המחזור ה-36 בפרמיירליג: That's Entertainment

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/4/18.

1. alexshw Member

ללא ספק, אבל בלי ונגר גם לא היה קורה הטרבל.
    ונגר אילץ את יונייטד להשתדרג ולא לנוח על זרי הדפנה. אחר כך מוריניו אותו דבר. כמובן כל זה תודות לגמישות של פרגי והיכולת התמידית שלו ללמוד ולהשתנות.

ב- 94 בא דיוויד מיי, ב - 99 טאיבי וב - 2003 היה קיץ איום ונורא בחלון העברות להוציא את הרכש של רונלדו שברור שנרכש רק כדי שיתרום בעתיד היותר רחוק.
    לעומת זאת בשנים של אחרי איבוד אליפויות קרו דברים משמעותיים יותר בשוק.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/18
  2. oranfu Member

הוא ילד כאפות של המועדון שלכם. בעיקר אוהבים אותו כי הוא נקודות בטוחות עבורכם ואפילו מוכר לכם בשמחה את הכוכבים שלו.

טוב, לפחות גם הוא מבין את זה:
    Wenger on reaction from United fans: "It shows once you're not a danger any more people love you." #MUFC #AFC

אוקיי, אולי בעצם הוא חושב שעכשיו שהוא עוזב הוא לא סכנה ולא שהוא (כבר שנים על גבי שנים) לא סכנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/18
    muller ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. cheddar Member

תהנו מזה המסיבה הקבועה בot, נגמרה מתחילת העונה הבאה

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחודשיים האחרונים יונייטד פגשה את כל שאר הטופ 6, חלק בבית וחלק בחוץ, וניצחה את כולן.

איפה התרסיס שיספר לנו שברגע שיונייטד פוגשת קבוצה רצינית הבלוף מתגלה?

5. k_700 Member

אני פה,
    ידעתי שתגיע.
    איפה יונייטד המדהימה הייתה מול אותן טופ 6 כשהאליפות עוד הייתה מונחת על מגש??
    שנלך נבדוק מה הוצאנו אז?

עכשיו לפני שתקבל לייקוק מדהים מסר אלכס משה אוחיון, תרשה לי להגיד שאני לא מפריד בין נצחון לאיך שהוא הושג.
    למשל היום- פדחת שפגשה את הראש של פלאיני דקה 90 ומשהו במשחק שהוא בית קברות לשתי קבוצות בלי אוויר ובלי נשמה.
    או הנצחון מולכם מעוד איזה פדחת יפה שהורידה כדור על לוברן בדרך לשערים שהם אחלה מייצג לסטנגה.
    או 10 דקות טובות מול ארסנל במשחק הכי טוב בשנה של דה חאה.

הנצחונות היפים האלה בסופו של יום התיישרו עם הפסדים מביכים, הדחה משפילה כי זה מתיישר.

אנחנו לא קבוצה גרועה מספיק ברמת הסגל כדי לא לעשות טופ 4.
    אנחנו גם לא באמת הקבוצה השנייה הכי טובה בליגה, אנחנו בדיון הזה בעונה שהיא גארבג' טיים אחד גדול.

עובדה שקרסנו מנטלית, מקצועית, טקטית כשהיה גרם אחד של לחץ וציפיות כשעוד פינטזו פה ואצל הפרשנים שאולי אולי נאבק על אליפות.
    מול אותן טופ 6 בסיבוב הראשון עשית בדיוק את החמוצים שאמרתי שנעשה בתנאי לחץ.
    רוצה לומר, יופי של נסיון לעקוץ, הלייק ממשה בדרך.
    אבל מה הוכחת לי פה? ממה אני צריך להיות מאושר?

6. Raulito Madridista

חבר העלה תמונה של השלישייה - פרגוסון-ונגר-מוריניו לפייסבוק וכתב 'שלושה מאמני עבר גדולים' - צחקתי בול, אני מודה. חבל שונגר הפסיד כמו תמיד למוריניו(שני המשחקים האחרונים נגד שתי קבוצות גדולות - נגד אתלטיקו בתיקו שכולו הפסד ונגד יונייטד עם הספיגה המאוחרת ועוד מפלאייני - משקפים את ארסנל של כל העשור האחרון) ועוד ב-'פרגי-טיים', וחבל שהמשחק הזה איבד המון מהיוקרה שלו, זמן אליפות? ממזמן לא. לא רחוק היום שגם מוריניו לדעתי יתעייף ויעזוב את הליגה האנגלית והיא כבר לא אותו הדבר.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע טוב מאוד מה אני חושב על משה. ממש מחפש ממנו לייקים.

הסיפור שלכם נגד הטופ 6 במשחקים האלה הוא בעצם הסיפור של העונה שלכם. כדורגל חרא, כן, אבל תוצאות יש בשורה התחתונה. מקום שני וסיכוי טוב לגביע. האם זה משהו להתגאות בו או אפילו הצלחה של מוריניו? לא. אבל זו לא האפוקליפסה של יונייטד כמו שמציירים פה, בטח כשבכל מה שנוגע לסגנון הכדורגל רק דביל היה מצפה לכדורגל התקפי וסוחף ממוריניו. פשוט מצפה מאנשים לראות קצת פרספקטיבה ולא להסחף עם הביקורות וההיסטריה למחוזות שאתם מגיעים אליהם.

אני לא זוכר כזאת היסטריה פה כשאנחנו היינו בחלק התחתון של הטבלה עם הודג'סון, בחייך תראה איזה ביקורות מוצאים פה נגדו (לוקאקו היה צריך לנוח חודש לפני גמר?), אתם כבר איבדתם אחיזה במציאות.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך אפשר להגיד שאתם לא מספר 2 כשיש לכם כזה פער בטבלה ממקום 3.
    אתם מספר 2, תרצה או לא תרצה. הסגנון פחות יפה לעין אבל אתם יותר טובים כרגע מליברפול.
    מסכים עם ההודעה שמעלי, אתם מקצינים כל דבר וזה גורם לכם לפספס נקודה שבשורשה יש בה אמת.

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

נגד טופ 6 הצגנו כמה מחציות נאות בהחלט. לא משחקים שלמים.
    הנפילות הכי מחרידות היו נגד כל מיני האדרספילדים. אני כל העונה מציין את האיכות של הסגל. ברור שרק בגלל זה יונייטד שנייה.
    זה רק יותר מתסכל שכזו כמות כישרון לא רוצה לשחק כדורגל, גם לא מאומנת מספיק לזה. בזבוז גדול.

10. k_700 Member

לפי איכות הכדורגל.
    למה אנחנו בפער גדול ממכם?
    ליגת האלופות לדעתי.

המאמן שלכם עושה כבר תקופה רוטציות במשחקים האלה כי אתם צריכים נצחון וחצי כדי להבטיח טופ 4 ולא כזה משנה לאף אחד אם זה יהיה מקום 2,3,4.

איזה נקודה שיש בשורשה אמת אנחנו מפספסים גיל?
    למוריניו מגיע לקבל עונה שלישית מבחינתך ולו אתה אוהד יונייטד?
    הוא בעצם הצלחה כמו שהוא אמר לנו בתחילת השבוע?
    אני באמת סקרן לקבל ממך תשובה.
    אתה היית מרוצה מהכדורגל הזה ולו הוא היה מאמן את ליברפול?

Walkon,
    מה הקשר מה הייתם עם הודג'סון?
    הסגל הזה היה צריך להתחרות על אליפות.
    אתה מצפה ממני להכנס להיסטריה רק אם אנחנו ניתן עונה ברמה שלכם עם הינשוף? זה לא אותו קנה מידה מבחינתי.

גביע לא חסך ביקורות מהמאמן הקודם.
    אפילו יותר מזה, כמה ימים לפני הגמר כבר היה ברור שהוא מפוטר שנייה אחרי.

אפשר להיות קבוצה שמשחקת הגנתית, זה לא אנחנו.
    כבר הוכח שגם הדיבורים על ההגנה שלנו הם בלוף מתמשך. אנחנו לא רואים כדורגל מהקבוצה הזאת, נקודה. לא הגנה ולא התקפה.
    חיים על הברקות, הגבהות, נגיחות וכן עם סגל שהיה צריך לעשות הרבה יותר.

הביקורת לגיטימית לגמרי, אין שום דבר חיובי לקחת מהעונה הזאת.
    אף שחקן מרכזי לא באמת התקדם, כמה כשרונות גדולים עם רגל וחצי בחוץ, הכדורגל ברובו המוחלט- זוועה.וסיימת מקום שני בליגה של גארבג' טיים, כל הכבוד.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה שלי הייתה שיש מקום לביקורת ומרמור אבל בגלל שאתם יותר מדי קיצוניים היא הופכת להיות שולית לדיון.

סולשאאאר אוהב/ת את זה.
  12. WellNeverDie Member

המרור היא שאנחנו במקום השני למרות מורניו. לדעתי זה סוג של נס.

אפשר להתפס על הדברים החיובים - צבירת נקודות סבירה, תצוגות טובות וכמובן נקודות נגד הטופ 6 או אפילו לטעון שהווינריות חזרה ואנחנו על הדרך להחזיר את המורשת.
    אבל זה יהיה לשקר כי פשוט התחושה היא שכל מה שמסתדר זה מקרי. הכדורגל לרוב, מחפיר (אפילו נגד ארסנל ג' גמורה באולד טראפורד). חרבנו נקודות במשחקים קלים באופן די סיסטמטי, חרבנו את ליגת האלופות בצורה מביכה נגד יריבה חלשה, ולא ראינו שום התקדמות ברמת הכדורגל. ראשפורד? מרסיאל? נקברו לחלוטין. גם בגזרת הצעירים, שום דבר, ושהחודש עם מקטומיני לא יעוור פה אף אחד.

התסכול כי הפוטנציאל ככ גבוה אבל היכולת כה מבישה. והתסכול גבוה כי הרי ברור שזה לא יעבוד, ובאזור השנה מעכשיו פלוס מינוס מורניו יעזוב בלי כלום. זה אנטי כדורגל ברמות הכי גבוהות לראות אותנו. קשה להישאר חיובים אחרי שכל העונה רואים את כל המשחקים שלנו - הם פשוט משדרים שליליות ותחושת ביאוס כללית. אני פאקינג מנסה לא להרדם במשחקים וזה כבר לא הגיוני.

13. k_700 Member

אין פה שום נס,
    אתה מקום שני מכמה סיבות.
    קודם כל הסגל שלך שווה מקום 1-2, הן מבחינת עומק והן מבחינת איכות.
    זה לא הסגל שהיה למוייס, לא לואן חאל וגם לא למוריניו בעונה הראשונה.

שנית, אף אחד לא יגיד את זה ולמרות ההיסטריה שאוהדי ליברפול מנסים לייצר פה עם ה"סו קולד" קרב על המקום ה4, הליגה באס"ק כבר חודשיים.

האלופה היא הוכתרה מעשית בסוף חודש דצמבר, ליברפול וטוטנהאם טובות מצ'לסי בפער משמעותי העונה ולכן הבטיחו את המקום ה-4 שלהן בערך לפני פגרת הנבחרות האחרונה, למרות כל חישובי המתמטיקה שבדיון של ליברפול מנסים לצייר לנו כל שני וחמישי.
    אם אחת מהן הייתה מרגישה באמת בסכנה הן לא היו עושות את הרוטציות האלה עם שחקנים שלא שיחקו בהרכב חודשיים ויותר.
    יש סטגנציה בליגה, במצב כזה אין באמת אף קבוצה שתדחוף, תלחיץ, תגרום לך להרגיש גם עם הגב לקיר.
    זה מייצר את הנצחונות האלה, מנגיחה של פלאיני או מבעיטה מקילומטר של מאטיץ' .
    היכולת היא אותה יכולת שאתה ער לה ב90 אחוז מהמשחקים העונה ולכן כמו שזה לא הפתיע שזה לא היה שווה כלום בשנה שעברה זה לא מפתיע שזה לא מצליח עוד פעם גם השנה.
    וברייקינג ניוז, גם עוד 500 מליון פאונד לעונה הבאה לא באמת יביאו אותך למצב שאתה מתחרה על אליפות עם המאמן הזה.

כשהליגה הייתה בתנאי תחרות, כשאנשים חישבו לנו נקודות מהמקום הראשון, כשנכנסנו ללוח משחקים קשה בסיבוב הראשון וכשהיה פה תחרות, קרסנו.
    כי הכדורגל הזה לא מחזיק מים.

אני לא מוצא אף מאמן בליגה ואני כולל גם את מוייס, שהיה מוציא פחות ממה שהוציא פה מוריניו ועם סגל כזה ובתנאי ליגה כאלה.

אני אתרשם מהתקדמות ומתחרות כשתהיה פה תחרות וכשנשיג תוצאות כאלה עם מימד של לחץ על הכתפיים.
    בפעם היחידה שהיה לחץ בשנה החדשה נראינו כמו פחי אשפה בצמד של משחקים מול סביליה, זאת שרק שלשום פיטרה את המאמן שקרע אותנו לגזרים.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר כל הזמן על סגל בהקשר שלכם ומתעלם מהסגל בהקשר שלנו. הסיבה שצ'לסי עדיין בתמונה היא כי הסגל שלנו כל כך חלש. כל רוטציה שאנחנו עושים מכניסה פנימה שחקנים שספק אם יש להם מקום בקבוצות בליגה פרט לקבוצות תחתית.
    עשינו כרגע 2 נקודות מ6 נגד מקומות 19-20, חדי ההבחנה ישימו לב שלא שיחקנו עם הרכבי מילואים במשחקים האלה אלא סך הכל 3-4-5 שינויים למשחק, רוטציה לגיטימית לחלוטין, ממש לא ראפה בניטז נגד ניל וורנוק.
    צ'לסי צריכה לשאוב הרבה עידוד מהתוצאות האלה וזה בדיוק מה שקרה, היא מנצחת את המשחקים שלה, משחקים לא כאלה פשוטים, משחקים שאנחנו הפסדנו (בסוואנזי) וניצחנו מאוחר (בברנלי) והיא שומרת על המאבק בחיים. זה בדיוק מה שהיא צריכה לעשות. זה לא גמור למרות שאתה מנסה לצייר את זה כך.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

אוקי,
    לא שיחקתם עם הרכב מילואים אבל תחליט-
    זה בסך הכל 3 חילופים? בסך הכל 4 חילופים או בסך הכל 5 חילופים? כי יש פה קצת משמעות.
    חמישה חילופים זה כבר להחליף חצי הרכב שדה שרץ ביחד תקופה ארוכה(ברור חלק מהם נכפו עליכם מפאת פציעות).
    בכל אופן, בכל פעם שאתה תכניס בשלב הזה של העונה שחקנים שלא שיחקו יותר מחודשיים אתה לא צריך לצפות לקבל מהם משהו שהוא מעבר לקריסה, חוסר תיאום, כושר גופני לקוי.
    טבעי גם עם שחקנים יותר טובים משחקני הספסל שלכם.

הנקודה שלי היא לא רק בקשר לחילופי השחקנים, אם קלופ היה מרגיש ממש בסכנה הוא כבר היה סוגר את זה.
    אם היו מקבלים פרס מיוחד על מקום שני נראה לי שגם אז הוא היה לוקח את זה.
    אם היינו מרגישים אתכם נושפים לנו בעורף כי יש פה על מה להתחרות אז היינו נראים בדיוק כמו בתקופות שהיה עלינו מיליגרם של לחץ(ראה ערך סביליה, דצמבר, האדרספילד, ברייטון, ווסטברומיץ', פאלאס ועוד עשרים משחקים אחרים בערך).

בסוף מבחן העין הוא גם מבחן התוצאה.
    כנראה שיש סיבה מספיק טובה שבמהלך אפריל לכם יש עוד על הרבה מה לשחק ואנחנו חוגגים את המקום השני בנאום חגיגי לאומה.