המחזור ה-37 בפרמיירליג-האליפות של יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/5/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

אם תלך יותר רחוק תמצא גם שחקנים גדולים אחרים שהגיעו אליכם לעונה בה שיחקתם בגביע אופ''א כמו כריסטיאן ציגה,מרקוס באבל ואמיל הסקי.

אני חושב שלהגיע לליברפול זה הרבה יותר מלבוא בשביל לשחק בגביע אירופה יש פה גם את האלמנט של המסורת המפוארת,הקהל הנפלא וכמובן שלאחר בואם של הבעלים החדשים יש פה גם הרבה כסף כקבוצה שזה עתה מתחילה לעשות את העלייה כלפיי מעלה אני כלל לא חושב שזה יהיה נורא עבורה להשתתף לפחות עונה אחת בליגה האירופית חרף חסרונותיה וההבדלים העצומים בינה לבין ליגת האלופות.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרקוס באבל באמת היה רכישה טובה, הגיע בחינם אחרי שהפסיד את גמר האלופות ב99. אם לא המחלה הנדירה הזאת שהוא חלה בה, הוא היה משחק הרבה יותר עבורנו.
    ציגה זה סיפור די מצחיק האמת. כשהבאנו אותו מבורו הם טענו שפעלנו בצורה בלתי חוקית ותבעו אותנו על כך, בסוף קיבלנו איזה קנס מצחיק מההתאחדות והשחקן בקושי שיחק אצלנו, עשה חורים גדולים בהגנה, במיוחד הוא זכור מהמשחק נגד לידס שהפסדנו 4-3 מרביעייה של וידוקה. הוא כבש ונתן איזה 2 מתנה בצד השני.

3. StevieG Member

יש בליברפול גם שחקנים טיפה יותר טובים מאשר לטוטנהאם. לואיס סוארז, אנדי קארול, סטיבן ג'רארד, דירק קאוט(באמת, תראו לי חלוץ אחד בעולם שלא היה רוצה לשחק עם שחקן כזה באותו הרכב?), מיירלש. עם כל הכבוד לבייל ולמודריץ', זה לא קרוב לאותה רמת משיכה כמו שיש לליברפול. ובשביל אשלי יאנג, כשהוא רואה את הפקק שנוצר ביונייטד בעמדת הווינגרים, כשאפילו לנאני אין מקום בהרכב, והוא יודע שהוא יהיה כוכב בליברפול ובאותה משכורת ובאותו מעמד, זה גם כן משפיע.

4. Andrei Kanchelskis Member

עוד כמעט שעתיים למנייאק איזו התרגשות!

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מגזים, לטוטנהאם יש סגל יותר כשרוני מאסופת הנגרים שלנו. לא רואה אותם עם סגל טוב יותר משלנו בעונה הבאה, מקווה שזה באמת יקרה.

6. Selby Member

הכדור לא יצא כבר? אוי קוזצ'אק... הוא נראה כמו אחד שהראש שלו כבר בקבוצה אחרת.
    זה אף פעם לא יהיה בדרך הקלה, בטח לא במשחק חוץ. קהל החוץ שלנו פשוט נהדר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי ההילוך החוזר שהרגע ראיתי, לא יצא החוצה במלוא היקפו.

8. avdz7 Member

גם אני חושב שלא יצא במלוא היקפו, אבל איזו תצוגת שוערות הזוייה של קוז'אק
    סגירה לא טובה של פאביו ואוואנס בשער, והמשחק הזה הולך להיות קשה......

לגבי נאני, זה לא יאמן, נאני של ימין לעומת נאני של שמאל שונה לגמרי. כשנאני היה בשיאו לפני כמה חודשים הוא היה מקבל כדור בימין והיה עושה מה שבא לו. מתסכל שאי אפשר לשתף את ולנסיה ונאני ביחד כמו שצריך. לפחות שיחליפו מדי פעם.. אבל לולנסיה זה יהיה בעייתי עם החד גוניות שלו. שווה לנסות בכל אופן.
    בכל מקרה נאני הזה רחוק בהרבה מנאני של לפני כמה חודשים, ובנתיים כשהוא משחק רק באגף השמאלי אני לא חושב שהמצב ישתפר. חבל...

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  9. alexshw Member

אני מצפה מיונייטד שיפסיקו כבר לטייל במגרשי חוץ באנגליה, אלא באמת לשחק.
    היה טעות להשאיר את VDS בחוץ.

נהיה טרנד באנגליה להביא ליצנים מפולין לעמוד בשער.

10. Ryan Giggs11 Member

קוז'אק לא ליצן, זה שהיום הוא בהופעה מחפירה לא מוריד מהמשחקים הבהחלט טובים שהוא נתם במדים שלנו.

11. Andrei Kanchelskis Member

כבר כתבתי את זה אתמול ואני כותב את זה גם היום:
    לא היה שום מקום ולא הייתה שום סיבה לתת לקושז'אק לפתוח היום,VDS היה מספיק כשיר כדי להגן על השער ובעצם לתת לנו את האליפות אם חלילה נפסיד זה יהיה נטו באשמתו של פרגוסון שסתם נתן להולנדי לנוח, מילא אם זה היה משחק חסר משמעות שהאליפות כבר סגורה אבל למשחק הזה יש סופר משמעות ועדיף היה להעלות בו הרכב מלא ולא להעמיד בשער את הפולני שכבר בעצם נמצא עם הראש בעונה הבאה וברור שהוא לא יהיה בה אצלנו.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקושצ'אק יש הרבה מאוד מה לענות אחרי המחצית הזו. עוד הוכחה למה כל מי שחושב שמגיעה לו ולו הזדמנות להיות השוער הראשון שלנו שוגה ובגדול. הטעויות שלו שינו לחלוטין את המשחק. ועדיין, אנחנו צריכים ויכולים לחזור גם מזה (אלא אם כמובן הוא יהפוך את הבור לעמוק יותר, לא דמיוני בכלל).

לגבי נאני, לא יודע. ההופעה הטובה היחידה שלו בתקופה האחרונה (פולהאם) היתה בשמאל. המשחק המצוין שלו נגד באיירן בעונה שעברה גם היה בשמאל. זה לא מצב שבו אתה אומר שנאני לא יכול לשחק בשמאל, הוא אפילו יכול לשחק שם מצוין, כך שקשה לי פשוט לוותר על האפשרות. הוא ו-ולנסיה באגפים יכול להיות קטלני. נוט סו מאץ' טודיי.

13. Selby Member

למה אני תמיד מרגיש שכשנאני משחק בשמאל וולנסיה בימין הוא תמיד מקבל יותר כדורים במקום שזה יתחלק שווה בשווה?

פאקינג קום און יונייטד!

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב, ראיתם משהו שסמבה עשה לא בסדר בגול שלו..? דחיפות הדדיות מ-2 הצדדים, שום דבר שמצדיק שריקה לטעמי.

בתחתית המצב לא פשוט עבור ווסטהאם, מעבר לתוצאה של בלקבורן, בלקפול מובילה על בולטון, וזה הרבה יותר מזיק לווסטהאם. משחק משוגע שם. בלקפול במשחק האחרון הולכת לחטוף בראש במנצ'סטר, הסיכוי היחיד שלה לשרוד הוא לנצח היום ולקוות לתוצאות טובות משאר המגרשים, הם חייבים לשמור על היתרון מול בולטון.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

לא היה שם כלום. וידיץ' בטח לא איזה חלשלוש מסכן.