המחזור ה-36 בפרמיירליג: That's Entertainment

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/4/18.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תיאורטית עוד יכול לקרות מצב שצ׳לסי תסיים 4 ובכל זאת לא תעפיל לצ׳מפיונס, אם גם ליברפול וגם ארסנל יזכו.

2. oranfu Member

צ'לסי ניצחו? אני בהלם.

3. k_700 Member

זו צ'לסי בתקופה הכי טובה שלה בשנה?
    כי אני קיבלתי מלא פלאשבקים ליונייטד של השנה שעברה שבמשחק כזה אתה פשוט יודע שהשיוויון יגיע ולו רק בגלל הפחד שהשחקנים שלך משדרים.

בסוונאזי אין עוקץ, קבוצה עם קצת יותר עוקץ הייתה שמה פה שניים לפחות.
    בסיידר, נמשיך להעמיד פנים שאנחנו שותפים למשחק ההורמונלי עד לשבוע הבא.
    אני זורם.

נ.ב.
    דווקא טוטנהאם נראית לי זאת שצריכה להלחץ קודם, לא?

4. oranfu Member

גם נגד סוטון היו רעים.
    גם נגד ברנלי.

זה לא משנה, הם מרגישים שהם יכולים לעשות את זה.

הם אולי יאבדו נקודות נגדינו, אולי, אבל לא במשחקים אחרים. אף אחד לא יעשה לנו טובה אנחנו נהיה חייבים לקחת את הנקודות כי הם לא יפשלו יותר.

5. Clichy COYG

חייב להגיד, למרות שצ'לסי משחקים חרא לא מעט משחקים - אם הם יסיימו עונה עם גביע וטופ-4 אני לא יודע עד כמה ראוי לקרוא לזה כישלון (לפחות במבחן התוצאה) מבחינת קונטה. ברור שהוא לא חף מטעויות, אבל סה"כ הייתה נפילה גדולה מאוד ברכש והסגל גם ככה לא היה אידאלי (מוזס שחקן הרכב!), ובהתחשב בהשקעה העצומה של סיטי ויונייטד אז זה די מובן.

אגב אנשים מדברים על ליברפול-צ'לסי, לא הייתי פוסל שלשול (זכר ללזניות ב05/06) של טוטנהאם ברגע האחרון. הם במומנטום ממש רע בחודש האחרון, ויכול להיות שאחרי ירידת מתח כלכך גדולה שבאה באלופות + גביע, השחקנים ישמרו על עצמם לקראת המונדיאל.

6. alexshw Member

היה להם גם שלשול נוסף ב - 2011/12. אני חושב ממצב של 5 הפרש מסיטי המוליכה ומשחק ביניהן להדרדרות למקום רביעי שכאמור בסוף לא הקנה את המקום באלופות בגלל הזכיה של צ'לסי במפעל. פשוט ברגע שהתחילה סאגת רדנאפ לנבחרת הם התרסקו.
    גם ב - 2015/16 היה להם סיום רע מאוד לעונה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מספיק שרק אנחנו זוכים ומסיימים 5? אם ארסנל לא זוכה אז מקום 4 ייכנס איתנו גם אם נסיים 5 ונזכה?

8. alexshw Member

כן. 5 נציגות מקסימום. כמו שהיה העונה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

יש לי שאלה אחרת. נניח שליברפול זוכה בצ'מפיונס ועושה טופ 4, מי עוד מרוויחה מזה חוץ ממנה. הרי היא בעצם תופס בו 2 מקומות בשלב הבתים, גם של זכות המפעל וגם של טופ 4 באנגליה, אז למי מתפנה המקום השני?

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטוטנהאם יש לוח משחקים מאוד נוח, היא לא תחרבן את זה. היא צריכה פה קריסה מוחלטת כדי לא לסיים בטופ 4. אנחנו יכולים עוד לחרבן את זה פשוט מפני שיש משחק ישיר בינינו לצ'לסי, נצחון שלה שם ואנחנו חייבים לנצח במחזור האחרון. כבר די ברור שצ'לסי לא תאבד עוד נקודות העונה חוץ מבמשחק נגדינו, שם הכל יכול להיות, ותמשיך לנפנף את הקבוצות הקטנות במשחקים "רעים" כמו היום. צריך גם תחת ויכולת לנצח משחקים כשאתה רע, צ'לסי עושה את זה כרגע, אנחנו לא וזה היה ברור שזה משהו שנצטרך לעשות בגלל העומס בליגת האלופות.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מזיז מדינות מתחת לאנגליה. יכול להגיד לך שלשנה הקרובה למשל זה אומר שאלופת צ'כיה תשחק בבתים במקום במוקדמות. ואז יש אלופה אחרת שזזה מסיבוב 2 לסיבוב 3, ואז מישהי מסיבוב 1 לסיבוב 2 ואז מוסיפים קבוצה מהמדינה שמדורגת אחרונה, קוסובו נדמה לי, שנכנסת לתחרות במקום להיות בחוץ. אל תשאלו אותי למה אני יודע את זה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

אף אחת באנגליה. יהיו שינויים בחלוקת קבוצות ממדינות אחרות בין שלבים. אחת הקבוצות תקבל כרטיס אוטומטי במקום מוקדמות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. גלץ Member

אלופת צ'כיה אוטומטית באלופות? הם לא הוכיחו שהם מספיק טובים בשביל להבטיח את המקום בבתים (זה לא באזל עם כל הכבוד).
    שיטה משונה.

14. DRORIKO Member

הפורטוגלית-רוסית-אוקראינית קיבלו כבר עולה אוטומטית(הפורטוגלית נראה לי יותר), מניח שגם השוויצרית והטורקית, אז מהליגות שנשארו יכול להיות שהצ'כית הכי טובה אנערף

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטוגל רוסיה אוקראינה מקומות 6-8. גם בלגיה וטורקיה במקומות 9-10 אוטומטית בבתים.
    ממקום 11 ומטה זה מוקדמות. לעונה הקרובה צ'כיה מקום 11, מעל שוויץ הולנד יוון...