המחזור ה-37 בפרמיירליג+משחקי השלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/4/10.

1. FaN_MU Member

ג'רארד תרם לזכייה במשחק האליפות, חלום ילדות שהתגשם.

2. המבין Member

גם ליברפול וגם צ'לסי נראות עייפות וכבויות. אני לא מבין את ליברפול, שעם כל התמיכה של האוהדים שלהם הם לא מסכנים כל כך את שערו של צ'ך.

3. המבין Member

אהבתי. יש היום בוואלה ספורט טור על ג'רארד והאליפויות שאין לו.

4. 亚历山大帕托 Member

http://www.topnews.in/sports/files/carlo.Xxx

אנצ'לוטי אהובי הופך לאלוף אנגליה כבר היום! יונייטד לא מנצחת בסאנדרלנד. חבל שלא אוכל לראות את המשחק עכשיו, אבל זו התחזית שלי. כל הכבוד לצ'לסי על התצוגה באנפילד, אבל ליברפול זאת בדיחה של קבוצה. מקווה שלא יצטרכו להזיע באמת נגד וויגן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/10
  5. FaN_MU Member

ליברפול לא שווה תגובה אפילו...

הפנים לסנדרלנד - רוני בהרכב, בתקווה שהפעם הוא באמת החלים.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד אחד נשאר.

ללא ריינה זה היה נגמר 4-0 פלוס מינוס, עד השער הראשון זה היה נראה קשה ולא טוב, שיחקנו לא טוב, מאז הכל השתחרר, קאלו, למרות 2 מצבים נוחים שהיה חייב לעשות מהם יותר, היה מצויין, עשה למסצ'ראנו (חלש וטיפש) בית ספר ואני מאמין שתהיה לו סחרחורת עוד שעה קלה מקאלו. דרוגבה בעוד משחק לפנתיאון, עובד בשביל הקבוצה, עושה הגנה, והכי חשוב יודע תמיד להיות חד כדי לנצל את הטעות, לא כולם היו מספיק חדים כדי לנצל את המתנה. לא יודע מה בחרו, ללא ספק השחקן הכי טוב בליגה העונה.

זה עדיין לא נגמר, את וויגאן בבית אנחנו חייבים לנצח, ואז יהיה אפשר לפתוח שמפניות, מתחילת העונה זה בידיים שלנו, עוד אחד.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זוכרים את המערכון של ארץ נהדרת על השחיתות בכדורגל הישראלי עם קופמן לפני כמה שנים? אז דב נבון בתפקיד איצ'ה מנחם אמר שם "אין שחיתות בכדורגל הישראלי. אני מכיר את השחקנים שלנו, הם באמת כאלה גרועים". זה המשפט שתופס גם היום. באמת שלבוא לליברפול בטענות זה לא מוצדק, הם נתנו את מה שיש להם ומול קבוצה כמו צ'לסי שרצה לאליפות זה לא מספיק לכלום.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קבוצה שיש לה 100% הצלחה מול הטופ 4, ראויה להיות אלופה. אני לא אכחיש שהעדיפות שלי היתה למנצ'סטר יונייטד, אך צ'לסקי היתה יותר יעילה העונה, מה גם שאי אפשר שלא להתייחס למספר שערי הזכות שלה.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בפעם הראשונה אחרי לא מעט זמן אנחנו עולים עם שני חלוצים, הרבה ערך כבר לא נשאר למשחק הזה אבל כל עוד יש סיכוי קלוש חייבים להילחם.

כמה מתסכל לחשוב שככל הנראה איבדנו את האליפות במשחק הנרפה בבלקבורן...

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להסתכל על זה ככה, צ'לסי גם איבדו נקודות במשחקים נרפים. בסופו של דבר הם ניצחו אותכם פעמיים ולכן כנראה שמגיע להם יותר מלכם.
    אולי אם על צ'לסי היה יותר לחץ לנצח בטוטנהאם כתוצאה מניצחון של מנ.יו בבלקבורן, היא לא הייתה מפסידה שם.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כן, אבל למשחק בבלקבורן הגענו אחרי ההפסד לצ'לסי וההדחה מול באיירן, בתחושה שהעונה נגמרה, והשחקנים שיחקו כאילו הם בחוף הים. רק כעבור שבוע השער של סקולס בדרבי החזיר אותנו לסיפור. לכן התחושה שלי היא ששם הפסדנו את האליפות.

12. Rudess Member

נגמר, ברגע שניצחתם היום באנפילד, האליפות שלכם בצדק.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגל הוא משחק דינמי ומשתנה, ומי אמר שאם היינו מנצחים בבלקבורן אז היינו מנצחים את סיטי, או שצ'לסי היתה מפסידה לטוטנהאם אם הפערים היו קטנים יותר? אם אתה רוצה להסתכל על המקום בו הפסדנו את האליפות, אז זה ללא ספק ההפסד הביתי לצ'לסי. כמה מחזורים לסוף העונה, הפכנו מנרדפים לרודפים שלא תלויים בעצמם. זה הכל.

14. GiladG2 Member

אני דווקא חושב הפוך. איבדנו את זה באמת בהפסד לצ'לסי. ניצחון שם ואנחנו ב-4 נקודות יתרון, הפרש שמאפשר לנו למעוד במשחק אחד מתוך מה שנשאר. 0-0 בבלקבורן היא לא תוצאה שהייתי מחשיב בגדר אסון אם היה לנו את הפער הזה, בהתחשב בעובדה שלנצח שם אף פעם לא היה לנו קל, גם בלי פרידל.
    גם ב 1999 עשינו 0-0 בבלקבורן (בריאן קיד ירד ליגה), כשהייתה לנו את הפריוילגיה לאבד שם נקודות, בעקבות הפסד של ארסנל מחזור קודם ליריבה שנואה אחרת שדווקא כן עשתה טובה, לידס.

זה נכון וזה הוכח בעבר שמאבק האליפות לא מוכרע במפגשים הישירים בין הקבוצות המוערבות, אבל אני חושב שהפעם זה דווקא היה מאוד קריטי, בשלב כזה של העונה.

15. המבין Member

יהיה מוזר שנה הבאה בליגת האלופות בלי ליברפול. אני מניח שהקיץ תהיה שם מהפכה ענקית, אולי אפילו יותר ממה שמדברים עד עכשיו.