המחזור ה-37 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/5/12.

1. 亚历山大帕托 Member

הגנה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

2. Gunners Member

אין מילים הרגשה לוזרית פשוט יכול להיות שאפשר אחרי המחזור לראות את טוטנהאם ואת ניוקאסל מלמטה.
    לא יאומן עד כמה שעכשיו הכל תלוי בטוטנהאם, נקווה שהלחץ שיופעל עליהם יתנקם בהם.

3. Strawberry Fields Member

בדיוק! כמה נורא שנגמר 3-3 במקום 4-4. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. The_Arsenal Member

אני חושב שבלי ארטטה העונה השגנו 5 נקודות מ-15 משחקים, ואיתו אנחנו בפורם של אליפות.

אני כמובן מגזים, אבל המגמה ברורה.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק...מלא מצבים. האוהדים יקבלו פיצוי ב19:15 עם משחק של 2-3 בעיטות למסגרת.

6. JohnTerry26 Member

fuck me... איזה משחק, ובפעם ה3000 בפורום הזה העונה- איזו ליגה.

אבו, עבירה ברורה על ואן פרסי שהיתה חייבת להישרק, אבל למען ההגינות הקוונית היתה צריכה להרים את הדגל קודם לכן כשג'ירביניו הלך אל הכדור וכמעט הגיע אליו.

ואן פרסי בכושר הבקעה פשוט גרוע, למרות הצמד בסופו של דבר... וזה נתן הזדמנות נוספת לראות כמה ארסנל הזאת חסרת קילריות ברמה הכי בסיסית אפילו. כמה החמצות אלוהים. ורמלאן ושצ'זני- על הפנים גם כן.

7. sandro Member

איך אוהדי ארסנל מעיזים לבוא בתלונות לשופט? שתי פנדלים שלא נשרקו לנוריץ, וכרטיס אדום ברור כל כך לראמזי שעד עכשיו אני לא מבין איך השופט לא הוציא איכשהו(צהוב שני כמובן). השיפוט היה גרוע לשתי הצדדים באותה מידה בערך וגם הפנדל על ואן פרסי בקלות היה יכול להישרק כעבירת נבדל לפני כן של ג'רביניו.

אם נחרבן את זה עכשיו כמו שרק אנחנו יודעים לעשות, זה יהיה כל כך כואב.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  8. Bender Member

ארנסל לא ניצחה העונה משחק ללא ארטטה. הנתון הזה ממשיך.

לפחות סוף העונה הזה יהווה תמרור אזהרה לונגר שלמרות הריצה הטובה לקראת הסוף, יש עוד ים של עבודה לעשות על הדשא, ובשוק ההעברות כדי להיות קבוצה שאפילו מתקרבת לדגדג את היריבות ממנצ'סטר. נקווה שנוכל למשוך שחקנים גם בלי ליגת האלופות, אבל אני בספק. זהו הכדורגל, וכשאתה חי על הקצה, אתה לפעמים נופל.

9. StevieG Member

עונה מדהימה. כל שלושת החזיתות(אליפות, אירופה ומאבק נגד הירידה) יהיו צמודות ופתוחות לחלוטין במחזור האחרון. זה הולך להיות מדהים.

10. מזגן Member

אני גאה בקבוצה על שליש האחרון של המשחק להוציא את המסירה של סונג לאויב שנגמרה ב3:3.

נוריץ' יכולים להיות מאוד גאים בקבוצה שלהם שהגיע לשחק שווה בשווה מול קבוצה עדיפה במשחק חוץ.

11. h2z Member

ובנימה זו, במקום הודג'סון אני לוקח את הולט לנבחרת. הוא סוג של קווין דיוויס משופר. מירר כמעט לכל ההגנות שפגש את החיים, אמנם לא כבש יותר מדיי, אבל מבחינה פיזית הוא מפלצת.

12. JohnTerry26 Member

העונה הכי הזויה שאני זוכר, בכל ליגה...
    האיבוד יתרון של סיטי בטבלה אחרי שכל העונה הובילה אותה, הפיקשוש העוד יותר לא מובן של יונייטד אחרי יתרון 8 נק', הקריסה של טוטנהאם והעלייה של ארסנל, והנה עכשיו ממש בשנייה זה עומד להתהפך גם כן... אי אפשר להיות מופתע מכלום כבר. וזה רק הצמרת וזה בלי להזכיר את התוצאות המטורפות.

מה שפחות נחמד זה שההגנות באמת על הפנים העונה. כיף לראות משחקים כאלו כמו היום אבל בשלב מסויים זה הופך לאבסורדי קצת, במיוחד שזה בא גם מקבוצה גדולה. וזה קרה יותר מפעם אחת לכל הקבוצות הגדולות העונה למעט סיטי.

13. Bender Member

לא יכולת לחכות 90 דקות חבר? התפלק לך ויצאת קצת קטן.

העובדה היא שארסנל לא קיבלה פנדל השנה בבית. אף לא אחד. כנראה שלא הגיע לארסנל אפילו לא פנדל אחד שנה שלמה של משחקי בית. הגיוני לגמרי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

--------

ולא הגיע לנו לנצח, בלי קשר לשופט.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/12
  14. The_Arsenal Member

אין ספק שאנגליה תגיע רחוק עם הולט כחלוץ. צרפת תבוא עם בנזמה, הולנד עם ואן-פרסי, איטליה עם פאציני, מאטרי או אני לא יודע מי, גרמניה עם פודולסקי וגומז, ואנגליה תכבוש את אירופה עם גרנט הולט. אני מציע לפתוח גם עם אמיל האסקי כווינגר בצד אחד, וסטיוארט דאונינג בשני. בעצם זה הודג'סון, זה עוד יכול לקרות...

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  15. h2z Member

יש לך אלטרנטיבה יותר טובה? כמו שאני רואה את זה, על העמדה של החלוץ הרביעי (בהנחה שרוני, וולבק וסטארידג' הם באנקרים) מתחרים קראוץ', קארול, הולט, דפו, בנט ואולי עוד מישהו שאני שוכח. מכולם, לדעתי הולט הכי פחות צפוי והכי מתאים לסגנון המשחק האנגלי (אין לאן לברוח - אפ בקבוצות משחקים על כדורים ארוכים אז בוודאי בנבחרת). הוא גם הכי פיזי מכולם ואני בטוח שיגרום להכי הרבה בלאגן אצל הגנת היריב, בעיקר במצבים נייחים.