המחזור ה-37 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/4/10.

1. KirkH Member

על מה בדיוק מגיע לכלב הסרוח הזה משהו?

זיכרון קצר וסלקטיבי זו חרא תכונה.

2. GiladG2 Member

כל הכבוד לטוטנהאם! ברכות לכל התרנגולים, יהיה שמח בלולים הלילה.. כמו שנאמר, הקבוצה הטובה יותר ניצחה היום, היותר נחושה ויותר איכותית. לא מאמין שארסנל יכולים עד כדי כך להיות דפוקים ולאבד את המקום השלישי. כבר הרבה זמן שהראש של פולהאם לא בליגה, מסיבות ברורות, וזה לא ישתנה ביום ראשון. זה אומר שמחכה לספרס פלייאוף קשה נגד קבוצות טובות בסדר גודל של סמפדוריה, סביליה או ורדר ברמן בין השאר. מאחל לכם להגיע לשלב הבתים.

לגבי סיטי - אי אפשר להגדיר את העונה ככישלון, היא בסך הכל קבוצה חדשה ברובה, ועוד החליפו מאמן באמצע העונה. גם אמרתי את זה אחרי הדרבי בחצי גמר גביע הליגה ונשארתי באותה דעה, סיטי יכולה לבזבז עוד הרבה כסף על שחקנים איכותיים, אבל הם לא יגיעו לשום מקום עם מנצ'יני, ששוב מוכיח היום שהוא פחדן בעל מנטליות לוזרית. סיטי עם השאיפות שלה לא יכולה להרשות לעצמה להופיע ככה למשחקים כל כך גורליים. אז צפוי שיגיע עוד מהפך בקיץ, שחקנים יעזבו ויגיעו, הקבוצה תיבנה מחדש ותצטרך עוד מספר חודשים כדי להתגבש. השינוי הכי משמעותי שהם חייבים לעשות זה על הקווים.

אבל אם זה תלוי בי, שימשיך שם כל עוד הוא חי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שנייה גדולה של ספרס ובעיקר של איש אחד, גארת' בייל, איש המשחק בעיני. השדרוג במשחק של הילד הזה פשוט מדהים. הוא טחן שם את זבאלטה על הקו מחצית שלמה והוציא קרוס מדוד אחרי קרוס מדוד, שקראוץ' עם קצת יותר חדות היה יכול לתרגם לשלושער. הוא גם עשה עבודה נהדרת היום בסגירה ההגנתית על זבאלטה, דבר לא פחות חשוב במשחקים מסוג זה.
    על גומס כבר מזמן נגמרו לי המילים... שוער השנה באנגליה, חד וחלק.

הארי רדנאפ הפתיע אותי כשעלה עם מודריץ' המקלון לצד האדלסטון באמצע במקום פאלאסיוס הבולדוג האגרסיבי, הימור נועז של הארי שלדעתי דווקא די כשל, כשמודריץ' כלל לא הורגש הערב והיה אולי השחקן החלש על המגרש, אבל לך תתווכח עם מנג'ר מנצח. סה"כ עונה ענקית לשועל הותיק הזה, הגיע הזמן שהוא יהיה בליגת האלופות.

בסיטי פולופ דווקא נתן הופעה מרשימה מאוד למעט השער, חבל שהוא ייזכר כגיבור הטראגי של המשחק הזה. אומנם זה שער שלו, אבל בינינו כמה שוערים היו מצליחים לשלוט בכיוון ההדיפה של הכדור מהבומבה הזו של קאבול? היתה לו מאית שנייה להגיב לזה, לא חושב שהרבה שוערים היו מצליחים עוד להדוף את הכדור הזה הצידה למקום בטוח יותר.

4. KirkH Member

יהיה להם מאוד קשה לברוח מההגדרה הזו עכשיו. בעיקר בגלל העובדה שהחליפו מאמן באמצע העונה ושידרו מסר חד וברור של: 4 או כלום.

יהיה להם עוד יותר קשה לטעון עכשיו שמנצ'יני קידם את הקבוצה..

הם במילכוד.

5. GiladG2 Member

בלי שום ספק. מבדיחה מהלכת בתחילת דרכו באנגליה לאחד הטובים שיש היום. עשה עונה אדירה, היציבות בהגנה של טוטנהאם + העונה הטובה במיוחד של דוסון רשומים בלעדית על שמו. ענק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה כשיוז פוטר סיטי היתה במקום החמישי, כך שבירור נוצרה ציפיה שמאנצ'יני יצטרך להביא את הקבוצה לטופ 4. אין לי ספק שהוא יילך הביתה בסוף העונה. כמובן שזו בדיחה כי בכלל לא ניתן לו מספיק זמן כדי להטביע את חותמו בקבוצה, אבל לאור ההתנהלות החפוזה בפיטוריי מארק יוז אני לא רואה סיבה שזה לא יחזור על עצמו גם עם האיטלקי.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני, צריך לזכור שדיברו על כך שסיטי בוודאי תפטר את יוז כבר לקראת סיום העונה שעברה. אפשר לשאול אם נתנו לו מספיק זמן או לא, אבל הם בוודאי לא העיפו אותו ברגע שהדברים התחילו ללכת לכיוון הלא נכון. אני לא פוסל אפשרות שמנצ'יני יודח הקיץ, אבל אני לא חושב שזה יקרה אלא אם הם יוכלו לפתות מאמן-על כמו מוריניו או הידינק, ואני לא רואה את זה קורה.

אפשר בהחלט לומר שסיטי של מנצ'יני לא התעלתה, ובחלק מהמשחקים הגדולים (יונייטד בבית, ליברפול בבית, טוטנהאם בבית) פשוט נראתה לא מספיק טוב ואפילו מבוהלת ולא מספיק תוקפנית. אבל היא קבוצה שלא רגילה עדיין לכך שהיא לא מגיעה למעמדים האלה כאנדרדוג ברור. ובמידה רבה, הנקודות שהיא איבדה בסדרת תוצאות התיקו עם יוז עלו לה ביוקר. כך שאני די בטוח שמנצ'יני יקבל הזדמנות גם לפתוח עונה בעצמו.

ולטוטנהאם - כל הכבוד, סוף סוף זה קרה להם. נעשתה שם עבודה מצוינת. השאלה עכשיו, כמו שאברטון גילתה לפני כמה שנים, היא איך לוקחים את זה צעד קדימה. רמז: לא פר קרולדרופ ואנדי ואן דר מיידה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/10
  8. Rudess Member

למה אתה לא רואה את זה קורה? עם הכסף שלהם זה בהחלט יכול לקרות. בלי קשר לתוצאת גמר ליגת האלופות, למוריניו אין ממש אתגרים יותר באינטר והוא לא מסתדר שם עם האוהדים והוא אמר שהוא רוצה לחזור לאנגליה, לאן הוא יילך, לליברפול? לסיטי? נראה.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישלון גדול של הסיטי, תגידו שזאת קבוצה חדשה, עונה כזאת שליברפול ניראת כמו שניראת הייתה חייבת להסתיים במקום ה-4, להפסיד את זה בבית לספרס זה פשוט לוזריות לשמה.
    נקודה שאפשר לבנות עליה להמשך היא הרכישה של אדם ג'ונסון ששדרג את הקבוצה בצורה משמעותית בהשוואה מהחצי הראשון של העונה.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב החגיגה ביציע של אוהדי ספרס אחרי השער היתה מדהימה. האיצטדיון רעד, זה טירוף של קהל אנגלי שאין שני לו. וזה בא בניגוד להופעה הדי חיוורת של אוהדי הסיטי היום. היו להם יותר מדי דקות של שקט יחסית לעובדה שמדובר במשחק הכי גדול שלהם בשנים האחרונות.

11. קינג לדלי Member

תודה יואב !
    אני יודע כמה אתה רצית בשבילי ובשבילנו.
    תודה על הכל !

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו גם דיבר על הרצון שלו לזכות באליפויות בכל שלוש הליגות הגדולות. אני בהחלט רואה אותו מאמן בריאל מדריד לפני שהוא חוזר לאנגליה, ואחרי צ'לסי אני לא בטוח שלאמן עוד מועדון שמתפתח והתעשר זו הבחירה הראשונה שלו. לדעתי הוא יעדיף את השמות המבוססים יותר, מה גם שלדעת רבים הוא מחכה שהתפקיד ביונייטד יתפנה.

הידינק זה אולי משהו קצת אחר, אבל מי יודע מה התוכניות שלו ואם יש לו רצון לקבל עוד תפקיד כזה בקבוצה.

13. Rudess Member

יכול להיות שאתה צודק, נחכה ונראה מה יקרה עד תחילת העונה הבאה.

14. Gass12 Member

ראשית ברכות לספרס. עשיתם דרך פנטסטית עם כדורגל מרהיב אטרקטיבי ושובה עין. נראה לי שהעונה הזו התגברתם על הבעייה בהא הידיעה שרדפה אתכם שנים.
    ללמוד להיות קבוצה רעה שיודעת להעניש. ניתן לומר ובגדול. שנפרדתם מהתמימות.למרות שהיו לא מעט חריקות....
    מזל טוב . מקווה שתגיעו לשלב הבתים ואף יותר מכך.

לגבי השיטי. אני נורא אמביוולנטי . מצד אחד עשיתם התקדמות נאה ביותר
    ובכל עונה אחרת הייתם מסתפקים בהישג הנאה הזה.אולם מאידך החיים מכתיבים
    הגדרת יעדים ועמידה בהם. ומאחר והיעד המסומן המרכזי שלכם היה העפלה לצ'מפיונס. אזיי נכשלתם....
    אני משוכנע שהכסף הבלתי מוגבל מתישהו יתן את הטון.
    הרי כך בדיוק בנה לעצמו הצאר צעצוע פרטי שנראה פנטסטי.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוטנהאם זכתה בזכות היום במקום הרביעי. איך שההתלהבות של הפתיחה ירדה, סיטי התחילה להיעלם מהמגרש. פיטר קראוץ' נתן את אחד מהמשחקים הגדולים שלו, ראשון לכל כדור, כל הזמן בתנועה, אפילו כמה דברים יפים עם רגלי האיטריות האלה.

כמה שקבוצות כמו סיטי ייכשלו יותר, אולי תישאר עוד טיפת תקווה לכדורגל.