המחזור ה-37 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/5/12.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ראינו מול ההרכב המלא והמדהים של צ'לסי אגב?
    נשמע כאילו צ'לסי שטפה את המגרש ולא נתנה לנו לעבור את החצי.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אחת המחציות המחפירות שראיתי מקבוצת כדורגל. לגיטמי לעלות בהרכב משני כי זה פחות מעניין, והרצון ל"נקום" מצד ליברפול על הגמר גביע הוביל באמת למצב שליברפול הייתי צריכה לנצח, אבל זה פשוט היה ביזיון לראות קבוצת כדורגל, ושחקנים בכירים, אשכרה משחקים כאילו מישהו הכריח אותם לשחק. ג'ון טרי באחד מהמחציות המבישות שראיתי מכדורגלן. זה שסוארז אונס זה בסדר הוא אונס את כולם, אבל הוא כל הזמן מאבד את קארול בתנועה (גם בקרן של הגול של אגר) ופשוט חירב לצ'לסי את המשחק. גם איבנוביץ' במשחק רע מאוד.

זה לא הוסיף כבוד לפרמייר ובטח לא לצ'לסי. זה היה רחוק מלהיות מקצועני. זה היה כאילו ללעוג למשחק הזה.

סוארז - טוב, השחקן הכי טוב שיצא לי לראות בוודאי, ומבחינת מה שיש לו ברגליים זה שני אולי רק למסי ורונאלדו (אני לא חושב אבל שיהיה), אבל הראש אוי הראש. אפילו במשחק כזה הוא היה חייב לתת לאיבנוביץ' איזה קטנה לא קשורה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/5/12
  3. Sturridge Member

סוארז אפילו לא החלוץ הכי טוב, אתה לא חושב שהגזמת קצת? "שני למסי ורונאלדו".
    אם זה השחקן הכי טוב שראית, אז אני מצטער בשבילך על כל אלה שלא ראית.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/12
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת יכולות אישיות סוארז מהטובים שיש, יש לו דריבל פנטסטי והוא זריז מאוד עם הרגליים, בנבחרת אורוגוואי הוא גם מראה שהוא יכול להשאיר שחקן מול השוער, דברים שאצלנו רואים פחות בגלל איכות השחקנים שמסביבו וסגנון המשחק הדפנסיבי. בסיומת חלה אצלו דעיכה כי באייאקס זה נראה טוב יותר, מצד שני לא ממש מסדרים לו מצבים של אחד על אחד, הוא בד"כ צריך לעבור שחקן אחד לפחות ואז לבעוט בעצמו אז זה מקשה עליו את המלאכה.
    בגדול מדובר בשחקן מצויין שלא מצליח לממש את הפוטנציאל שבו בגלל שהוא משחק בקבוצה מוגבלת טקטית ואיכותית, אני מאמין שיגיע יום והוא ישחק כשסביבו שחקנים איכותיים הרבה יותר והמנטליות תהיה התקפית יותר (בין אם זה יהיה בליברפול אני מקווה או שבקבוצה אחרת) ואז זה יהיה קונצנזוס שהוא אחד הגדולים.
    בכל מקרה, יש לו הרבה מה לשפר בכל מה שקשור למנטליות, איך להגיב לאיבוד כדור, איך להגיב להתגרות של יריב, איך להגיב לזה שהוא לא קיבל מסירה בזמן, איך להגיב לזה שהוא לא קיבל שריקה שחשב שהגיע לו, להפסיק לצלול, להפסיק להתעסק בשטויות במקום במשחק. אלה דברים שתמיד יחזיקו אותו מאחור עד שיבוא מאמן ויגיד לו שזה פוגע בו ובקבוצה שלו.

5. Sturridge Member

אין ספק שהוא חלוץ מצויין ולרגע לא עירערתי על זה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מהרשימה המצומצמת של השחקנים שראיתי במו עייני משחקים, כן, סוארז הטוב ביותר. הוא אולי לא יחשב כזה בגלל כל הסיבות הנכונות שליברפול פור אבר רשם בסוף הרשימה, אבל נטו על המגרש הוא השחקן הטוב ביותר שזכיתי לראות במושבי הארינה. כן, הזר הטוב ביותר ששיחק אצלי ביחד עם ליטמנן. כן, זאת דעתי, וכן, יותר מזלאטן.

אל תצטער עליי שלא ראיתי יותר שחקנים, זה פשוט לא מעניין אותי יותר מדי. בגלל זה אמרתי השחקן שלי יצא לראות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/12
  7. Wazza Member

סוארז באמת מוכשר, מבחינת יכולת הוא בעשרת החלוצים הטובים ביותר בעולם.
    מבחינה התנהגותית, הוא פשוט חלאה, אבל יכולת נטו הוא אחלה שחקן.