המחזור ה-37 בפרמיירליג-האליפות של יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/5/11.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כ"כ מריר, כ"כ סמול-טיים שזה פשוט מביך לשאר אוהדי יונייטד פה. זכית באליפות ואתה מתעסק בארסנל וליברפול, ג'רארד ובישולים לדרוגבה.

תשמע, לקח לכם רק, מה, 100 שנים להפוך למועדון גדול יותר? באחריות לא ייקח לנו כ"כ הרבה זמן להפוך את זה חזרה.
    זו רק ההתחלה? אלו הניצנים של הסוף חבר.

אהבתי את אוהד אברטון בתפקיד המעודדת מהצדדים :aaarofl:

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הפנדל, אני חושב שכן היה, טעות של רובינסון שקפץ ככה לשחקן. ברור שהרננדז סתם העיף את הכדור הצידה העיקר להשיג את הפנדל אבל אין חוק נגד זה.

3. WellNeverDie Member

ישששששששש!
    משחק חוץ טיפוסי, בסוף תיקו (אגב, הרננדז סחט פנדל כמו גדול, הוא זרק את הרגל על הכדור ואז רובינסון כבר איחר...ציצה תמיד שווה שער במשחק) ואז בזבוז זמן מצחיק שרק נתן לי זמן להיזכר במשחקים שלנו העונה

19!!!
    ויאללה לוומבלי!

4. Selby Member

ואברם יורד ליגה בתור הIcing on the cake :aaa021:
    יש עוד איזה משחק שולי בוומבלי היום ובאמת ש I couldn't care less

Ryan Giggs: "Yeah, obviously we're rubbish - we've won the Premier League and we're in the Champions League title.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש הרבה על מה לכעוס במשחק הזה, אבל נשאיר את זה לימים אחרים. יש אליפות, אליפות בעונה שברגעים מסוימים בה לא האמנתי שאנחנו מסוגלים, אליפות שהיא ביי פאר הסחיטה הכי חזקה של פרגי מאיזשהו סגל שהיה לנו. הביקורות יישמעו בתקופה הקרובה וחלקן אולי מוצדקות, אבל היום אני משתדל לא לתת לזה להפריע.

6. Strawberry Fields Member

Gotta Love United fans. You just won the league and what do you sing about? Liverpool Fc.LOL

There's a lot of United fans saying "We've knocked you off your perch" Quite flattering even when they're on it it's still our perch.

גם הם יודעים שזה זמני.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Mellow29 Kopite

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. alexshw Member

כן כן בליברפול אומרים את זה כל שנה בחודש מאי ב - 21 השנים האחרונות. הכי מצחיק שכמעט בכל העונות, ליברפול אפילו לא הייתה קרובה לתואר.

מקווה מאוד שביונייטד ימצאו את האמצעים להתחזק כמו שצריך בקיץ.
    מה שכן, ליברפול לדעתי כן תשחק בצ'מפיונס ב - 12/13

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/11
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל בכללי זאת אליפות מוצדקת ליונייטד ונגמרו המילים לפרגוסון.
    אם הייתי צריך לסכם את זה... אליפות שמגיעה ליונייטד, קצת פחות לאוהדים שלה.

10. Andrei Kanchelskis Member

אין מילים בפי לתאר את השימחה ואת ההתרגשות שבי לאחר הרגע הכל כך מרגש הזה בו הוכתרנו כאלופים בפעם ה-19 והצלחנו לעקוף את יריבינו המרים ממרסיסייד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx.

אלכס פרגוסון מאמן המאה, ראיין גיגס שחקן המאה ואני בספק אם יש תקדים לשיא ששניהם קבעו היום: 12 אליפויות לפרגי ב-19 שנים, 12 אליפויות לגיגסי ב-19 שנים מדהים אין מילים לתאר הישג מהמם שכזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

מה שקרה בעשר הדקות האחרונות היה מכוער אבל היה כשר למהדרין זו זכותם המלאה של השחקנים לשחק על תיקו שהיה מעניק להם את האליפות, זה ששחקני בלקבורן עמדו והסתכלו זוהי כבר בעיה שלהם שחקני יונייטד ראו שהם לא יותר מניצבים ופשוט חגגו על כך ובצדק, האליפות מגיעה לנו ואיש לא יכול לחלוק על כך!.

בראבו יונייטד! בראבו פרגי! היעד הבא...וומבלי ב-28.5 גמר שבע''ה יסכם לו עונה חלומית ומרגשת ביותר(לדעתי יותר מכל עונת אליפות קודמת).

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, בלקפול, הלוואי שיישארו, כמה צבע הם נותנים לליגה ואיזה משחקים, 4-3 היום, אני עוד זוכר את ההפסד 5-3 שלהם בגודיסון, כל משחק שלהם כולל שערים והם בטוח יספקו לליגה עוד כמה משחקים כאלה בעונה הבאה אם יישארו.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

רשמתי איזו הודעה דרמתית, מכבדת, אמיתית, אבל זה היה כבד מדי לאור האדישות שקיימת בי והרגשתי שזה לא אני, אז מחקתי (גם לא ממש סיימתי אותה).
    אני רק רוצה לקחת משם את המשפט: "בשביל הספורט, צריך לנסות לכבד את ההישג הזה." אין ספק שזה הישג והמתחרה העיקרית שלנו באליפויות עשתה היום הסטוריה. הרגשתי גם שאני צריך לראות את המשחק הזה בתור אוהד ליברפול, ללא קשר לתוצאה שתהיה. לאחר שריקת הסיום הרגשתי שבאמת עשיתי את הדבר הנכון שראיתי את המשחק, אני חושב שכל אוהד ליברפול היום היה צריך לראות את המשחק כדי שהזיכרון מהמשחק יהדהד בכל משחק בעונה הבאה ובהסתכלות כללית קדימה ובליגה בפרט.

לפני שקני דלגליש חזר לאמן אותנו, קיוויתי שפרגוסון ודור הזהב של גיגס, סקולס והמן הרשע מכולם שכבר פרש יפרשו והקבוצה לאט לאט תתמוסס.
    עכשיו, כשדלגליש המאמן של ליברפול, אני אפילו לא מרגיש שמישהו שם 64 מייל צפונה מאיתנו צריך לפרוש.

אני אגיד שוב (בפעם המיליון בערך) שאני לא יכול לחכות שהעונה הבאה תתחיל, אבל עכשיו, נוספה לה משמעות גדולה נוספת.
    ליברפול זו הקבוצה האחרונה בעולם שאתה רוצה שתרדוף אחריך, אז תיזהרו. אני בטוח שבאיזור בו יש את הכבוד השורר בין שתי האימפריות האוהדים מבינים שזה לא נגמר היום. היום, זה רק התחיל מחדש.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום לכל המרירים. לא שוכח אותכם ביום הזה.
    את כל הבכיינים והמרירים שלאורך כל העונה עסקו בשיפוט, בשטויות ובשנאה טהורה ליוניטד.
    אותם כותבים שחיפשו אותנו בפינה לאורך כל העונה ולא ידעו להעריך אותנו לאורך כל העונה.
    אני מודה לכם על השנאה ליוניטד ועל הקנאה לאורך כל השנה. בזכותכם האליפות הזאת הרבה יותר מתוקה.
    חוגגים היום כאילו אין מחר, כי את התואר האמיתי לקחנו היום. נקווה לבונוס מתוק עם ניצחון בוומבלי.

Are You Watching? Are You Watching? Are You Watching Merseyside? Are You Watching Merseyside?

http://www.witness.co.za/portal/witness_db1/UserFiles/SysDocs/bb_content/70000/60500/20110508194838709_Britain%20Soccer%20Premier%20League_image_lowres.Xxx

14. Andrei Kanchelskis Member

דווקא עכשיו אחרי שהכותרנו אלופים יש לבלקפול סיכוי קצת יותר סביר להפתיע אותנו באולד טראפוד כי קרוב לוודאי שפרגי יציב הרכב מרובה במחליפים כדי לשמור את כולם כשירים ובריאים לוומבלי ובכל זאת יהיה להם קשה מאוד כי צריך לזכור שאפילו אם הם ישיגו תיקו הם יהיו עלולים לרדת, אישית חבל לי עליהם כי אני מאוד מסמפט אותם אבל את הנקודות הם היו צריכים לקחת הרבה לפני המשחק מולנו בשבוע הבא ולכן המשימה שלהם להישאר תהיה קשה מאוד.

אברם שלנו ככל הנראה יורד היום ליגה, רק משהו בלתי הגיוני ישאיר את ווסטהאם וכל כך חבל שמועדון עם מסורת וקהל שכזה נפרד מהפרמיירליג אבל למען האמת יש קצת צדק בירידה כי זה העונש להנהלה שממנה מאמן אך ורק בגלל קשרים מבלי שתהיה פה שום סיבה מקצועית ראויה לעין ובכל זאת הייתי מעדיף שהמשחק שלהם מחר מול וויגאן יסתיים בתיקו מהסיבה שגם קבוצה כמו וויגאן לא הייתי רוצה לראות בעונה הבאה בפרמיירליג.

15. ArsenalFan Member

הדבר המדהים הוא שיונייטד עשתה את זה בזמן שברור שהיא נמצאת בתקופת מעבר. לא מעט שחקנים שרואים את סוף הקריירה שלהם שסחטו מעצמם את הטיפות האיכותיות האחרונות, לא מעט שחקנים צעירים שרק מתחילים לבלוט ויחסית מעט שחקנים שנמצאים בשיא הקריירה ושסוחבים בד"כ קבוצות ומהווים את הבסיס לאלופה. בעונות המעבר הקודמות שהיו ליונייטד, היא בד"כ הפסידה את האליפות ואפילו בפער גדול (האליפויות של ארסנל וצ'אבסקי באמצע העשור הקודם). ההבדל הוא שהפעם הליגה הייתה פחות איכותית וחלשה יותר, היריבות היו חלשות בהרבה. המשבר העמוק של הצ'אבס באמצע העונה ואפילו שהיה לה סיכוי בשבוע שעבר, גם הקאמבק שלה לא היה שווה אליפות. לזה צריך להוסיף את הקריסה המוחלטת של ליברפול, חוסר ההבשלה של סיטי להיות מועדון שקובע עניינים בצמרת הגבוהה ביותר ואת ארסנל ששברה אפילו את כל השיאים של עצמה בלשחק בכאילו ולא נקטה בשום צעד משמעותי כדי להפוך לקבוצת צמרת רצינית. כל זה כמובן לא גורע מההישג. הקבוצה הזו יודעת שהיא זקוקה למקצה שיפורים ושינויים - ועדיין זכתה באליפות. אין גם שום ספק שנראה השקעה בקיץ הקרוב בשחקנים כי הקבוצה הזו איננה המוצר המוגמר.

והם עוד רחוקים משחק אחד מלהיות גם אלופי אירופה. The small matter of Barcelona...

לגבי התחתית, הייתי שמח לראות גם את וויגן וגם את ווסטהאם נשארות, אבל לאור המצב שהתפתח עם הניצחונות של וולבס ובלקפול, אני נאלץ להיות בעד וויגן בלבד... הלוואי שאיכשהו בלקבורן או בירמינגהאם ירדו.