המחזור ה-36 בפרמיירליג: Clover Over Dover

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/4/19.

1. alexshw Member

יונייטד כנראה תשחק במפעל בו ההנהלה שלה רצתה לשחק עוד לפני שהעונה הזו התחילה.
    מתקשה לראות לראות איך אולה מסיים אחרת מכמעט כל קרטייקר שהפך למנג'ר קבוע.

ולקרוא לפלאן במקום עוזר מאמן משהו אחר לא נראה לי יעזור. יעשה רוח של כאילו שינוי כנראה כן.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Footballover Member

קובאצ'יץ' היה פשוט מעולה היום. גם הוא וגם אלונסו הצדיקו את המקום שלהם בהרכב היום, יחד עם אזפיליקווטה היו המצטיינים היום.

תוצאה מעולה עבורינו. נכון שזה לא היה משחק מדהים אבל הם בהחלט יכלו לגנוב פה ניצחון מאיזה מתפרצת כך שאני בסדר גמור עם זה ששיחקנו על תיקו. מאז הגול שלהם די שלטנו במשחק לדעתי. למרות זאת, זה עדיין לא גמור ונצטרך אותה רמת מחויבות כמו היום כדי לסיים בטופ 4.

יונייטד הגיעה היום למשחק כמו חיה פצועה. נכון שהיא בתקופה רעה והכל אבל לשחק באולד טראפורד תמיד קשה. אני מרוצה בסך הכל מההופעה היום.

3. cheddar Member

צמודים לפולהאם בטבלת השערים בחודשיים האחרונים בקירוב

https://i.imgur.com/6uJ5MBF.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיע לנו לנצח היום וכניראה שגם לא מגיע לנו טופ 4.
    כמו ליברפול במשחקי החוץ מולנו ומול אברטון לא באנו היום בגישה לנצח, לא עשינו הכל כדי לנצח חוץ מבדקות האחרונות וזה היה מעט מידי ומאוחר מידי.
    יכול להיות שכמו ליברפול גם אנחנו נשלם את המחיר על הסתפקות במועט מול קבוצה נחותה מאיתנו.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פרשנות מוזרה מאוד למשחק. יש הרבה הסברים למה לא ניצחנו אבל "הסתפקות במועט" זה ממש לא אחד מהם. לא חושב שיש מישהו ביונייטד שמספיק טיפש בשביל לחשוב שתיקו זו תוצאה טובה. ניסינו לנצח, אנחנו לא מסוגלים.

6. oranfu Member

משה אתה לא מרגיש טוב? מה, אנחנו לא צריכים לשתות כבר שמפניות?

מבאס תתחת. היום היה המשחק האחרון שהיתה לי באמת אמונה שאולי הם ימעדו. זה לא נתפס שאנחנו נותנים עונה כזאת ועדיין לא מצליחים לקחת אליפות. ועוד על איזה קטנה הם ניצחו בסוף. במשחקים האחרונים הם רחוקים מלהיות טובים אבל הם לוקחים אותם עם השיניים עם לא מעט מזל\שופטים (כן, היד המחורבנת של ווקר).
    אנחנו אשכרה מקוללים.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נסיים עם אלופות זאת עדיין תהיה עונה אחת הטובות בהיסטוריה שלנו והכי טובה בהיסטוריה שלנו כאוהדים.
    בליגה המצב כרגע רע מאוד. אני בכלל חושב שהניצחון שלנו בשבת רחוק מלהיות מובטח, משחק טריקי שהוא סנדוויץ' בין משחקי ברצלונה.

8. oranfu Member

הלוואי נסיים עם האלופות. בליגה איבדתי אמונה.
    בכלל יש לנו משחקים יותר קשים משיש להם. ניוקאסל אני מניח שא יהיו קלים ואחר כך יש לנו את וולבס.

9. alexshw Member

אני לא חושב שיש מישהו היום ביונייטד שחושב....
    אולה איש נחמד, אבל זה כזה נראה גדול עליו לעשות פה סדר. המועדון נראה בכאוס גמור.
    לא במקרה מי שהאריך חוזה זה בעיקר הדדווד הגמור שברור שנמצאים במקום חלומי מבחינתם. אין אף מועדון שפוי ואפילו לא שפוי שיעריך אותם בצורה כזו.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

העברנו זמן על המגרש כל המחצית השנייה. לא היה טירוף, לא הייתה תשוקה, פתאום כשסוף המשחק התקרב התחלנו לשחק מהר ולחפש בכל מחיר את הגול. איפה זה היה קודם? למה לא ללכת על כל הקופה לפני?

11. Footballover Member

העברתם את הזמן? גם מול אברטון העברתם את הזמן? מול סיטי? גם שם זה נראה כאילו לא הלכתם על כל הקופה.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

המשחק מול אברטון הרגיש לי כמו ארבע שעות, אז אם העברנו את הזמן עשינו עבודה לא טובה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון הייתה התפרקות, סיטי הפסדנו לקבוצה טובה יותר, היום פגשנו קבוצה אנמית ומבולגנת ששיטת המשחק שלה זה למסור להאזרד ולקוות שהוא יעשה קסמים.
    בבית, במאני טיים, במשחק על כל הקופה, מול צ׳לסי הנוכחית, היינו צריכים ליזום יותר, לבצע חילוף התקפי בסוף (לא מובן איך מרסיאל נשאר על הספסל), להיות בטירוף בשביל להשיג תניצחון כי תיקו זה כמו הפסד.
    אכזבה עצומה, גם מאולה.

14. alexshw Member

אין טעם להסביר משחק ספציפי במנותק מהקונטקסט. הקונטסקט של כל העונה הזו זה ללכת להכשל בגלל אגו פרטי של אדם שלא מוותר על שליטה ופשוט בכוונה הכשיל את הכל העונה.
    אולה עוד החזיר אותנו לתמונת טופ 4.

יונייטד פשוט הפך כבר למועדון רקוב.

15. Footballover Member

אני מסכים שצ'לסי אמנם קבוצה אנמית וחסרת מעוף בהתקפה, אבל זו קבוצה שיודעת לשחק כדורגל ומכירה את ה-basics בצורה טובה הייתי אומר אפילו (להוציא שני משחקים בפברואר). אני חושב שבמחצית השנייה נתקלתם בקבוצה שבאה לעשות עבודה עליכם ולא היה לכם את המענה לכך. להוציא את עשרים הדקות הראשונות, לא עשיתם כלום חוץ מלשלוח כדורים ארוכים ומצבים נייחים.
    אין ספק שיכלתם לנצח פה עם עבודת אימון טובה יותר או קצת יותר מזל, אבל לפי דעתי מי שאמורים להיות יותר מאוכזבים הם אוהדי צ'לסי, כי עם יותר קילר אינסטינקט או חלוץ פחות שמן, היא מנצחת היום, ובצדק.