המחזור ה-37 בפרמיירליג: A Song For The Lovers

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏17/5/21.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מחזור לסיום העונה, הקהל חוזר, והקרב על הטופ 4 רותח. צ'לסי ולסטר נפגשות שוב, אחרי גמר הגביע, בעוד ליברפול תצא לברנלי.

מנצ'סטר יונייטד-פולהאם, שלישי, 20:00, אולד טראפורד
    סאות'המפטון-לידס, שלישי, 20:00, סיינט מרי'ז
    ברייטון-מנצ'סטר סיטי, שלישי, 21:00, אמקס
    צ'לסי-לסטר, שלישי, 22:15, סטמפורד ברידג'

אברטון-וולבס, רביעי, 20:00, גודיסון פארק
    ניוקאסל-שפילד יונייטד, רביעי, 20:00, סיינט ג'יימס'ס פארק
    טוטנהאם-אסטון וילה, רביעי, 20:00, אצטדיון טוטנהאם
    קריסטל פאלאס-ארסנל, רביעי, 21:00, סלהרסט פארק
    ברנלי-ליברפול, רביעי, 22:15, טרף מור
    ווסט ברומיץ'-ווסטהאם, רביעי, 22:15, הות'ורנס

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו צריכים לקבוע את המשחקים על הטופ 4 בשעה אחידה, גם בשביל להוסיף עניין וגם בשביל הספורטיביות במאבק על הכרטיס לליגת האלופות.
    לוח המשחקים הנוכחי פועל לטובת ליברפול (אפרופו הטענות של ליברפול על לוח המשחקים הקודם וחוסר הספורטיביות בו), כי הם יעלו לשחק כשהם יודעים את התוצאה של צ'לסי מול לסטר, יודעים מה הם צריכים להשיג, ואם נניח צ'לסי מפסידה בשלישי וליברפול ברביעי בתיקו מול ברנלי, אז ליברפול מקום רביעי בזכות הפרש שערים, ואז אין צורך ללכת על ניצחון בכל מחיר כולל להעלות את אליסון נניח בסוף המשחק, וגם הפוך, אם המשחקים היו במקביל וליברפול בפיגור נניח אז אולי גם המאמנים של צ'לסי ולסטר היו מתנהלים מבחינת חילופים וסגנון משחק בסוף המשחק בצורה אחרת כי הם יודעים שתיקו טוב להם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול צריכה לנצח את המשחקים, אין לה שום מצב שתיקו טוב לה מחר.
    הטענה שלך חסרת כל היגיון, הרי גם נגד ווסט ברום היה שווה לשמור על נקודה לא לסכן שנרד ל0 לפי מה שאתה אומר, אז למה אליסון עלה?

הטענות על חוסר הספורטיביות של ליברפול הן פרי דמיונך, הן לא קיימות במציאות. אף אחד במועדון לא התלונן על זה.
    אלה טענות שלי ואני אומר לך שזה מעשה חוסר הספורטיביות הכי חמור שהיה בפרמייר ליג אי פעם. מה אתה משווה בכלל?

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. ברור שלאלץ את יונייטד לשחק מול לסטר עם הרכב שני הוא פגיעה קשה יותר מבחינה ספורטיבית מאשר שהמחזור הנוכחי לא יתקיים בשעה אחידה.

2. ועדין, עובדתית, אם צ'לסי מפסידה ללסטר, ליברפול יכולה לעשות תיקו בברנלי, ועדין להיות תלויה בעצמה במחזור האחרון (פשוט צריכה לנצח את פאלאס בבית בהפרש שערים דומה או שווה לצ'לסי שיוצאת למשחק קשה הרבה יותר בחוץ מול וילה) כדי לסיים בטופ 4.
    ברגע שאתה יודע את התוצאה של המשחק השני, ואתה יכול להתאים את עצמך (למשל להחליט לא להעלות את כולם למעלה מול ברנלי בסיום המשחק בידיעה שיש הבדל גדול עבורך בין תיקו להפסד, ולכן לא כדי לקחת את הסיכון) לוח המשחקים מייצר לך יתרון לא ספורטיבי (שוב, לא בקנה המידה שהיה מחזור קודם, אבל בהחלט יש כאן יתרון לא ספורטיבי).

3. לוח המשחקים של המחזור הנוכחי רק מלמד על חוסר ההבנה של ההתאחדות, ואז פעם אתה נפגע (בצורה קשה מאוד אין ספק), ופעם היריבות נפגעות (בצורה פחות קשה אין ספק, ועדין יש גם המחזור פגיעה ספורטיבית גם אם קלה יותר).

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא מסכים איתך על נקודה 2.
    היא נכונה רק אם זה היה המחזור האחרון.
    תיקו לא תוצאה טובה גם אם צ'לסי הפסידה.

ואני שוב מחזיר אותך למחזור הקודם, אתה טוען שתיקו מספיק במידה וצ'לסי תפסיד. הרי שהנקודה מול ווסט ברום הייתה ממש קריטית, כי היא יכלה להוביל למצב שניצחון מול ברנלי והפסד של צ'לסי מוביל אותנו למצב טוב לטענתך. ובכל זאת...אליסון עלה לכדור הקרן וסיכן את הנקודה הזאת בצורה ממשית. איך זה מתיישר?

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. למה תיקו במחזור הקרוב הוא תוצאה לא טובה אם צ'לסי מפסידה? אתה הרבה פעמים מדבר על סוכנויות ההימורים, לדעתך במצב של תיקו שלכם והפסד של צ'לסי, כשאתם עולים למקום ה-4 ותלויים בעצמכם במשחק בית מול פאלאס בזמן שצ'לסי יוצאת לוילה, מה לדעתך יהיו היחסים שלכם לסיים בטופ 4 ומה היחסים של צ'לסי?

2. נקודה מול ווסט ברום לא הייתה קריטית. עדין הייתם 2 נקודות פחות מצ'לסי ותלויים באחרים. במצב שאני מתאר אתם תלויים רק בעצמכם.
    לשחק מאוחר במצב הנוכחי, בטח כשצ'לסי ולסטר שמעליכם נפגשות ראש בראש, הוא יתרון ספורטיבי כי יכול להיות שגם תיקו יספיק לכם כדי להגיע למחזור האחרון כשאתם בטופ 4 ואז מחזור אחרון הכל תלוי בכם. ברור שתמיד הכי טוב לנצח לא משנה מה תהיה התוצאה במשחק לפניכם, ועדין יכול להיות מצב שתגיעו לתוספת הזמן בברנלי בתוצאת תיקו, ותחליטו לא להתאבד, לא לשלוח את השוער למעלה, כי תעדיפו לא לסכן את העובדה שבמצב הזה אתם תלויים רק בעצמכם במחזור האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/5/21
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצב גרוע. ברגע שעשית תיקו עם ברנלי כשאתה חייב לנצח וברנלי סיימה את העונה זה מעיד על מצבה של הקבוצה מעבר לאיבוד 2 הנקודות.
    צ'לסי יכולה להפסיד ללסטר, זה משחק קשה.
    אתה לא באמת רוצה להגיע למצב במחזור האחרון שזה לא תלוי בך ואם חלילה אסטון וילה ביום גרוע או מקבלת אדום מוקדם או משהו אתה בסיכויים אבודים.
    ליברפול נתנה עונה גרועה, היא הגיעה עד למצב שהיא צריכה לנצח את ברנלי ו-פאלאס והיא באלופות, למרות הפשע עם לסטר, אז תנצח, תיקח 6.
    אם נפיל 2 נקודות זה יהיה גרוע מאוד ואני די משוכנע שזה לא יספיק.

לצערי היום אני קרוע בין העובדה שאני מאוד רוצה שלסטר לא תהיה בטופ 4 כי זכתה בפשע ספורטיבי ב3 נקודות ומול זה העובדה שרק אם צ'לסי לא תנצח היום הרי שסופית 6/6 יספיקו לנו לא משנה מה.

לפי סוכנויות ההימורים כרגע, המצב מאוד צמוד. צריך להראות ווינריות ולסגור את זה. לצערי ההתאחדות עשו לנו תרגיל אחרת היה לנו עכשיו מצב פנטסטי. תוריד ללסטר 3 נקודות ושלח אותם לאולד טראפורד נגד הרכב מלא.

8. oranfu Member

מצד שני, יש לנו יום פחות לנוח לפני המשחק האחרון לעומת צ'לסי ולסטר.
    אי אפשר לצאת מטיעון כזה.

אנחנו לא יכולים להסתפק בתיקו במשחק מחר לא משנה מה תהיה התוצאה היום, זה שטויות.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל שחרר מלסטר, מה הם היו אמורים לעשות? להגיד ״לא תודה זה לא ספורטיבי״? לא מבין למה אתה זוקף את זה לרעתם. כאילו שתשנא מישהו שקיבל חצי מיליון שקל מביטוח לאומי בטעות, למה אתה היית מחזיר?

לא מבין איך אפשר להיות ״קרוע״ לקראת המשחק היום. ניצחון של ברנדן נותן לנו הזדמנות מצוינת לסיים במקום הרביעי, זה כל מה שאני צריך לדעת. המשחק שאני הכי מחכה לו שהוא לא של ליברפול מאז... וול... מאז צ׳לסי-סיטי בברידג׳ לפני קצת פחות משנה :)

יאללה וארדי, מינימום 5 רדבול ו70 אספרסו לאורך היום, צריכים אותך חד.

10. oranfu Member

אי אפשר להיות בטוחים שניצחון של לסטר בהכרח יותר טוב לנו.

ללסטר יש משחק קשה גם הם בראשון, הם יכולים להפסיד לטוטנהאם ואז למעשה היה עדיף לנו שיפסידו גם היום.

כנראה שניצחון שלהם עדיף לנו, כי זה לחלוטין משאיר אותנו תלויים בעצמנו, אבל לא בטוח בסוף בסוף שזה ישרת אותנו טוב יותר.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסטר בבית, עם אוהדים נגד טוטנהאם זה משחק טריקי, אבל זה משחק שהם צריכים לנצח. לא יודע מה אומרות סוכנויות ההימורים, אבל אצלי הם פייבוריטים במשחק כזה.
    בכנות, לא בטוח שהסיכוי של טוטנהאם להוציא שם משהו הוא גבוה מהסיכוי של וילה להוציא נקודות מצ'לסי בוילה פארק.

נצחון של לסטר גם נותן לך סיכוי לסיים מעל צ'לסי גם עם 6\4. לא שהייתי בונה על זה.

12. oranfu Member

פייבוריטים, אבל בהחלט יכולים גם להפסיד.

עדיף ניצחון של לסטר, אבל זה לפני שנבעט כדור. גם יכול להיות שבראשון בערב נצטער על תוצאה כזאת.

מעניין שהיום לא היתה מחאה של אוהדי יונייטד. מישהו יכול להסביר?
    לא, אין באמת צורך.

13. k_700 Member

איזה מחאה? צעיפים צהובים? ניוטון הית׳ ומעמד הפועלים?
    קבל חזלש, מביאים סאנצ׳ו ובלם בקרוב.

14. k_700 Member

ברונו מרגיש לי בנסיגה, lol קלאסיקה.
    ראדאמל עם הטאץ של רוסו.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נכנס לטופ 5 שערי יונייטד שראיתי מימיי.