המחזור ה-37 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/4/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטוטנהאם היה על מה לשחק נגד ארסנל, לא רק דרבי אלא גם סיכויים ממשיים למקום ה-4.
    אנחנו נעלה מחר למשחק בלי סיכוי ריאלי למקום ה-4, בלי סיכוי ריאלי לאבד את המקום ה-7, צ'לסי תרצה יותר לקחת את הנקודות זה פשוט בלתי נמנע ולא קשור לספורטיביות, השאלה היא האם הם יעמדו בלחץ, זה יהיה תלוי בהם.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע מה מרגישים אוהדי ליברפול. אני לא מסוגל לקוות שהקבוצה שלי תפסיד וכשאני אראה את המדים שלנו על המגרש אני תמיד ארצה ניצחון, אבל כשהיינו משחקים מול יונייטד וידענו שככה ארסנל לא תיקח אליפותלהפסיד בהחלט היה קל יותר.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פולופ, זבלטה, קומפאני, טורה, ברידג', נייג'ל דה יונג, ויירה, ג'ונסון, בלאמי, טבז, אדבאיור.

על הספסל: נילסן, ריצ'רדס, אונואה, גרידו, סילביניו, רייט-פיליפס, סנטה קרוז.

למה איירלנד לא בסגל? ובכל זאת זה הרכב התקפי ובניגוד לפחדנות נגד ארסנל אנחנו שוב עם חוליית ההתקפה במלואה, רק למה ויירה בהרכב? עם כל הכבוד לעבר שלו עכשיו זה פשוט לא זה, הגיע הזמן שיפרוש.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

Everton XI: Howard, Yobo, Jagielka, Distin, Baines, Osman, Neville, Arteta, Cahill, Anichebe, Saha.
    SUBS: Turner, Hibbert, Bilyaletdinov, Yakubu, Senderos, Rodwell, Baxter.

Stoke XI: Begovic, Wilkinson, Huth, Shawcross, Higginbotham, Whitehead, Whelan, Delap, Etherington, Sidibe, Fuller.

אין סיבה שלא ננצח, למרות שהמשחק בבריטניה סטאדיום. אניצ'בה מקבל בצדק קרדיט בהרכב, מקווה שסאהה סוף סוף יחזור להבקיע לאחר בצורת די ארוכה. COYB!

5. George Best Member

בולטון עומדת נ-ה-ד-ר מול טוטנהאם, עד שמגיע שער עצום של האדלסטון, בומבה לחיבורים מ-20 מטר אלכסונית הישר מתחת לחיבורים, שער נדיר וכ"כ חשוב לספרס.
    אחלה משחק.

6. RealStretford Member

http://www.ybay1.co.il/UsFolders/95/202.Xxx

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול של האדלסטון שבר לי את הלב (איך הוא הצליח להוציא בעיטה ממצב כל כך קשה ישר אל החיבור?!?), אז עברתי למשחק של סיטי, ממש כמה דקות לפני הפנדל על ג'ונסון. איזה משחק הולך שם, נראה לי שאני נשאר ב-COMS.

כל הכבוד לסיטי על המהפך הנהדר (אפילו בשער של הזבל שמחתי), כל הכבוד לאדם ג'ונסון על המעורבות שלו בשני השערים, רק תחזיקו מעמד ונקווה שבולטון תצליח להוציא משהו אצל המגעילים. כי אני לא חושב שעם הגנה כזאת, וצל של פטריק ויירה במרכז השדה, הם יצליחו לנצח את ספרס בבית.

8. Rudess Member

המכירה של טורה הייתה אחת העסקאות הטובות של ארסנל בשנים האחרונות. כבר בעונה האחרונה ובזאת שלפניה טורה הראה שהוא מעבר לשיאו, ובמנצ'סטר סיטי ההידרדרות שלו פשוט ממשיכה. איך שחקן כבד כמו קארו עושה כזאת תנועה אלכסונית בלי שטורה מגיע לכדור לפניו. חוץ מזה אחרי השוויון של סיטי , קארו קיבל כדור ועשה סיבוב נהדר על טורה אבל למרבה המזל של סיטי הכדור ננעץ במשקוף.

משחק מעניין מאד סה"כ, אדם ג'ונסון במו רגליו מחזיר את הסיטי למשחק עם פנדל שנגרם עליו ובישול מעולה לאדבאיור. אני מקווה שהתוצאה תישאר ככה ושסיטי תנצח.

9. ManUtd Fan Member

אז אתה בעצם בונה על זה שפולהאם לא תיקח את הליגה האירופית? כי אם היא כן תיקח, לפי מה שהבנתי מהפורום העולמי, היא עולה על חשבון המקום השביעי. משמע, סיכויים רבים שאם תפסידו בכלל לא תהיה לכם עונה אירופית שנה הבאה.

10. Robin_Van_Persi Member

משחק נהדר בסיטי אוף מנצ'סטר.
    אדם ג'ונסון ממשיך בכושר הטוב שלו והמעורב הבלעדי ב2 השערים של הסיטי.(עכשיו מובן לי למה שוני על הספסל)

מקווה שזה ישאר ככה ואולי שטוטנהם תגמור בתיקו.

11. avdz7 Member

ג'ון קארו שד. הוא אמנם נראה מאוד כבד גמלוני ומגושם.. אבל הוא קליל רגליים ואפילו די מהיר.. אני אישית מאוד אוהב את השחקן (דריבל טוב וטכניקה נהדרת יש לבחור).
    לגבי המשחק עצמו (אצל סיטי עושה הרושם שאדם ג'ונסון תגלית אדירה),
    מהפך גדול ומפתיע מאוד מבחינת של הסיטי ב2 דקות.. מאוד מסקרן איך ייגמר, מאמין שסיטי לא תצליח לגבור על וילה ואוניל.

אללה טוטנהאם :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/5/10
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם ג'ונסון עונה לי על הביקורת שלי עליו בשני המשחקים הקודמים, משחק גדול שלו ומסתמן שהילד ממידלסבורו הוא זה שאולי ייקח אותנו לליגת האלופות, רק להחזיק עוד 18 דקות.

13. avdz7 Member

כל הכבוד לסיטי.
    לא חשבתי שיצליחו לנצח את המשחק, הייתי בטוח שאוניל יבוא וישדוד מהם נצחון...

המשחק בCOMS מול טוטנהאם הולך להיות מלחמת עולם.

אגב, מי עמד בשער של הסיטי היום?

14. Jack Wilshere Member

פלופ ההונגרי, שהושאל מסנדרלנד עד סוף העונה.

15. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב נו. אז המשחק בשבוע הבא יהיה כנראה זה שיכריע מי תעלה למקום הרביעי. רק שהפעם תיקו מספיק לטוטנהאם. בסוף צפיתי במחצית השניה בליין והיא היתה פשוט נהדרת.

אני מקווה שגומס באמת מתח שריר ולא סתם עשה הצגה, כי עם איך שההגנה של ספרס נראית, קשה לי להאמין שסיטי מוציאה 3 נקודות ביום רביעי.

אני משוכנע שבעונה הבאה ליברפול וסיטי יהיו הרבה יותר טובות, אז אסור שטוטנהאם תגיע למקום הרביעי - זאת הזדמנות נדירה מבחינתם.