המחזור ה-36 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏6/5/11.

1. Ian Wright Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

2. Andrei Kanchelskis Member

אברם תעשה טובה לאנושות כולה ובעיקר לאוהדי ווסטהאם המסכנים וחזור ארצה כי יש פה קבוצה שבאמת רוצה אותך ומשוועת שתחזור כבר אליה....

אני לא יודע אם התייחסו לזה בהודעות קודמות בפורום אבל רק השבוע שמעתי לראשונה שסקוט פארקר הוא שחקן השנה לפי בחירת הכדורגלנים, לא בחירה תמוהה לדעתכם? יכול להיות שאולי שוב הלשון של גרנט פעלה וקימבנה את השחקן?

3. StevieG Member

א. הוא נבחר ע"פ בחירת העיתונאים.
    ב. דיברנו על זה בדיון החדשות והשמועות.

4. Mellow29 Kopite

ג. יש גבול לכמה אפשר להאשים את אברם, גם בזה אתה חושב שהוא בחש? תרדו ממנו, אתם מגזימים לגמרי בשנאה שלכם כלפיו. אם הוא היה גרמני/ספרדי/סיני לא היו מדברים עליו כ"כ הרבה.

5. ARSI Member

כי אם הוא גרמני\ספרדי\צפרוקאי הוא לא היה מקבל התרפסויות והערכה בתקשורת וברחוב פה. הבנאדם תחמן והגיע לא בזכות לאמן בקבוצות סופר מכובדות. העונה הבלוף נחשף (לא שקודם זה לא היה ברור אבל אפשר היה לעוות את המציאות) וטוב שכך.

6. Andrei Kanchelskis Member

הבלוף נחשף אבל זה לא מה שימנע מאברם להשיג משרות מכובדות בעתיד הבנאדם נצפה באירועים הכי לא צפויים שאין לדעת איך הוא בכלל קשור אליהם(היום הולדת של נשיא רוסיה למשל) ובמקומות הכי לא צפויים והוא מכיר את כל המי ומי שדרכם הוא יכול להשיג את הקומבינה הדרושה בדרך לג'וב היוקרתי הבא...

אני אישית נגעל ממנו ומתעב אותו כמו שלא תיעבתי מאמן מעולם, לצערי ולצערם של כל שונאיו הרבים הוא ימשיך ככל הנראה להשיג ג'ובים בתחמנות ולצחוק על כולנו עוד הרבה שנים...

7. KirkH Member

איזה ג'ובים ואיזה נעליים.

קיבל העונה צ'אנס אחרון בטופ (וכרגיל צ'אנס שלא הגיע לו). בנה קבוצה מאפס. קיבל כסף גדול בשביל זה יחסית ושוב... פעם שלישית ברציפות, אפילו אם ינצל מירידה בנס - על העונה הזו רשום בענק "כישלון".

איזו קבוצה בפרמיירליג תיתן לו הזדמנות בעונה הבאה? שמות, לא מנטרות אם אפשר.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, אתה באמת לא רואה מצב שהוא עוד פעם עושה את התרגיל של לקבל משרת דירקטור אוף פוטבול בקבוצה מסוימת? אני לא אהיה מופתע יותר משום דבר שיקרה איתו. למרות שהגיונית אחרי התקופה עם ווסט האם הבלוף סוף סוף נחשף, הוא כבר לא יוכל לעוות את מה שקרה העונה הזאת.

9. Andrei Kanchelskis Member

גם אני מאוד מקווה שהוא לא יאמן יותר אחרי הביזיון השנה

פשוט איכשהו תמיד נראה שמרוב כל קשריו ותחככיו הוא לא אמר את המילה האחרונה, עדיף לא לדון באם הוא כן יאמן או לא יאמן אלא פשוט לחכות לקיץ ולראות אם איזו קבוצה תירק לכיוון שלו ואם לא תהיה אחת כזאת מי אני שיתלונן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Mellow29 Kopite

ברור שפה בארץ הוא יקבל חשיפה, הוא המאמן הישראלי שהגיע הכי רחוק ואף אחד לא ממש מתקרב אליו. לאמן ב-3 קבוצות פרמייר-ליג, ובאחת מהן להגיע מרחק פנדל מלזכות בתואר הכי גדול, יש לנו בארץ מישהו אחר שאפשר להעריך אותו על הישגים דומים?
    מבחינת אימון הוא הישראלי הכי בכיר וזה לא משנה שהוא השיג לפחות כמה מהתפקידים שלו בתחמנות ובסכין בגב, את מי רצית שיעריכו פה בתקשורת? את קשטן? את גוטמן?

זה שהוא מופיע בכל מיני אירועים לא צפויים, זו, איך לומר, זכותו. אם הוא מגיע לכל מיני ימי הולדת של מדבדב אז כנראה שהוא הוזמן, וזו זכותו להיות מוזמן לכל מיני אירועים ומקושר לכל מיני אנשים, מבלי שזה יעניין אותנו איך ולמה.

קנצ'לסקיס - אתה בטוח שאם הוא היה גרמני או סיני היית עדיין מתעב אותו כ"כ? או שזה בגלל שהוא ישראלי?

11. KirkH Member

הוא יכול לקשקש עד מחר בתקשורת.

עובדתית הוא עזב את המערכת בגשר בצורה פחות מחברית (שוב, למרות הראיונות המלוקקים). השחקנים שנאו אותו ורובם יצאו נגדו. כל מי שהגן עליו בתקופה שלו בגשר אכל הרבה חרא והכלב לא בדיוק החזיר להם.

כשהכלב עזב כולם עשו מעל ומעבר להסביר בדרכים פוליטיות ונקיות איך לעזאזל קבוצה מפטרת מנג'ר שמגיע לגמר הצ'מפיונס ונותן פייט בארבע מסגרות. האמת הייתה ברורה לכולם, בעיקר לאנשים בתוך המועדון שהיו צריכים לעבוד קשה מאוד כדי לנקות את החרא שהוא פיזר.

הכל יכול להיות ואחרי שהאפס הזה קיבל את תפקיד המנג'ר שלנו אפשר לומר שנגמר העידן התמים והנקי ובכאלה תנאים אסור להגיד "לעולם לא". אבל אני לא רואה איך אפשר לעטוף את זה תקשורתית ולהסביר כזה מהלך. האיש בדרך להוריד קבוצה שנייה ליגה מאז שעזב אותנו. הוא השאיר אדמה חרוכה... נראה לי בלתי אפשרי אפילו בסטנדרטים של השמוק הזה.

12. Andrei Kanchelskis Member

בוא אני יענה לך בפשטות- אין לי ספק שיש מאמנים זרים כמו גרנט שזוכים לתהילה בחאווה כפי שאומרים בסלנג הישראלי אבל בשונה מגרנט המאמנים האלה פועלים בשקט ולא נחשפים ולמען האמת אם תפשפש היטב תתקשה למצוא כאלה כי רוב המאמנים שמאמנים קבוצות בכירות באירופה הגיעו לתפקידים שלהם בזכות ולא בחסד ואת מי שפועל כמו גרנט כמעט ואי אפשר למצוא ואי אפשר בדיוק לדעת עליו.

גרנט אדם בלי משוא פנים שמראה ומוכיח את פרצופו האמיתי בלי למצמץ ובלי לנסות להסתתר, האופי השחצני שלו והעובדה שהוא מראה עצמו בכוח מעוררים בחילה.

13. alexshw Member

העבודה של גרנט בווסטהאם העונה, היא אחת מתצוגות האימון היותר גרועות שזכורות לי בפרמייר ליג.

14. KirkH Member

אם לא הייתי ישראלי לא הייתי מעלה על דעתי שיכול להיות אדם כל כך שפל.

אני בטוח שאם הוא היה סיני היו שונאים אותו בסין ופחות בישראל.

15. Mellow29 Kopite

קירק אותך אני יכול להבין בתור אוהד צ'לסי (למרות שזה קצת כפוי טובה לשכוח את זה שהוא הביא אתכם לגמר הצ'מפיונס), אבל אני לא יכול להבין את אוהדי ארסנל או יונייטד או ליברפול שכ"כ מתעבים אותו.

אז הוא לא מאמן ברמה של אנגליה (למרות שבפומפי אני לא בטוח שאפשר להגיד שהוא נכשל, וגם לא בצ'לסי), ועדיין זה מאוד הגיוני שהוא יזכה לתהילה בביצה שלנו, איזה עוד מאמן הגיע לאן שהוא הגיע? האם הוא המאמן הראשון באנגליה שמוריד ליגה קבוצה עם סגל של מקום 10-15? אני בטוח שהיו מאמנים יותר 'ידועים' ממנו שהורידו ליגה קבוצות לא פחות טובות מווסטהאם ביחס לליגה העונה, אז מה?

מה זאת אומרת 'מראה את עצמו בכוח'? נו אז הוא אוהב להצטלם עם מפורסמים שמכירים אותו בדיוק חמש דקות לפני, אז מה? הוא היחיד שמתנהג ככה?
    האופי שלו זה לא רלוונטי בכלל, להבדיל אני יכול להגיד שמוריניו שחצן גדול עם אופי עוד יותר חרא. אבל מוריניו הוא מאמן ענק בקנה מידה עולמי, וגרנט מאמן ענק בקנה מידה ישראלי. ברור שזה לא מדד לכלום, אבל אני לא מבין את אלה שמתלוננים על כך שהוא זוכה לחשיפה והערכה בתקשורת. יש הרבה יותר גרועים ממנו שזוכים לאותה הערכה...

אני חושב שאם הוא היה הסיני הראשון בפרמייר ליג, וכזה שמצליח להחזיק שם כבר 3 שנים, היו מתייחסים אליו בקצת יותר כבוד בסין, או לפחות מבינים את זה שהוא זוכה לכבוד בארצו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/11