זה אסון. אני מקווה שמאנצ'יני יעמוד מאחורי הדברים שלו ולא יחשוב אפילו על להכניס אותו לסגל.

מקווה מאוד שהאפשרות הראשונה תקרה, בפועל הצבעתי לשנייה. בסופו של דבר מומנטום זה טוב ויפה כשאתה משחק מול אברטון או וולבס, אבל כשאתה מגיע לדרבי אני לא חושב שתהיה לזה משמעות. מי שתעשה את הדברים הקטנים נכון תנצח כי בשקלול כל הגורמים באמת שאין הבדל גדול בין הקבוצות, ולצערי קשה לי להיות אופטימי כשמדובר במנ' יונייטד...

וויגאן-ניוקאסל גם כן משחק מאוד מעניין בשבת. הייתי רוצה שהראשונה תישאר, הייתי גם רוצה שהשנייה תגיע לליגת האלופות דרך המקום הרביעי כי באמת מגיע להם...מצד שני, סיטי עוד צריכה להגיע לשם ואם ניוקאסל תפסיד זה יכול להיות נחמד בכל הנוגע למאבק האליפות.

7. skyday20 Member

הFA הודיעו שלא ילחצו ידיים במשחק הזה, עדיין אפקט מהמשחק הקודם (ג'ון טרי -> פאביו קאפלו -> רדנאפ-> התרסקות של טוטנהאם.) הכל אשמתו של טרי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Wazza Member

התאחדות מסריחה...היו יכולים וצריכים לבטל את לחיצת הידיים במשחק בין יונייטד וליברפול ואז לא היה עוד בלאגן.

9. StevieG Member

אני חושב שההבדל כאן נובע מכך שתקרית טרי-פרדיננד התפתחה בכיוון משפטי, וזאת של אברה-סוארז - לא.

10. Mellow29 Kopite

גם אברה-סוארז הגיע לכיוון משפטי, פשוט בבית דין של ההתאחדות ולא אזרחי. אני מניח שהסיבה העיקרית לכך היא שסוארז כבר ריצה את עונשו, ואילו המקרה של טרי עדיין בבירור ולא יצא גזר דין. במילים אחרות, טמטום מוחלט.

אם הם מצפים מסוארז ואברה להיות בוגרים, הם יכולים גם לדרוש אותו הדבר מטרי ופרדיננד האנגלים. שילחצו ידיים כרגיל, אם פרדיננד יסרב אז זה לגיטימי, וזה הכל. המקרה של טרי יכול להסחב בבתי משפט עוד שנתיים, אז עכשיו בכל משחק שלו נגד פרדיננד יבטלו את הטקס הזה?
    שמרנות-עקשנות אנגלית מעצבנת.

11. StevieG Member

תעשה לי טובה, קשה לקרוא למה שהלך שם משפטי. אני לא רוצה לפתוח את תיבת הפנדורה הזאת שוב, אבל הם הפלילו אדם חף מפשע. נגעל מזה.

חוץ מזה, אני בעד לבטל את כל טקסי לחיצות הידיים במשחקים של צ'לסי וג'ון טרי.

12. ELIRAN767 Member

תגיד את זה שלא חזרנו ליכלות של תחילת השנה לנוריץ,בורמיץ וואלבס. ברגע שטבס חזר אנחנו נראים הרבה יותר טוב. כמושאמרתי עם מנציני עולה עם טבס-אגאורו-סילבה- נאסרי אני דיי משוכנע שהיה בסדר. זה כבר הוכח השנה שיונייטד מאוד מתקשה עם סגנון משחק של מסירות קצרות ושחקנים קטנים מזרזים שמסתובבים לה בין הרגליים,ראה ערך בילבאו.

13. Wazza Member

שחקני יונייטד לחוצים מהמשחק הזה ובאותה המידה שחקני סיטי לחוצים מהמשחק הזה.
    איבדנו 5 נקודות במשחקים האחרונים וזה באמת נוראי, אבל כל משחק אחרת. אני אופטימי לגבי המשחק יום שני. אם יונייטד תשחק נגדה כמו ששיחקה נגדה במגן הקהילה אז זה מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/12
  14. שםמשתמש Member

שכחת כנראה שאתם במירוץ רק בגלל שיונייטד הייתה שאננה אחרי שהיא חשבה שהיא זכתה...איזו שחצנות. לפני רגע נפלתם בכל משחק והייתם בפער 8 נקודות.

15. StevieG Member

רגע, כשסיטי נכשלה, זה היה בגלל לחץ, נכון? וכשיונייטד נכשלה, זה היה בגלל שאננות?

אני רוצה להבין את מה שאתה אומר עד הסוף. לא רוצה לקרוא לך חזיר יהיר ושחצן ללא סיבה מספיק טובה.