המחזור ה-37 בפרמיירליג: I Wanna Be Adored

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/5/19.

1. VAR Member

א. לא נכון
    ב. גם אם זה היה נכון אז למה לא לנצל במקום ללכת לדגל הקרן/לזחול לעמדת החילוף, במיוחד כשהיריבה צריכה שער ומסתכנת קצת יותר ובכל זאת "לא עוברת את החצי"?

2. Ever Banega Member

דווקא העונה הזאת מזה שנים אין לי את הערוצים של צ'רלטון, אני קורא את התגובות פה ופשוט מקנא (אני יודע שאפשר לראות באינטרט אבל זה לא אותו דבר).

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/card_img/1125676351263051777/MZARXmzz?format=Xxx&name=600x314

מת.

4. Raulito Madridista

התשובה שאני הכי שונא בחיים האלה חוץ מ-"יהיה בסדר" (פעם זה הרגיע מישהו?) היא "אין מה לעשות", והפעם אני משתמש בה. ליברפול עשתה הכל נכון וזה כנראה לא יספיק לה. האמת שהעונה גם לה היו 2-3 משחקים עם גולים הזויים, אוריגי למשל בדרבי, שטות של הוגו לוריס אם אני לא טועה. לדעתי זו יכולה להיות מתנת פרידה של קומפאני, אפילו הוא לא מאמין שזה הצליח לו. עם כל הכדורגל היפה שאפיין את סיטי לאורך כל העונה, גם לקבוצה גדולה רועדות הרגליים ואני הרגשתי במחזורים האחרונים שכל קבוצה מנצחת בשיניים. לפעמים אין צדק בכדורגל. זו העונה הכי גדולה של הפרמיירליג לדעתי, למרות הסיום הדרמטי של אגווארו ב-2012 (הרי סיטי גם מחקה פער גדול שהיה למנצ'סטר יונייטד) ולמרות שמאבק על הטופ4 היה די צמוד אולי גם בגלל חולשה מביכה של מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי לפרקים (שם בצד רגע את טוטנהאם שהגיע לישורת האחרונה של העונה בלי מצברים).

5. alexshw Member

בסביבות משחקי חג המולד היה מלטדאון גדול בקרב אוהדי יונייטד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

6. Sturridge Member

רק פפ מסוגל לקחת אליפות עם הסגל היקר בפריימרליג ולהפוך את זה כאילו הוא האנדרדוג.

oranfu, EO11 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציטוטים מביכים של פפ. ממש סיפור סינדרלה. אם לא אחד בשם יורגן קלופ סיטי ובארות הנפט שלה היו הופכים את הליגה הזאת לגרסא רק מעט יותר תחרותית של הסריה א או הליגה הצרפתית. אין אחד שלא הימר על סיטי כבאנקר לאליפות בקיץ ובמהלך העונה זה רק התבהר כמה גדול הפער בינה לבין כל היריבות בצמרת שאין להן מאמן על משלהן.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנבלות האלה עוד לא לקחו את הטרבל (שהם כמובן ישלימו) וכבר שמים 55 מיליון יורו על קשר התקפי נוסף מספורטינג ליסבון, ומקושרים לפורטוגלי הצעיר של בנפיקה שנחשב לכישרון על.

משחק מכור.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

וזה כמובן מחיר מוגזם גם בטווח המחירים הנוכחי של הכדורגל העולמי, כפי שפפ רגיל לרכוש שחקנים (ואחר כך להתלונן על המחירים בשוק הכדורגל). איזה מאוס הוא.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.