המחזור ה-37 בפרמיירליג-האליפות של יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/5/11.

1. Mellow29 Kopite

אני חייב להודות שאני אתגעגע לבלקפול, סביר להניח שבעונה הבאה כבר לא נראה אותה פה. ההגנה בושה וחרפה, זה מאוד כיף לאוהד נייטרלי אבל בטח מאוד מתסכל אם אתה אוהד בלקפול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

ועכשיו גם וולבס כבשו, בקיצור כנראה יש לנו 2 יורדות בטוחות אחרי המחזור הזה - ווסטהאם ובלקפול.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx איתם אי אפשר לדעת....4-3 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wacko.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  2. aloneli Member

מה שאומר שאברם גרנט יורד ליגה שנתיים ברציפות-גם לזה צריך כשרון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדיוק שאלתי את עצמי איך יכול להיות שרובינסון הרבה זמן לא פישל.... הרננדז רץ עם הכדור לעבר היציע של היונייטד, לא הפריע לאף אחד, לא איים, לא היה לו סיכוי, רובינסון החליט לתת מתנה ונתן בענק, פנדל של 100 אחוז, על שחקן שכבר כמעט יצא החוצה עם הכדור... פול רובינסון.

4. Selby Member

פאקינג גט אין דר! פליז פליז פליז תחזיקו מעמד גיבורים!
    הייתי בטוח שלא נקבל פנדל...

5. Jack Wilshere Member

רובינסון מטומטם. זה לא חדש. הוא לא היה צריך לרדת לכדור, אבל זה פשוט מקומם ששופטים קונים את הנפילות האלה. הרי ברור שכל שחקן שרואה שהשוער יורד לקרקע, מייד צולל והוא שיוצר את המגע עם השוער. השוער בשום פנים ואופן לא מכשיל אותו. זה בדיוק מה שהיה כאן, כמו במקרים רבים אחרים.

ועוד דבר, אחרי שדאוד הדביל רץ להתייעץ עם הקוון, היה לי ברור שיונייטד יקבלו פנדל. אף שופט לא יכול היה לעמוד בלחץ המפורסם של שחקני יונייטד. גועל נפש.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרננדז חיפש כמובן לסחוט פנדל, הוא ידע שרובינסון יפול לו לרגליים והוא כמובן חיפש ליפול, רובינסון נגע לו ברגליים באופן בוטל, ונתן לדאוד את כל הסיבות לשרוק, פנדלים כאלה נשרקים כל הזמן.
    אי אפשר להגיד שהשוער "הכשיל" את הרננדז, כי זה מה שהמקסיקני בדיוק חיפש, לשים שער לא היה לו סיכוי, אבל השוער יצר מגע, נפל בפח.

7. guyholl Member

יופי של צלילה של צ'יצריטו אבל אין מה לבוא בטענות לשופט, אלא רק אל רובינסון. תיקול פשוט מפגר שלו. הרי זה היה ברור שהוא הולך לבעוט את הכדור ליציע ואז לזנק כאילו ירו בו, אז למה אתה עושה בדיוק מה שהוא רוצה שתעשה ודוחף את הידיים שלך לשם? זה יכול לשגע אותי הטמטום הזה של שחקנים.

8. Ori8 Member

גרנט בדרך להיות הראשון בהיסטוריה (באנגליה) שמוריד שתי קבוצות ליגה ברצף.

9. Jack Wilshere Member

זה בדיוק מה שאני אומר. רק שהמסקנה שלי הפוכה משלך. על כאלה דברים לא צריך לשרוק לפנדל לטעמי האישי. לא כל נגיעה ברחבה היא פנדל, וגם על הנגיעות האלה לא צריך לשרוק לפנדל. כל מי שמבין קצת את המשחק, מבין שלשחקן אין מה לעשות עם הכדור, ולכן הוא פשוט יוצר את המגע כדי לקבל פנדל, יותר מאשר השוער יוצר את המגע כדי להכשיל אותו.

10. Oliver Kahn Member

ביי ביי אברם.

יש לי ניחוש פרוע שהוא לא ייאמן בצ'מפיונשיפ...

נקווה שזה אקורד הסיום שלו באי הבריטי.

11. Mellow29 Kopite

לא כל נגיעה ברחבה זה פנדל זה נכון, אבל אני דווקא בעד שישרקו על דברים כאלה. אם שחקן הוא טיפש ועושה דברים טיפשיים אז מגיע לו להיענש על זה. זאת לא שריקה לגבי דחיפות או מאבק על מיקום או משהו מפוקפק כזה, סתם הכשלה של טיפשות ועל זה צריך לשלם.

12. Ariel Member

וולבס של העונה היא תעלומה. הכדורגל שם קטסטרופולי והגנתי, ולמרות זאת מצליחים למצוא שם לפחות 3-4 פעמים במשחק את השחקן שנמצא לבד מול שער חשוף. היום זה קרה 4 פעמים מול סנדרלנד כאשר שניים נכבשו ושניים הוחמצו ברשלנות אופיינית.

אגב שיפוט מחפיר שגוזל גם מוולבס (מחצית ראשונה) וגם מסנדרלנד (מחצית שנייה) פנדלים ברורים.

13. Selby Member

מה נסגר? לכו על השני! זה כמו לצפות בארסנל! :aaarofl:

14. ArsenalFan Member

הריח מהדקות האחרונות פשוט מסריח.

15. Jack Wilshere Member

הניתוח שלך לא נכון לטעמי. השאלה היא לא האם שחקן/שוער קיבל החלטה טיפשית ברחבה, אלא האם הייתה הכשלה. זו השאלה. במצבים האלה לטעמי אין הכשלה. למה? כי השחקן הוא שיוצר את המגע עם השוער (שאכן מקבל החלטה טיפשית ויורד לקרקע), ומייד לאחר מכן זורק את עצמו, משום שהוא מבין שלא היה לו שום סיכוי להבקיע/לבשל. לא בכדי חלק גדול מהשריקות על ההכשלות האלה קורות בקצה הרחבה.