המחזור ה-37 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/5/12.

1. Eric Cantona Member

יהירות מול השער של סיטי, אוי איך שהם יטחפו על זה...

2. Eric Cantona Member

מה קרה לניוקאסל במחצית השניה? הם לא העיזו להתקיף אפילו שהם ראו שהם מסוגלים להכניע את ההגנה של סיטי ואולי אפילו לנצח. למה למה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

3. Wazza Member

ברכות לסיטי על האליפות. בסופו של דבר הקבוצה הטובה יותר לקחה אליפות.

4. Gunner_ForeveR Member

תודה לך סיטי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

עכשיו רק נקווה שאסטון וילה תעשה בשבילנו את העבודה...

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

תפסיקו לבכות, לניוקאסל לא היה שום אינטרס לא להתאמץ, במיוחד כשלא בטוח שמקום רביעי מגיע לצ'מפיונס. גם אפשר לחשוב כמה שחקני בית שמכירים את היריבות שלהם איתנו שיחקו היום. מה לעשות שסיטי יודעת לממש עדיפות על פני יריבות, בניגוד לקבוצה אחרת שאנחנו מכירים.

אני מאוכזב, אבל מהרגע שהם הבקיעו את הראשון ובא כל הריטואל הצפוי-החגיגות ביציע, מייק סאמרבי בוכה, שירים עוקצניים נגדנו-אני לא יכול שלא לחשוב כמה זה מגיע להם ולאוהדים שלהם, וכמה מגיע לנו לסבול את זה.

6. alexshw Member

סיטי שיתקה את ניוקאסל, ודאי שאין שום סיבה לחשוד בחוסר ספרטיביות. הניצחון מאוד מוצדק.

7. Civil Anti Madridista

כמה שזה הלך להם קשה. סיטי ירקו דם לצאת עם ניצחון היום, עד השער הראשון של טורה לא ממש הצלחתי להבין את החילופים של מנצ?יני. אבל בסופו של דבר הוא יצא גדול שלא השתולל איתם. אגוארו בהחמצות זוועתיות פשוט, אם סיטי היו מאבדים את הניצחון היום זה היה חתום על הראש שלו. בסה?כ סיטי עוברת כנראה את המוקש האחרון שלה השנה, באמת מגיעה להם האליפות הזו. וגם מילה על הארט, סוף סוף יש לנבחרת אנגליה שוער. ועוד איזה שוער

8. JohnTerry26 Member

ברכות לסיטי, הוכיחה שוב שהיא ראויה להיות אלופה, לא הגיעה לה לסיים שנייה ליונייטד בשום מצב לדעתי, ואני שמח בשביל הקבוצה הזאת ואוהדיה, וכמובן למנצ'יני שניהל את המשחק נפלא היום.. אז קודם כל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני חייב להודות שככל שהדקות חלפו התחלתי לפקפק בכמה שהשחקנים של סיטי מאמינים ביכולת שלהם לנצח את המשחק הזה, ואני שמח מאוד שהתבדתי, מנצ'יני עם השינוי הנכון בזמן הנכון, ויאיא טורה (ענק, עצום, כל מילה מיותרת) לא איכזב בלשון המעטה. איזה שער אליפות נהדר.

* אני בטח היחיד שכשטורה רץ לשער לבד מול קרול והתחיל בתנועה לעבור אותו (כשכבר היה 1-0), ישר חלף בו הזיכרון בלמפארד ב2005 בבולטון, במשחק האליפות שלנו. למפארד רץ לשער במצב של 1-0 (כשהוא כבש את הראשון) עבר את השוער והביא את התואר רשמית. ויש עוד הרבה קווי דמיון בין המקרים אם תחשבו על זה... אבל בכל מקרה טורה החליק בכלל אז זה לא משנה.. יכל להיות נחמד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. nwish Member

מגיע להם.
    הפסדנו את התואר הזה בטמטום שאין כדוגמתו, כמה שמנצ'יני זכה בו, פרגי הרבה יותר הפסיד אותו.
    אלכס פרגוסון נתן, אלכס פרגוסון בהחלט לקח.

מזל טוב לסיטי, אלופה מוצדקת.

10. Eric Cantona Member

nwish,
    איבוד 8 נק' זה אכן דורש ועדת חקירה (סתם סתם). לדעתי זה יכול לקרות, בעיקר שבחסרונות שיש לנו בקישור, אבל אני לא מאשים את פרגסון כל כך על איבוד הנקודות בכדורגל של התקופה האחרונה אלא יותר בקיץ שלא הביאו חיזוקים למקומות שכבר ראו עונה שעברה שדורשים חיזוקים. זה דווקא די מרשים שהצלחנו עם מה שיש לנו לרוץ לאליפות עד למחזור האחרון, לא הרבה מנג'רים מסוגלים לעשות זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/12
  11. JohnTerry26 Member

nwish, אני חושב שסיטי ובמיוחד מנצ'יני הפסידו אותו (זמנית) עוד קודם לכן. הנפילה שלהם עד 8 נק' הפרש ממכם היא ללא ספק קודם כל באשמתם.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וואו, איזה טירוף בתחתית. ק.פ.ר כובשת, כעבור שתי דקות בולטון סופגת ויש מהפך. ק.פ.ר תפסיד בשבוע הבא, אבל עדיין יש לה סיכוי לא רע להישאר.

13. The_Arsenal Member

איזה דקות אחרונות אכזריות לבולטון. גם סיסה מעלה את QPR ליתרון דקה 89, וגם בולטון איבדו יתרון 2-0 בדקה ה-90. כנראה שזה חורץ את גורלם.

שישרקו כבר לסיום בוילה פארק!

14. The_Arsenal Member

טוטנהאם סיימו בתיקו! אנחנו תלויים בעצמנו וחייבים לנצח את WBA כדי לסיים 3. אני באמת מאמין שזה יקרה, למרות שעם הקבוצה הזאת אי-אפשר לדעת. יותר מזל משכל יש לנו העונה.

15. h2z Member

מאמן פשוט פחדן הארי - במקום להעלות את דפו, הוא מכניס קשר הגנתי בדמות פארקר כשכבר יש אחד כזה על המגרש. כנראה שהוא בכל מאודו לא רצה לסיים במקום השלישי. תיקו שכולו הפסד וכולו רשום על הססנות של מאמן בינוני. בשבילי זהו המסמר האחרון בארון של הארי, גם אם בדרך נס נצליח לסיים במקום השלישי.