המחזור ה-5 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏21/9/12.

1. Mellow29 Kopite

אז אחרי שאצלנו חגגו את ראש השנה, ושבע קבוצות אנגליות יצאו לדרך עם המשחק הראשון בשלב הבתים של הקמפיין האירופאי שלהם, אנחנו חוזרים לסוף שבוע עמוס בכדורגל תוצרת הפרמייר-ליג. שישה משחקים ביום שבת אמורים לפתוח לנו את התאבון לחגיגת כדורגל גדולה ב-Super Sunday, כשבמוקד המשחק הגדול של הכדורגל האנגלי: ליברפול מארחת את מנצ'סטר יונייטד. מיד אחריו, ארסנל תצא למנצ'סטר סיטי לקרב צמרת שמבטיח הרבה.
    שימו לב! חשוב מאוד: בערב מוצאי שבת בישראל עוברים לשעון חורף, בעוד שבממלכה נשארים בשעון הרגיל. כך ששעת המשחק תהיה רק שעה מאוחר יותר מהשעה המקורית בממלכה, ולא שעתיים. שימו לב כדי לא להתבלבל ביום ראשון.

יום שבת 22.9
    14:45 סוונזי - אברטון, ליברטי סטדיום
    17:00 צ'לסי - סטוק סיטי, סטמפורד ברידג'
    17:00 סאות'המפטון - אסטון וילה, סט. מארי
    17:00 ווסט ברום - רדינג, הות'רונס
    17:00 ווסהאם - סנדרלנד, אפטון פארק
    17:00 וויגאן - פולהאם, DW סטדיום

יום ראשון 23.9
    14:30 ליברפול - מנצ'סטר יונייטד, אנפילד
    16:00 ניוקאסל - נוריץ', ספורטס דיירקט ארנה
    17:00 טוטנהאם - QPR, וייט הארט ליין
    17:00 מנצ'סטר סיטי - ארסנל, אתיחאד סטדיום

שיהיה מחזור כדורגל מהנה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Rushie Member

מנצ'סטר יונייטד לא ניצחה באנפילד כבר איזה 5 שנים ויש הרגשה באוויר שהם מגיעים למשחק עצבניים. עצבניים במובן של יבואו לטרוף את הדשא ולעשות הכל כדי לסיים את הרצף הזה. אז אם בדר"כ במחזור הזה כל שחקן שלנו נותן 100% אולי הפעם נצטרך אפילו יותר.
    אני עם הרגשה פסימית, אנחנו שמים את הלב על המגרש במשחק הזה תמיד אבל עדיין יש בקבוצה המתחדשת הזאת של רודג'רס איזה משהו שביר שגורם לי כבר לדמיין אותנו מפסידים גם כאן.
    בכל זאת, אם אלילת המזל רוצה להיות לצידנו הפעם אני מבקש שני דברים: שער נקי וגול של בוריני. ייצוב ההגנה והחזרה של הבחור לכושר הבקעה (ואת שאהין לכושר משחק), אלו צריכות להיות המטרות לטווח הקצר. לתת ל11 הכי טובים לרוץ ביחד עם שקט בחלק האחורי ואז אולי נצליח לחבר איזה רצף של נצחונות ולהחזיר את השקט למערכות.
    ג'ונסון בצד שמאל וקלי בצד ימין לא עושה לי שקט, למרות שאנריקה סיים אתמול 90 דקות והיה נראה רע אני עדיין מעדיף את האופציה של לשים אותו בשמאל וג'ונסון בימין.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשי, גם אני האמת עם תחושה רעה מאוד. אבל בנוגע לאנריקה אני פשוט לא מסכים איתך. לפני המשחק נגד יאנג בויז הייתי בדעה שלך, אחרי אסור בתכלית האיסור לפתוח עם אנריקה מול יונייטד, למרות שגם אני לא אוהב שיש לנו שני מגנים אאוט אוף פוזישן. נשבע לך שאני אהיה יותר שקט עם רובינסון בשמאל מאשר עם הספרדי... שינסה להרוויח לעצמו את המקום בהרכב מול נוריץ', לא מול יונייטד.

4. Mellow29 Kopite

אנריקה עשה בעיקר טעויות במשחק בקצב נמוך מול שחקנים שונים לגמרי מאלו שנפגוש ביום ראשון. אפילו על הספסל לא הייתי רוצה לראות אותו. ג'ונסון-קלי זה סביר, רובינסון-ג'ונסון פחות אידיאלי כמובן אבל אפשרי. אנריקה אחרי 90 דק' זוועתיות ביום חמישי להערכתי לא יהיה בתמונת ההרכב.

בכל מקרה, כל עוד ריינה בפורם הנוכחי אנחנו מגיעים עם הגנה בעייתית מאוד. בקישור אני מאוד מקווה שג'רארד יעשה עבודה טובה כי זו נקודת התורפה של מנ' יונייטד, אלן-ג'רארד-שלבי כן צריכים להכתיב מולם את הקצב ולהחזיק הרבה בכדור, אבל זה תלוי בעיקר במס' 8 הלא יציב שלנו. בהתקפה הייתי עולה עם סוארז במרכז וסטרלינג ובוריני או אסיידי בצדדים, לכל אחד יש את היתרונות שלו ואני מעריך שהשני יצטרך להכנס במחצית השנייה בכל מקרה.

5. WellNeverDie Member

תחשבו על זה כך שמי שישחק אצלכם באגף שמאל, יתמודד מול ולנסיה. אם אנריקה יפתח וישחק כמו ביום חמישי ולנסיה הולך לחגוג כמו משוגע

ושוב משחק באנפילד, ניצחון ואנחנו במומנטום מסויים למרות שאנחנו מציגים כדורגל אפור, זוועתי למדי אפילו הייתי אומר. מול וויגאן זה לא פרמטר (הרכב שני וגם זהות היריבה, בכל זאת וויגאן) ובצ'מפיונס זה נראה רע מאוד אחרי 10 דקות סבירות של כדורגל. מאמין שסקולס לא יפתח והשאלה מי יהיה לצד קאריק שקגאווה מאחורי ואן פרסי - האם קלברלי, דינמי יותר, או גיגס המנוסה יותר. אם אני פרגי בכלל הייתי מספסל את היפני ועולה עם שני חלוצים, וגיגס לצד קאריק בשביל הניסיון.

6. alexshw Member

משלושה מגרשים אני חושש - אנפילד, גשר ובריטניה.
    נקודה אחת בחמש שנים השדים השיגו באנפילד, מאזן טעון שיפור ללא ספק. למרות שנכון להיום זה מפגש קצוות בטבלה, ליונייטד יש נקודות תורפה בולטות שבמשחק גדול עלולות להפיל את הקבוצה.

7. South Boy Member

המשחק שכל סקאוזר סופר את הימים עד שיגיע, משחק שבשבילי הוא כמו אליפות.
    באנפילד שום קבוצה לא פייבוריטית לא משנה כמה גרועים נהיה, ניצחון משכנע על הסקאמס ימתיק כל גלולה מרה שתגיע בהמשך העונה (ויגיעו הרבה).

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/12
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו אליפות? זה ממש לא המצב... אגב, תעשה לכולנו טובה ותעיף את התמונה הזאת של ברוכיאן, קצת מלחיצה...

WellNeverDie
    ולנסיה יחגוג על כל מי שנציב שם, זאת בדיוק הבעיה. אנחנו הולכים לחטוף לפחות שער אחד מהציוות ולנסיה-ואן פרסי, בוודאי כשריינה נראה כמו שהוא נראה. אני רק מקווה שנצליח להבקיע יותר.

המאצ'אפ הכי מעניין של שחקן על שחקן במשחק הזה, לדעתי, הוא סטרלינג-רפאל. זה גם יהיה מאצ'אפ מאוד קריטי לליברפול כנראה, כי זה יכול להתברר כיתרון הברור היחיד שלנו בהתקפה. ומובן שסוארז ינסה להטריף את וידיץ' ופרדיננד כמו שחלוצי השפיץ שלנו ידעו לעשות טוב מאוד באנפילד בעונות האחרונות, אבל אם סטרלינג לא יצליח לעשות את קסמיו מול רפאל, לא יהיה לאורוגוואי עם מי לשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/12
  9. South Boy Member

בגלל זה אמרתי 'בשבילי', יש כאלה שעדיין הרומנטיקה והיריבות הספורטיבית בכדורגל חשובה להם כמו תארים.
    ואני מצטער אם התמונה מפריעה לך או לאלה שאתה מדבר בשמם שאתה אומר "כולנו", אבל אין לי כוונה להוריד את התמונה הזאת.

10. Mellow29 Kopite

המשחק האחרון בין 2 הקבוצות באנפילד:

והשלושער של קאוט בליגה לפני שנה וחצי:

ולפני שנתיים וחצי:

:aaarse:

11. Ryan Giggs11 Member

כבר שנים שאנחנו מגיעים לאנפילד כשעל הנייר אין לליברפול סיכוי ונגד כל מה שהקבוצות מציגות במהלך העונה ליברפול מנצחת.
    תמיד הדאיג אותי שנראה שהסקאוזרים פשוט רוצים יותר במשחקים נגדנו.
    נכון, יש את התירוץ שאנחנו טרודים במאבקי אליפות,אירופה והם לא אבל עדיין קשה לי לקבל את זה שהם רוצים לנצח יותר מאיתנו, לכן, הדבר היחיד שאני מבקש לראות ביום ראשון זה רצון ומלחמה.
    לא מחפש שנתחיל לשחק כדורגל יפה ושליטה במרכז המגרש דווקא באנפילד, רק רצון לזיין אותם.

12. alexshw Member

גם עידן ורד יכול לעשות את קסמיו על רפאל.מגן ימני הוא עקב האכילס המסורתי של הקבוצה הזו.
    רפאל ללא הגזמה אחד המגנים החלשים בפרמייר ליג.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  13. Sir Alex Las' Killa

הבנו את דעתך הסובייקטיבית לגביו. רפאל מעולה באחד על אחד. יש לו מהירות ואגרסיביות (תראה מה הוא עשה לבייל וריברי). אברה יותר מדאיג אותי כרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/12
  14. Mellow29 Kopite

רק לי יש הרגשה שבוטנר יפתח ולא אברה?
    הוא אמנם פתח רק נגד וויגאן, אבל אברה שיחק בצמ'פיונס באמצע השבוע כך שההולנדי יותר רענן ממנו. עם כל האווירה שצפויה להיות, וסיפור לחיצת הידיים עם סוארז, אני לא אופתע אם בוטנר יפתח.

15. alexshw Member

גם ואן פרסי פתח בצ'מפיונס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לחיצות ידיים לא שיקול אם להרכיב אותו או לא. אברה כבר שנה ביכולת ירודה, אבל לדעתי הוא יפתח בגלל הנסיון במשחקים האלה.