המחזור ה 37 בסריה A:: אינטר מנצחת בדרבי!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏4/5/12.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תמיד העדפתי את מילאן. אבל זה מה יש. ברכות ליובנטוסים הנחמדים בפורום.

אילייה אלוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Campioni D'Italia!
    זה מה שחשוב, זה מה שמשנה! איזו עונה נהדרת... וכל השאר לא מעניין!

אתם יכולים לבכות עד מחר וגם עד עוד שנתיים. זה רק הופך את הכיף לגדול יותר

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברכות לאוהדי יובה שבפורום, אליפות שהפתיעה אותי ועוד רבים אחרים אני מאמין. אין בסגל כמעט שמות שמישהו היה מתאר אותם כסופרסטארים טרם העונה, אולי גם עכשיו, אבל כן יש חבורה מדהימה של שחקנים שהעמידו מאזן מדהים שאני מקווה שיתקלקל להם במחזור האחרון (לא משנאת יובה, כמו מחיבה לאטלנטה).

הייתי בטוח שמילאן תזכה עד שלב מאוחר יחסית של העונה, אפילו אחרי שיניב התחיל לבכות (בעצם זה לא מאוחר כל כך), אבל יובה לא הורידה את הרגל מהגז ומילאן הפצועה לא הצליחה להגשים את התחזית שלי.

נחמד הגיוון הזה של אלופה חדשה כל עונה לאחרונה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמרי, אם כל השנה אתה מתלונן, לא תומך ונכנס בקבוצה שלך, אל תטרח להגיע לחגיגות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

Meglio 3 scudetti da LUPI, che 28 da AGNELLI

5. AS R Member

אליפות צודקת של יובנטוס. כל הכבוד לקונטה ולקבוצה שלו שלא מפסידה אף משחק בדרך לאליפות היסטורית אחרי שירדה לסרייה ב'.

חבל קצת שקליארי לא ממש שיחקה היום.

אני לא מבין למה קונטה אוהב כל כך את בוריילו ולא משתף כמעט את דל פיירו. אם במשחק האחרון בליגה הוא לא ישחק זה יהיה כבר השיא, אבל הוא ישתף אותו מן הסתם בשביל לעשות לו כבוד.
    מצחיק גם לראות את אילייה וקראסיץ' ביציע, בהחלט יש כמה דברים לא מובנים שקונטה עשה, אבל הוא לקח אליפות בעונתו הראשונה ביובנטוס עם סגל חדש ברובו.

אין אצל יובנטוס כוכב מובהק כמו אצל מילאן, וזה מה שיפה אצלה. מזכיר לי את דורטמונד ואת הסיטי. רוב השחקנים באותה רמה פחות או יותר ואין סופרסטאר שעליו תיפול ותקום הקבוצה.
    פירלו הוא המצטיין של העונה לדעתי, פשוט שחקן מדהים. מירקו גם הוא נתן עונה מצויינת בסך הכל, בעיקר במחצית השנייה שלה. מארקיזיו סוף סוף למד לייעל את הכשרון שלו לכיבוש שערים ובישולים, וההגנה הייתה איתנה ויציבה ברוב המוחלט של העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי בדיון של יובה לפני כמה שבועות.

אני אוכל את הכובע!
    לא האמנתי, גם לא כשהזמן התקדם ועכשיו אני מודה בפה מלא, הכובע הזה טעים!

יש עוד המון להשתפר ואסור לנו לחשוב שזהו אנחנו ברמה של בארסה/ריאל/באיירן
    אבל הלילה חוגגים!
    מזל טוב לכולם

7. JohnTerry26 Member

מילאן היא המועדפת עלי באיטליה אז קצת חבל לי בשבילם, אך ברכות ליובנטוס. לצערי לא הרבתי לראות משחקים שלהם, ובכלל בדרבי היום הבנתי שלא היה לי מספיק איטליה העונה.. אם נתעלם מזה שאינטר היתה צריכה לנצח את המשחק עוד לפני, היתה יופי של דרמה וכדורגל טוב. אני יישמע קצת מוזר אבל מה שאני הכי אוהב בקבוצות האלו זה את הכוח במרכז המגרש, אסופה של קשרים נהדרים יש ביובה, מילאן ואינטר, מהסוג שאני אוהב לפחות... באנגליה לעומת זאת לא היה ממש דבר כזה העונה. הגנה להתקפה...

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרבי נהדר היה, מבחינת אווירה,משחק,קצב הכל היה מצוין

אינטר שיחקו מעולה ווהיו צריכים לרדת להפסקה לפחות ביתרון 2:0 הפנדל של מילאן לא היה ולא נברא ומנגד טעות כל כך מפגרת של אבאטה מסדרת לאינטר דרבי שני ברציפות.. לא יאמן איך דווקא כשמילאן נראיתה טוב ונראיתה כזאת שעומדת לדרוס מגיע אבאטה ושוב הורס להם דרבי

9. eran.m Member

אכזבה כזו לא היתה לי מאז 2006 ( 2007-2010, לא באמת הגעתי עם צפיות לזכיה באליפות ) ( שהיה את מוג'י שדאג לזה שיובנטוס תהיה ראשונה ).

אני זוכר שאינטר זכתה בליגת האלופות למילאנזים היה קשה לברך אותם ( למרות שלי היה קל וגם להחזיק להם אצבעות שינצחו בגמר, מה גם שהם עדין רחוקים מאיתנו שנות אור ( וגם יובנטוס ) בזירה הזו ) ליובנטוס ( וגם קצת אינטר אחרי השערורית שיפוט של 2006 ) בזירה המקומית שהם היריבה העיקרית שלנו קשה לאחל שפע ברכות...

בכל אופן בזירה המקומית מעולם לא ברכתי את יובנטוס או איטר על זכיה באליפות ואני לא הולך לחרוג ממנהגי גם עכשיו במיוחד עם העונה השערוריית הזו ( בפאן השיפוטי ) אבל לא רק בפאן הזה מבחינתנו...

אני לא מבין איך הפסדנו לחבורת סמרטוטים האלו שעשו ראלי של 7 הפסדים רצופים ( ועוד כל מיני תוצאות בזיוניות במהלך העונה ) לכל מני קבוצות פח מנצחים אותנו ולפני ארבעה ימים חוטפים שלישיה מפארמה ב 45 דקות?!, ומה נהיה עם אבטה ונסטה ( זנאטי החלאה מנסה להפחיד את דה-שליו ( הוריד מהערכה כלפיו ואני מאמין שלא רק בעיניי )?!

זה היה צפוי לאחר אותו שער של מלימטריקו ( אנדרי, תביא צילומים שנוכל לדעת אם זה היה באמת, והפנדל על פרינס ( אני ראיתי את פרינס מגיע ראשון לכדור ומשנה את כיונו ואז סזאר נכנס בו, למה זה לא פנדל?! ( אנדרי אם גם כאן תוכל להביא ראיות מה טוב ) ) באים אותם אוהדי יובנטוס להתלונן שהנה התאזנו על השער של מונטארי ( שלא היה מלימטריקו ) אם זיכרוני לא מטעה אותי היה שער נוסף ( מילמטריקו ) מול קאטניה ויכול להיות שהיה עוד שער, מה גם שזה היה משחק מולכם שזה משנה את הכל ואיאפשר להשות בין המקרים, חוצמיזה שהמשחק הזה נגמר בהפסד כך שגם אם אינטר קופחה זה לא השפיע על תוצאת הסיום בסופו של דבר אז אולי היתה איזו עילה להנאה מטעות שיפוט.

עכשיו נעבור ליובנטוס שנהנו משלל שערוריות שיפוט במהלך העונה שהודות להן שונו התוצאות הסופיות של המשחקים שלהן ( אנחנו ממספר מועט של טעויות שיפוט בשונה מהם שבחלקם הגדול לא השפיעו על תוצאת המשחק ) ואם בכל אופן נעשה את אותו קיזוז אזי אנחנו נהיה לפני יובנטוס ( וכמו שאומרת ג.יפית) נקודה...

את סיכום העונה המאכזבת הזו ( שלא יהיה ארוך במיוחד ) אפרסם במהלך השבוע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

10. Muurad Member

שאלוהים ישלח ברכה לאבאטה. מחכה לשנה הבאה לראות מה הוא מתכנן לנו.

11. Milanista3 Member

אבאטה, פעם שלישית גלידה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/huh.Xxx

12. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

13. Muurad Member

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/576475_10151678863085503_594595502_24364104_1986930989_n.Xxx

https://p.twimg.com/AsPoiAhCIAAkygk.Xxx

GRAZIE CAFE :aaa8: :aaa15: :aaa8: :aaa15:

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/12
  14. Don Joan Roman Member

תודה.
    גרמת לי להינות עוד יותר ממה שאני נהנה מהאליפות הזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/5/12
  15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולי הוא גרם ליהנות עוד יותר מהניצחון בדרבי.

זאנטי חלאה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx