המחזור ה-37+משחקי השלמה: מסמרים ונוצות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/5/18.

1. alexshw Member

לווסט ברום גם יש את השלד שהיה שורד אלמלא הפיטורים הפזיזים של פיוליס. מבין שאוהדים מאסו בכדורגל הזה, אבל ווסט ברום עם כל הכבוד עדיין קבוצת פרמייר ליג קטנה ולא מובן מאליו לשחק עבורה כל הזמן בפרמייר ליג. היו צריכים לנשוך שפתיים עד סוף העונה.
    הכדורגל של פיוליס יכול להוציא אותך מהכלים אבל יש לו רקורד מוכח במקומות האלה. אין מה לעשות.

2. oranfu Member

האמינו, החמצנו, שופטים...

שורה תחתונה לא ניצחנו. מקווה מאוד שלא נפסיד מחר כי להגיע למשחק האחרון כשאנחנו חייבים ניצחון מטריד אותי.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי פספסתי משהו שקרה במהלך התוספת הזמן אבל נראה שסוטון קופחה פה מאוד, 4 דקות תוספת והיא חוטפת שער שוויון אחרי הדקה ה95 כשהיו לג'ון מוס הרבה זדמנויות לשרוק לסיום. דרמה ענקית בתחתית, אני עדיין חושב שווסט ברום יורדת גם אם מתמטית השער הזה דחה את הירידה, אבל סוואנסי וסוטון עכשיו בשוויון נקודות ונפגשות בשלישי, הרבה זמן אני לא זוכר משחק כזה בתחתית.

בנוסף ברנלי מבטיחה מקום 7 לפחות, וליגה אירופית.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

סותון עדיין מעל הקו אבל מי יודע אולי בסוף השער הזה עוד יוריד אותם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

5. k_700 Member

גאד, עד כמה לוזרים צריך להיות כדי לחטוף שיוויון שנייה לסוף מהקבוצה שהיא סמל ללוזריות בליגה הזאת.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השער הזה היה קריטי לסאות'המפתון.
    אם היו מנצחים, יכלו להישאר עם תיקו בסוואנזי אפילו בהנחה שהאדרספילד לא לוקחת יותר מנקודה.
    עכשיו שעשו רק תיקו, תיקו בסוואנזי אומר שהם כמעט בטוח יצטרכו לקחת משהו נגד מנ סיטי במחזור האחרון.

7. alexshw Member

כן אבל יש להניח שסיטי יבואו עם ילדים בהרכב. אם כבר לפגוש את סיטי בבית, זה במחזור האחרון.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ילדים?
    מסכים שעדיף לפגוש אותם מחזור אחרון.
    אני רק לא רואה סיבה שלא יעלו בהרכב ראשון והם מצוינים גם בהילוך שני שלישי כמו שסוואנזי בעצמם גילו לפני שבוע.

9. alexshw Member

כי חלאס תן לילדים לשחק. אחרת בשביל מה כל הכשרונות שלהם קיימים אם אפילו בנסיבות האלה אם לא מקבלים שום דקות.
    אפילו מוריניו מעלה כמה ילדים תמיד במחזור אחרון כשאין על מה לשחק.

10. Andrei Kanchelskis Member

חבל לי על סאות'המפטון שאני מעדיף אותם בעונה הבאה בפרמיירליג הרבה יותר מאשר אני בה מעדיף את סוונסי. ביום שלישי הם חייבים לתת את משחק חייהם ולנצח ולהימנע ממצב בו הם יהיו חייבים לנצח את סיטי במחזור האחרון.

שלושת המאמנים המושמצים,המיושנים והמאוסים(אלרדייס,מויס והודג'סון) מצליחים להשאיר את הקבוצות שלהם בליגה ואנחנו נאלץ לסבול אותם עוד עונה אחת לפחות בפרמיירליג.

11. k_700 Member

הוא לא יתן לילדים לשחק.
    כי אין למה, יש שם מספיק שחקנים בכירים בסגל שצריכים לשחק+יאיא איחייה טורה שעושה סיבוב פרידה ואל תשכחו שבעוד כמה ימים השייחים יצטרכו לחגוג יום הולדת ליאיא אידי אמין טורה+העובדה שסיטי רודפת אחרי שיא הכיבושים בפריימרליג וזה נראה בר ביצוע.

מכאן שאל תבנו על זה שסיטי מגיע כצאן לטבח.

12. alexshw Member

יש לו דיאס, פודן, הבלם עם השם המסובך שמתחיל בא'. בקיצור יש מצב טוב להרכב משנה.

13. Andrei Kanchelskis Member

הקבוצת תחתית שהכי נדפקה בלוח המשחקים שלה של סיום העונה היא ללא ספק האדרספילד שתאלץ לשחק מול סיטי,צ׳לסי אפילו מול ארסנל בבית במחזור הסיום(משחקו האחרון של ונגר בארסנל) זה לא משחק שאפשר לומר עליו שהוא באנקר בטוח. מקווה שיהיה להם נס והם ישרדו איכשהו אבל כאמור הם אלה שהכי נדפקו בלו״ז. אם אגב האדרספילד תצליח לשרוד זו תהיה הפעם הראשונה מאז 2012 שכל שלוש העולות נשארו בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/18
  14. Andrei Kanchelskis Member

כל הכבוד להאדרספילד על מלחמה יוצאת מן הכלל במגרש הכי קשה ומפחיד השנה בליגה שזיכתה אותם בנקודה חשובה מאוד,מקווה מאוד שהבחורים הסימפטים של דיוויד ואגנר הסימפטי לא פחות אכן יישארו בליגה.

במידה והאדרספילד תשאר האם היא בדרך להיות הקבוצה הראשונה בתולדות הפרמיירליג שנשארה בליגה עם פחות מ-30 שערי זכות בעונה?

15. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/DchTOQWW4AAaIs_.Xxx:large

https://pbs.twimg.com/media/DchSz7UWkAE5z4v.Xxx:large