המחזור ה-36 בפרמיירליג: Clover Over Dover

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/4/19.

1. alexshw Member

ועל זה אני מאחל לו לסיים עשור בלי מייג'ור טרופי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. Cup of Tea Liverpool, UK

*/aaaroflרצחת.
    בוא תהיה יו"ר ליברפול. תשיר איתנו YNWA.

3. oranfu Member

על זה זה עשור, על להגיד לכם ספיציפית - "ניין!"? מילניום.

מצחיק שאתה אומר שאנחנו מסתפקים במחמאות כאילו כל מה שהוא עשה זה לקבל את המועדון מקום 6, לתת ריצה מטורפת ולקדם אותו למקום... 6.

אשכרה נתנו פה קמפיין ליגה טוב יותר ממה שפרגוסון הצליח אי פעם, קמפיין היסטורי.

4. alexshw Member

Who cares בלי מסע אליפות?
    פרגי בעצמו נתן קמפיין כמעט הכי טוב שלו ב 2011/12. אז מה?
    תקחו אליפות ויהיו שבחים.

להיפך אם בקמפיין כזה לא תקחו אז מתי כן? ספק רב שתצליחו שוב להשיג כזה מאזן.

פרגי השיג 91 ב - 1999/00 אבל לקח אליפות בפער גדול. אם היה מספיק חשוב לו הוא היה מגיע ל - 100, מה גם שעל יונייטד הפעילו עומס של טורנירים אפילו בלי גביע אנגלי ועוד מיד אחרי משחקי חג המולד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  5. Coutinho10 Member

אלכס מדבר כאילו יונייטד של פרגי לקחה כל עונה טרבל.

"לוותר על הגביע בשביל מקום בצ'מפיונס", אני מבין שאתה מעדיף טיולים בימי חמישי בעונה הבאה בשביל עוד מתכת מאשר שבוע פנוי בין מחזור למחזור. או לוותר על הכסף והמשיכה של צ'מפיונס בשביל לזכות ב FA cup מסריח.

מצחיק שאתה אומר שטוטנהאם ואנחנו עושים את זה, מוותרים על מתכות בשביל להתקדם בצ'מפיונס, בזמן שהמועדון שלך רץ בכל הכוח על הליגה האירופית ובעוד אנחנו עם השנים הגענו לגמר צ'מפיונס, מירוץ אדיר על אליפות ובק טו בק בחצי של האלופות, וכמובן טוטנהאם העלובה גם היא לטופ 4 בלי הרבה מאמץ וחצי גמר צ'מפיונס + אצטדיון חדש ומפואר.

אתה כל היום זועק GM GM GM והנהלה חסרת מושג ואתה רק מראה כמה אתה לא מבין איך העסק הזה עובד, איך צריך להתקדם בצעדים קטנים, להקריב דברים בטווח הקרוב בשביל להצליח בטווח הרחוק. אפילו בארסנל מתחילים להבין איך העסק הזה עובד, רק אתם לאט לאט ובלי לשים לב נשארים שוב פעם מחוץ לצ'מפיונס, עם משכורות עתק שמוציאות לכם את הנשמה על שחקנים בינוניים ומאמן חסר ניסיון וחסר ברק.

אלכס אני מצטער להגיד לך אבל אתה כרגע צופה בקבוצה השנואה עליך יותר מכל עולה ועולה בזמן שהקבוצה שלך מתדרדרת לתהומות שלא הכרת. תתעורר, התחלפנו.

6. oranfu Member

אולי כן, אולי לא.
    אף אחד לא מבטיח שגם סיטי יצליחו לעשות עוד עונה כזאת.

למי איכפת? לנו איכפת. אתה רוצה להגיד לי איך אני אמור להרגיש? כל כך הרבה שנים הרגשתי חרא כאוהד, השנתיים האחרונות פשוט כיף.

אני יודע מה זה לקחת אליפות מהאהדה שלי לחיפה. רגע אחרי שנגמר שוכחים. אבל אני נהנה מהכדורגל ואני דיי בטוח שאין הרבה אוהדי כדורגל בעולם שנהנים כמו אוהדי ליברפול כרגע.

7. alexshw Member

קודם כל יונייטד וליברפול הרבה פעמים נעו במסלולים מנוגדים.
    הם התחרו באמת על אליפות ביחד אולי ב 3 או 4 מקרים. וגם זה תלוי אם להחשיב שהתחרתם באמת על אליפות ב 08/09.

לא, לי כאוהד יונייטד לא חשובה השתתפות בצ'מפיונס אם הניהול חרא והקבוצה בנויה בצורה מצחיקה.
    ולי כן חשוב שבמועדון יעשו את הסוויץ' כדי להתחרות על התארים הגדולים. לא כדי להגיד השתתפנו באלופות.
    הדרישות שלי תמיד הוגנות ממאמן. אבל מצד שני אני מזהה מהר מאוד כשזה לא זה.

יש לי מושג ברור מה יונייטד צריכה לעשות ורשמתי בנושא הקבוצה. אין מה ליונייטד להתקדם בצעדים קטנים. אנשים שמבינים כדורגל בונים קבוצה נורמלית שם די מהר. כבר רשמתי שאפשר להעמיד תקציב של 400 מיליון פאונד בחלון אחד. יחד עם מכירות של פוגבה ולוקאקו. כל היתר סיפורי סבתא.
    המכשול של יונייטד מלאכותי.
    ארסנל עשו סוויץ' וקיבלו תקווה חדשה. גם תקווה זה חשוב לאוהדים. עכשיו נשאר גם שהבעלים שלה יוציא שקל.
    בגלל הקמצנות, אז לוקח להם יותר זמן להפטר מהנזק של ונגר.
    לא כל אנשי כדורגל טובים, עדיין עדיף אותם על אנשים שלא קשורים לענף, לא חיו אותו ולא יודעים שום דבר עליו.
    העונה הזו של יונייטד מאוד מוכיחה שהיא צריכה אנשי כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/19
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודעת השנה

קשר ימני ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. Bon Argumentum Ad Hóminem

גם פרארי לא מגיעה מ-0 ל-100 ברגע, או בשניים. אז אפשר לשפוט את ליברפול על האליפויות שלא היו עד היום, ואפשר לשפוט אותה על התהליך שהיא עושה כדי להשיג אותם מאז. כמו שאפשר לדבר על האליפויות של יונייטד עד היום, או שאפשר לדבר על זה שיונייטד לא תגיע לאחת Anytime soon. ולא, גם אם היא תעשה הכל נכון היא לא תזכה באליפות תוך עונה, או שתיים. כפי שסיטי ופסז' שנים קונות מכל הבא ליד ולא עושות דבר באלופות כבר שנים. זה תהליך. וזה יקרה.

מה זה שווה בלי מתכת? זה שווה מכל הסיבות שאנחנו אוהבים את המשחק הזה. אני לא אוהד ריאל בגלל ה-120 דקות שלקח לקבוצה שלי לקחת את האלופות בגמר, זה בסה"כ הבשלה של תהליך שלקח לי זיעה, מתח, הנאה והתענגות על כל גול מול איזו פאקינג מאלמו. לפי הגישה הזו, אנחנו צריכים לחכות רק לגמרים ולהנות מהתארים שבהם. לא. כדורגל זה הרבה יותר מזה. ובכלל, איך אפשר לשפוט רגשות של אוהדים אחרים? או לעשות להם ניתוח פסאדו-פסיכולוגי של איזה "עבדים למנטליות של לוזרים" על סמך זה שהם נהנים מהקבוצה הבת-זונה שלהם? הרי כל אליפות שהם לא יקחו, הם לא יזכרו את הרגע שהם הניפו את הגביע עם הקונפטי, זה לעיתונים, אלא יזכרו את ההקפצות של פירמינו מעל השוער של איזו ברנלי ואת ההדיפה של אליסון רגע לפני השריקה. המתכת הזו היא בסה"כ סמל למסע שהקבוצה שלך עברה, במקרה הזה בלי שום שייח' או עזרה מגמתית מהשופטים, עם מאמן חד-פעמי וכדורגל מהסרטים. הייתי מרחם על אוהדים שמרשים לעצמם להנות רק כשהגביע בכיס שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/19
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש רק קבוצה אחת בהיסטוריה של הכדורגל האנגלי שבאמת לא עניין אותה גביע, ולא רק בהודעות בפורום ישראלי.
    BBC News | FA Carling Premiership | United pull out of FA Cup

11. alexshw Member

הייתי נגד המהלך אבל ההתאחדות האנגלית עצמה דחפה את יונייטד לכך בשביל הנסיון להרוויח את אירוח המונדיאל.

12. yakov_y YNWA

92 נק׳ השיא של פרגוסון.

למעט השנתיים האחרונות של הסיטי בליגה, 95 זה השיא, לא להאמין איזה הישג בלתי נתפס + ריצה באלופות.
    לדעתי המספרים של צמד המגנים שלנו הם גם שיאים וכמובן ההשפעה של ואן דייק בשנה וחצי היסטורית.
    אליסון גם יישבור שיאים.
    עונה היסטורית.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אבל זה היה בעונת 93/94 עם 22 קבוצות בליגה, כלומר באחוזים עונה פחות טובה משלכם.

oranfu ו-yakov_y אוהבים את זה.
  14. Clichy COYG

בתחילת העונה אמרתי שאם קלופ לא זוכה בתואר זה כישלון, אני לוקח את המילים שלי חזרה ובענק - גם אם הוא מפסיד 5-0 בשני המשחקים הנותרים העונה הזו היא הצלחה. במשחק האינטנסיבי של היום (ובמיוחד בפרמיירליג + עוד חזית בצ'מפיונס) זה יהיה הזוי לבוא בתלונות בסוף העונה למה הקבוצה השיגה 93 נק' ולא 96.

וזה מתחבר לביקורת שלך אלכס - אני זוכר טוב שאת הביקורת שלך לפני שנה הפנית לליברפול בטענה שהסגל לא מספיק עמוק ואיכותי בשביל לזכות בליגה וכד', ועכשיו שאתה רואה שהם מרחק נגיעה מאליפות אתה משנה את הביקורת ל"מה זה שווה אם אין חתיכת מתכת" כאילו ליברפול מתחרים מול קבוצת נערים ב'. בהנחה ואתה לא רוצה להטריל (אני כבר לא יודע האמת) הביקורת צריכה להיות עקבית ולא לפי הסטנדרטים שנוחים לך באותו רגע.

Scouser Tommy, oranfu, AS R ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. AS R Member

הפסד 1 (!) ב-36 משחקי ליגה עד כה. חצי גמר ליגת אלופות. ולפני הכל, משחקת כדורגל סופר כיפי ומלהיב.
    וכל זה בלי עומק בספסל. הסגנית הכי טובה שהייתה ועם מאבק אליפות עד הסוף פלוס עדיין בליגת האלופות.
    זה נחמד להיות מלעיז ולצחוק על זה שליברפול למרות עונה היסטורית עדיין כנראה לא תיקח אליפות, אבל העונה הזאת היא הצלחה ענקית ומאוד מרשימה.

oranfu אוהב/ת את זה.