המחזור ה-37+משחקי השלמה: מסמרים ונוצות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/5/18.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sturridge לא הבנתי, יש לך פיינליסטית אנגלית בליגת האלופות ואתה חושב שאף אחת חוץ מסיטי (אני מניח) לא ראויה להיות שם, אותה סיטי שהודחה ע"י ליברפול?

די עם ההלקאה העצמית הזאת.

2. alexshw Member

גם לא ראיתי גדולות ונצורות מאיטלקיות פרט לרומא ומכל הגרמניות.

3. k_700 Member

בוא נגזים עוד קצת, למה רק אנגליה אחת לאלופות? בוא נשלח אותה אפילו דרך המוקדמות שתוכיח את עצמה.
    כי פשוט בכל הליגות האחרות אתה בטוח תמצא 4 קבוצות טובות למשל מליברפול או טוטנהאם.

לא מבין את הלא ראוי כן ראוי? אני אסביר לך.
    טוטנהאם וליברפול ברוב העונה הזאת שיחקו כדורגל הרבה יותר טוב מצ'לסי ולכן הן ראויות לעלות למפעל הזה שהיית שולח אליו אנגליה אחת וגם זה כי אתה רחום וחנון.
    ברור שזה היה קרוב והן כמעט זרקו את זה, לכל אחת מהן היה את הנסיבות שלה.

אנחנו לא בדצמבר וכן זו יריבה שהייתה צריכה בדיוק את התיקו הזה כדי להשאר עוד עונה ועדיין לא מפתיע שזה לא נגמר במחזור האחרון, כי אתם פשוט גרועים העונה וזה נורא טיפוסי לכם לא לקחת את זה בבית דווקא אחרי נצחון גדול מול יריבה ישירה שלכם.

לא מפתיע אגב שקונטה לגמרי מטריל עם ההרכב שלו במשחק שהוא על החיים ועל המוות פחות או יותר.
    כמו קונטה צ'לסי משדרת שהיא כרגע מערכת שאף אחד לא רוצה לחיות בה ולכן טוב שתתחיל מחוץ לליגת אלופות בשנה הבאה.
    אולי איזשהו ריבילד עם הסקת מסקנות במקופ פנטזיות וציוניות ישנו שם משהו.

4. Sturridge Member

אם מדברים על סנריו בו צ'לסי מסיימת מעל אחת מהן, אז צ'לסי יותר ראויה. זה עד כדי כך פשוט. לא נמשיך את הדיון ההיפותטי הזה.

כוונתי הייתה שבהסתמך על הקמפיין של כולן בליגה, לאף אחת לא מגיע פרס.
    לקחת את זה קשה מידי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/18
  5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

שיא ניצחונות בעונה, צ'ק.
    שיא נקודות בעונה, צ'ק.
    שיא כיבוש שערים בעונה, צ'ק.
    שיא ניצחונות רצופים בעונה, צ'ק.

6. k_700 Member

לא הבנתי,
    איך היה הקמפיין של מקום 4 בספרד? מגיע לה פרס?
    ומקום 3 בגרמניה? עשתה עונה טובה משל ליברפול או טוטנהאם?
    ומקום 4 באיטליה? מגיע להם מדליה?

מה הנקודה שלך? שהליגה לא באמת חזקה מספיק אז בוא נעשה טובה ונשלח רק את סיטי כדי להדגיש את זה?
    וואללה עלית פה על נקודה.

בקשר לחלק הראשון, שים לב שאתה מדבר עם אחד שלא ממש קנה את הסנריו שהקבוצה שלך תגיע לאלופות מהספוט הרביעי לאורך כל התקופה הזאת שלכם.
    ובכלל בלי הריצה הזאת של השישה או שבעה נצחונות זה בכלל מאבק שגמור לפני חודשיים כי אתם בעונה על הפנים.

7. Andrei Kanchelskis Member

סוונסי יורדת אחרי 7 עונות רצופות בפרמיירליג,ווסט ברומיץ יורדת אחרי 8 וסטוק סיטי יורדת אחרי 10. לא זוכר מתי בפעם האחרונה(אם בכלל)ירדו מהפרמיירליג שלוש קבוצות עם רצף עונות ארוך שכזה.

אני גם לא זוכר מתי קבוצה עם כל כך מעט שערי זכות(האדרספילד)נשארה בליגה וזה עדיין לא גורע מן ההישג הנפלא והמפתיע שלהם.

גלץ אוהב/ת את זה.
  8. גלץ Member

הארדספילד את האמת מגיע להם להישאר. עשו תיקו נגד סיטי וצ'לסי כשהם בסכנת ירידה, בזמן שסוואנסי התחילה לגרום לכולם לחשוב שהיא נשארת אחרי ניצחון פוקסי על ליברפול ובמאני טיים של העונה מפסידה לסאותאמפטון ולבורנמות.
    מבחינת יכולת נטו סאותאמפטון(סליחה אם אני לא הוגה את השם נכון, אין סבלנות חח) וסוואנסי הקבוצות הכי חלשות, ווסט ברומיץ יותר מרגשת, אבל מגיע גם להם לרדת על התוצאות המביכות בתחילת העונה.
    בקיצור יש צדק.

9. Andrei Kanchelskis Member

סאות׳המפטון אלמלא הפיטורים ההזויים של פואל בקיץ שעבר והמינוי ההזוי עוד יותר של פלגרינו הייתה בכלל צריכה להיות קבוצת מרכז טבלה סבירה בדיוק כפי שהייתה בעונות האחרונות,אני מקווה בשבילם שעל מנת למנוע מעצמם עונה מביכה נוספת הם יגידו תודה למארק יוז וייפרדו ממנו לשלום ויביאו במקומו מאמן שהרבה יותר מתאים לקבוצה עם יומרות כמו שלהם(כבר ציינתי בהודעה קודמת את פיטר בוס).

ברומיץ׳ כמעט ניצחה על אחד הקאמבקים הגדולים בתולדות הפרמיירליג אבל את הנקודות הם כבר היו צריכים להשיג הרבה לפני והירידה שלהם מוצדקת. אם אסטון וילה לא תעלה לפרמיירליג מהפלייאוף עשוי להיות בעונה הבאה מאורע היסטורי שלא התרחש בליגת המשנה כבר מעל 30 שנה(ואולי אף
    יותר)-שלוש קבוצות מהעיר ברמינגהאם בליגת המשנה!

10. Footballover Member

לא ראיתי ניהול משחק פושע שכזה מצד מאמן מאז ימי וילאש בואש העליזים. אין לי איך להסביר החלטות שהוא עשה העונה, וללא ספק מגיע לנו לשחק בימי חמישי בעונה הבאה. אני עדיין רוצה באיזשהו מקום שקונטה ישאר, אבל כבר לא באמת אכפת לי.

לפתוח בלי הזארד, מוזס, ז'ירו וקורטואה, עם שלושה בלמים מול קבוצה שברור שתמשוך זמן מדקה 30, זה פשוט גורם לי לחשוב שהוא רוצה להיות מפוטר. באמת שאני לא יכול להמחיש לאיזה שפל הגענו כמועדון כדי לסמוך שוב על שחקנים כמו זאפאקוסטה, כריסטיאנסן, ססק ומוראטה במשחקים חשובים כאלה. היה צפוי שלא ננצח.

אם לא נקנה קשר אמיתי ליד קאנטה ווינגר אמיתי ליד הזארד, אין לנו בכלל מה לצאת בכלל לעונה הבאה. בהנחה בכלל שנצליח לשמור על הזארד... Happy times...

11. k_700 Member

מצד שני,
    במערכת המתה הזאת שקוראים אותה צ'לסי, שאיך שהוא גרמה פה לאנשים כמו סטארידג' לאכול מספיק פטריות כדי להאמין שאפשר להציל משהו מהעונה הזאת, כבר איזה חודש מחפשים לקונטה מחליף מעל הראש.
    פה צ'לסי מעוניינת באנריקה, פה מעוניינת בהוא.
    כלומר הוא יודע כבר מה גזר הדין ופועל בהתאם לאחד שכבר אין לו הרבה מה להפסיד וכשכולם כבר הבינו ממזמן שזה פאה ולא עבודה טובה של הספר.

מה צריך להביא?
    בערך הכל.
    מגן ימני, בלם,שוער, קשר לא אמיתי- אלא מנהל משחק כי ססק כבר עבר מזמן את השיא ותכלס? לא הייתי משאיר אותו אפילו בסגל.
    צריך קיצוני וזועק לשמיים שגם צריך חלוץ בכיר נוסף כי ג'ירו בגילו ועם הקילומטראז' צריך להיות תוספת לסגל.אבל לך גם תמצא מישהי שתקח את מוראטה עם החוזה שלו וכשאחרי העונה הזאת הוא נראה כמו איזה שחקן כדורגל שנכלא 18 שנים במרתפים של ג'וזף פריצל.

העבודה היותר קשה זה הניקוי אורוות, יש פה סחלה ברמת היונייטד חורף 2013.
    כל כך הרבה שחקנים שצריך למצוא להם קונה, שזה ידהים אותי אם זה יצליח להעשות במהירות שזה נדרש.
    צריך פה ניסים ברמת האוסקר ורמירז עם כמה מהחומר האנושי שמרקיב בסגל הזה.
    איפה אמאנלו שצריך אותו?

איפה אני הייתי מתחיל? בלמצוץ למוריניו כדי שבאמת יגשים מבחינתכם את הפנטזיה הזאת של וויליאן תמורת שלום ומארסיאל.
    אם בשביל האירוע ההיסטורי הזה צריךה קצת להחפיץ את הרוסיה שהצאר מינה לענייני משא ומתן מתקדמים בשביל להגן על המולדת אז SO BE IT.
    נניח חנופה טובה למוריניו תהיה בלפרסם בטוויטר הרשמי חלק מהדברים שמוריניו האל עצמו אמר על קונטה במהלך השנה האחרונה כטיעונים לפיטורים.
    זה שיימינג שמלטף את האגו והכל כשר למען המטרה.

12. Sturridge Member

נראה לי שאני כותב פה מספיק זמן כדי שתדע שלרגע לא עברה בי מחשבה אופטימית כזו. כאילו טופ 4 גם נחשב להציל משהו, מה הפכנו להיות יונייטד פוסט פרגוסון?

קונטה זרק מהרגע שהחליף את החליפה בטרנינג. זה קרה במחזור הראשון.

13. Coutinho10 Member

מדברים פה על רנסנס בסגל של צ'לסי, למישהו יש ספק שעם המאמן הבא ועם אותם שחקנים מושמצים בעונה הבאה הם לוקחים אליפות ?

14. Footballover Member

לא צריך שום רנסנס ושום זעזוע, הוא סתם מגזים כרגיל. צריך להביא קשר אמצע אתלטי שיודע לנהל משחק ולבעוט מרחוק ולהתפלל שמוראטה יתחיל לשחק בעונה הבאה, כי חלוץ אחר לא יגיע. שתי העמדות האלה הן הבעייתיות ביותר בסגל שלנו, ואני בטוח לצורך העניין שעם קוסטה ומאטיץ' היינו מסיימים מקום 2-3. אם גם נחזק את שתי העמדות האלה ובנוסף יגיע ווינגר ברמה גבוהה באמת, אנחנו נוכל להתחרות על אליפות.

העונה הזו נזרקה לפח בעיקר בגלל ההנהלה, אבל גם בגלל קונטה ובגלל החלטות כמו אתמול.

15. k_700 Member

שום סיכוי.
    חאלאס, יש שם לא מעט שחקנים שגמרו את הסוס ומנגד יש לך סיטי אחרת.
    לא זו שלפני שנה.
    יש פה רף אחר שצריך לעבור.
    בוא נגיד, שכדאי מאוד למאמן הבא שיחזקו לו את הסגל, אחרת זה לא יראה הרבה יותר טוב ממה שעשה קונטה העונה.